Altın sadece festivaller için takı ve biblo yapımında kullanılmaz, bu altının büyük bir kısmı altın sizin için saklanır, burada altın gibi metallerin cildiniz için, özellikle yağlı türler için açıkça iyi olduğu bulunmuştur..

Yağlı ciltler için altın yüz bakımı

Hindistan her zaman ticari yerine organik kullanmaya hevesli olmuştur. Artık altını eritip cildimize süremeyiz ve bu nedenle bazı deneyimli güzellik uzmanları, altını güzellik bakım rejiminize dahil etmenin daha basit bir yolunu bulmuşlardır. Bunlar ticari olarak üretilmiş şişelerde gelir, ancak hepsi organiktir ve kolayca etkilidir..

Altın Yüze Nasıl Fayda Sağlar:

Çeşitli ticari ürünlere geçmeden önce altının cilt endişelerimizde bize nasıl yardımcı olacağını bilmemiz gerekiyor. Altın, en yumuşak değiştirilebilir metallerden biridir ve bu, cildinize masaj yaptığınızda kan akışınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca altın, masaj sırasındaki sürtünmenin alttan gelen toksinlerin altının üzerindeki tabakaya yapışmasına neden olduğu klasik bir toksin giderme yöntemi olarak ilan edilmiştir. Bunun dışında, cildinizi canlandıran ve gençleştiren altın ile cilt hücre yenilenmesi ve yaşlanmayı geciktirebilir..

Yağlı Ciltler İçin Altın Yüz Bakımı:

Yağlı ciltler için en iyi 9 altın yüz bakımımız.

1. Yağlı Ciltler İçin VLCC Altın Yüz Bakımı:

VLCC altın yüz kiti

VLCC kiti dört tüpte gelir, altın soyma maskesi, altın krem, altın jel ve altın ovma. 24 ayar altının yanı sıra cildinize fayda sağlayan, cildinizi aydınlatan ve parlatan zerdeçal ve limon özünü içerir. Altın jel, cildinizi besleyen ve bakımlı tutan safran özleri ile birlikte gelir..

2. Yağlı Ciltler İçin Nature’s Essence Gold Facial:

Natures özü altın yüz kiti

Altın özlerinin yanı sıra Nature’s özü, cildinizi hücresel düzeyde yenilemeye çalışan nane içerir, böylece açık gözenekler soğutulur ve kapatılır, böylece toksinler onların yerini alamaz. Bu, yağlı ciltler için en iyi altın yüz bakımıdır.

3. Yağlı Ciltler İçin Shahnaz Husaain Altın Yüz:

Shahnaz altın yüz kiti

Shahnaz Hussain’in 24 ayar altın yüz kiti, nemlendirici jelin pürüzlü ve kuru cilt geçişini yumuşattığı cildinizde sorunsuz bir şekilde çalışır, altın ovma ise yaşlanmayı geciktirme ve cilt grileşmesi ile başa çıkmanıza yardımcı olur. Ardından, özellikle cilt aydınlatması ve leke azaltma için formüle edilmiş parlaklık jeli var..

4. Ayurveda’nın Yağlı Ciltler İçin Anında Glow Altın Yüz Bakımı:

Ayurveda'nın anında parlayan altın yüz kiti

Bu, en güvenilir ve aranan güzellik bakım rutinlerinden biri olan Ayurveda’nın genişletilmiş bir yüz kitidir. Kit beş farklı ürün içerir. Masaj cram ve nemlendirici serum, yumuşak gençleşmiş cilt ile karıştırılmış iyi bir kan dolaşımı sağlamak için iç hücreler üzerinde çalışır. Temizleyici ve kese, gerekli toksinlerden ve kirlerden kurtulmanıza yardımcı olur ve sonunda maske sizi kusursuz bir cilde bırakır. Bu, yağlı ciltler için en iyi altın yüz bakımıdır.

5. Yağlı Ciltler İçin Lotus Herbals Radiant Gold Facial:

Lotus bitkileri Radyant altın yüz kiti

Lotus Herbals parlak altın yüz seti ile otuz dakikalık bir makyaj mücadelesine katılın ve asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Bu Lotus’un hızlı hareket eden anında parlayan altın yüz kiti, yüzünüzü herhangi bir kalıntı makyaj veya toksinden arındırmak için temizleyiciden ve masaj kremi ve parlaklık maskesinden oluşan cilt aydınlatması üzerinde çalışır. Bir parlaklık aktivatörü de var.

6. Yağlı Ciltler İçin Oxy Glow Gold Yüz Bakımı:

Oxyglow altın yüz kiti

Buradaki diğer yüz kitleri gibi, yüz paketini unutmadan altın bir temizleyici, bir temizleyici ve jel içeren altın bir nemlendirici bulacaksınız. Bu, açık ve esnek cildinizi yenilemek için altının faydalarından yararlanabileceğiniz bronzlaşma için mükemmel seçiminizdir. Balın özleri ile karıştırılan cildiniz kısa sürede sağlıklı görünümüne kavuşur..

Yağlı ciltler için altın yüz bakımı