Samantha Harris, pažįstamas „Entertainment Tonight“ veidas ir buvęs „Šokių su žvaigždėmis“ vedėjas, yra čempionas žongliruojant savo profesiniu ir asmeniniu gyvenimu. Žmona ir dviejų vaikų motina vis dar atrodo stulbinamai būdama 40 -ies. Tiems iš jūsų įdomu, kaip šiam modeliui tapo televizijos laidų vedėja ir aktorė sugebėjo išlaikyti puikią išvaizdą ir pageidaujamą figūrą, štai keletas informacijos apie raudonojo kilimo televizijos šeimininkę Samantha harris „Grožio patarimai ir kūno rengybos tvarka namuose.

Grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys - Samantha Harris

Televizijos laidų vedėja Samantha Harris Grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys.

Samantha Harris makiažo patarimai:

Samantha Harris visada atvirai kalbėjo apie kasdienį kosmetikos naudojimą, kurį ji naudoja savo natūraliai gerai išvaizdai pagerinti. Iš visų grožio produktų, kuriuos ji myli labiausiai ir be kurių tiesiog negali apsieiti, yra „Aqua for tepalas“, skirtas lūpoms, odelėms ir atsitiktiniams sausiems pleistrams, vandeniui atsparus tušas ir korektorius po akimis. Ji yra stipri pagrindo ir makiažo po akimis šalininkė, kuri, jos manymu, yra slaptas naujosios mamos ginklas atrodyti šviežiai ir ryškiai po nėštumo.

Samantha Harris makiažo patarimai

Samantha Harris taip pat prisipažįsta esanti gera savaiminio įdegio priemonė, todėl jos įdegusi išvaizda yra viena iš būtinų jos grožio procedūrų prieš bet kokį renginį. Ji teigia, kad tai suteikia salai sveiką švytėjimą ir bet kokia suknelė atrodo geriau. Daugybė jos pasirodymų salėje yra tikras šio fakto rodiklis.

Samantha Harris odos ir plaukų priežiūros režimas:

Kaip ir visos kitos įžymybės, Samantha Harris žino, kaip svarbu gerai valyti, tonizuoti ir drėkinti. Ne viena už tai, kad per daug laiko praleidžia salonuose, du kartus mama daro savo manikiūrą ir pedikiūrą ant vonios grindų, o jos ketverių metų dukra yra vienintelė klientė. Jos oda dar labiau palepinama SPA procedūromis, kur jai ideali SPA diena prasideda puikia kardio treniruote, po kurios visą 90 minučių atliekamas giliųjų audinių masažas, po to veido ir garų bei sūkurinė vonia.

Samantha Harris odos ir plaukų priežiūra

Kalbant apie natūraliai vešlias Samantha brunetines spynos, ji gali bet kurią jauną merginą palikti šešėlyje. Jos ilgi tekantys karčiai, kuriuos ji dažniausiai nešioja aukštyn arba pusiau aukštyn ir žemyn sluoksniuotomis garbanomis, puikiai įrėmina jos ovalo formos veidą. Jei norite atkartoti Samantha firminę šukuoseną, čia yra keletas patarimų, kuriuos atskleidė viena iš jos kirpėjų. Nuplaukite plaukus ir drėgnus plaukus tepkite putojančiu putėsiu. Tada išdžiovinkite plaukus plaukų džiovintuvu, kol jie visiškai išdžius, tada sulenkite plaukus didelėmis dalimis 2 colių garbanojimo geležimi. Paskutiniam prisilietimui pirštais nubraukite garbanas ir jas atskirkite, o galiausiai užtepkite stiprų plaukų laką, kad tekančios sausgyslės liktų vietoje.

Samantha Harris dieta ir kūno rengybos paslaptys:

Samantha prisipažįsta, kad turi smaližių ir kasdien mėgaujasi desertais, kuriems ji tiesiog negali atsispirti. Taigi raktas, kurį ji sako sveikai mitybai, yra rasti tinkamą pusiausvyrą, kurią ji daro pasirinkdama sveikesnį maistą. Į jos pagrindinę dietą įeina kiaušinių baltymai, neriebus jogurtas, liesos vištienos krūtinėlės, rudi ryžiai ir salotos su mažai kaloringu padažu, o ji visiškai atsisakė raudonos mėsos ir sūrio, kad padėtų numesti svorio.

Samantha Harris dieta ir kūno rengybos treniruotė

Fitneso keistuolė Samantha taip pat religingai dirba, kad išlaikytų formą, atlikdama jai patinkančius svorio pratimus. Jos kūno rengybos treniruotę sudaro kartojimo pratimai su 3–5 svarų svoriais ir plokšti nusileidimai bei musės. Ji mankštinasi naudodama laisvus svorius ir netgi yra sertifikuota kūno rengybos trenerė, kuri, kai tik leidžia laikas, veda tikras kūno rengybos ir svorio metimo pamokas. Ji taip pat mėgsta vaikščioti jėga parke ar laiptais aukštyn ir žemyn su dukra Josselyn rankose ir vyru šalia. Jai dalintis šia svorio metimo veikla su artimaisiais yra geriausia motyvacija ir didžiausia lieknėjimo parama.