Yüz Bakımı, cildini genç ve parlak tutmak için her kadının yapmayı sevdiği bir şeydir. Ancak çoğu zaman kadınların yoğun programları, zamanlarına uygun bir randevu olasılığı ve tabii ki asıl mesele olan para meseleleri nedeniyle salonu ziyaret etmekte tembel oldukları görülmektedir. İşte bunu yapmanın basit bir yolu!!! Sadece uygun bir zamanda evde bir Bitkisel Yüz Kiti ve evde yüz bakımı alın. Boş zamanınıza göre cildinizi şımartın.

Bitkisel Yüz Kitini kullanmak çok basit,

Nasıl Başvurulur:

Aşama 1: temizleyici

  • Cildinizi tüm kirlerden temizlemek için temizleyiciyi kullanın. Islak süngerle silin.

Adım 2: Eksfoliye Edici Ovma

  • Ovmayı tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Yüzünüze boyun dairesel hareketinden yukarı doğru hareketle yaklaşık 5 – 10 dakika hafifçe masaj yapın. Uygularken parmaklarınızı nemlendirin. Suya batırılmış bir sünger kullanın ve silin. Pat kuru

Aşama 3: Spa Masaj Kremi

  • Kremi boynunuza ve yüzünüze uygulayın. 10 – 15 dakika boyunca iyice masaj yapın ve bir sonraki adıma geçmeden önce silin.

4. Adım: Yüz Paketi

  • Bu çok önemli ve hayati bir adımdır. Paketi yüzünüze ve boynunuza gözlerinizi bırakarak iyice uygulayın. Gözlerinizin üzerine gül suyuna batırılmış pamuk ya da salatalık dilimleri bile kullanabilirsiniz. Kuruyana kadar bekletin ve ardından soğuk suyla yıkayın ve kurulayın..

Adım 5: Canlandırıcı Krem

  • Son ve son adım gençleştirici kremdir..
Kullanmak:

Farklı cilt tipleri için farklı Bitkisel Yüz Kitleri vardır. Ürünü satın almadan önce cilt tipinizi kontrol edin. İyi sonuçlar almak için bitkisel kiti ilk kez iki kez kullanın. Daha sonra ayda bir kez kullanılabilir. Gerçek kullanıma başlamadan önce bir yama testi yapmayı unutmayın..

Hindistan’da Yağlı ve Hassas Ciltler İçin En İyi Bitkisel Yüz Kiti Markaları:

İşte şiddetle tavsiye edilen birkaç Bitkisel yüz kiti,

1. Lotus Bitkisel Cilt Parlaklık Yüz Kiti:

Lotus Bitkisel Cilt Parlaklık Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Lotus bitkisel yüz kiti tüm cilt tipleri için uygundur. Bu paketin temizleyicisi gözenekleri derinlemesine temizler ve ovma cildin donuk üst tabakasını pul pul döker. Cildi aydınlatma ve besleme özelliğine sahiptir. Paket, yüz derisini sıkılaştırır ve genç ve ışıltılı görünmenizi sağlar.

Kullanmak: Poşetlerin her birine en az 10 – 15 dakika boyunca iyice masaj yapın ve bir sonrakine geçmeden önce soğuk suyla yıkayın. Mükemmel sonuçlar için ayda iki kez kullanın.

Fiyat: INR 175/- 5 poşet x 10 gr. Her biri

2. Shahnaz Husain Bitkisel Yüz Kiti:

Shahnaz Hussain Bitkisel Yüz Kiti

Bu shahnaz bitkisel yüz kiti, tam bir profesyonel bitkisel yüz bakımı sağlar. Siyah noktaları ve lekeleri azaltır. Her zamanki 5 ürün yerine 7 ürün ile geliyor. 7 ürün şunlardır: Profesyonel Güçlü Biyo-Nemlendirici Temizleyici, Eksfoliye Edici Ovma, VegPeel, Profesyonel Güç Besleyici Krem Ağı, Profesyonel Güçlü Cilt Toniği, Pigmentasyon Önleyici Jel ve Kapatıcı Krem.

Kullanmak: Bir toz olan VegPeel, sütle karıştırılarak Ovmadan sonra kullanılır. Bunun için vuruşlar önce dairesel, sonra dairesel harekettir. Cilt Toniği, Jel ve Krem, bırakılanlardır. Onlar silinmemeli.

Fiyat: 380 INR/- 63 gram için.

3. VLCC Bitkisel Yüz Kiti – Cilt Glow Yüz Kiti:

VLCC Bitkisel Yüz Kiti – Cilt Glow Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Skin Glow Facial Kit, tek kullanımlık ve çok uygun fiyatlı bir mini pakettir. Safran, salatalık, dut ve hindistan cevizi özleri ile zengindir. Beş poşet temizleyici, kese, masaj jeli, krem ​​ve yüz paketinden oluşur..

Kullanmak: Tüm işlem sadece 15 dakikadır – her poşet için 2 ila 3 dakika. Sadece soğuk suya batırılmış ıslak parmaklarla masaj yapmaya dikkat edin..

Fiyat: INR 175/- 5 poşet için

4. Khadi Doğal Altın Parlaklık Yüz Kiti:

Khadi Natural Gold Radiance Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Bitkisel Altın Yüz Kiti ekonomiktir ve rahatlatıcı bir aromaya sahiptir. Cildi parlak ve pürüzsüz bırakarak parlatır. 30 yaş üstü kadınların hassas ciltleri için En İyi Bitkisel Yüz Kitlerinden biridir. Cilt güzel bir ışıltı ile yumuşar.

Kullanmak: Paket, 3 ila 4 kez kullanılabilen yeterli miktarda güzel küçük kavanozlara sahiptir. Kavanozların üzerinde etiketli adım numarası vardır. Krem masajından sonra yüz jelini kullanın.

Fiyat: INR 299/-

5. Vaadi Bitkisel Safran & Sandal Adalet Yüz Kiti:

Vaadi Bitkisel Safran & Sandal Fairness Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu Vaadi bitkisel yüz kiti, diğer ürünlerden farklı olarak sadece 4 kavanoz içerir. Safran içerir & Sandal Temizleme Kremi, Safran & Sandal Ovma, Safran & Sandal Masaj Kremi ve son olarak Safran & Sandal Yüz Paketi.

Kullanmak: 3 ila 4 düzenli kullanımdan sonra – en az ayda bir – sonuçları net bir şekilde görebilirsiniz. Cilt eskisine göre daha adil hale gelir. Temizleme ve Masaj kreminin kremsi dokusu, bu bitkisel yüz kitini hassas ciltler için yapar..

Fiyat: 250 INR/-

6. Nature’s Essence Bitkisel Altın Yüz Kiti:

Nature's Essence Bitkisel Altın Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu ürün, yağlı ciltler için en iyi bitkisel yüz kitlerinden biridir. Cildi eksfoliye eden Altın Temizleyici, Ölü tabakaları gidermek için Ovma, Krem daha genç görünmenizi sağlar, Jel nem sağlar ve cildi nemlendiren Yüz Paketi içerir..

Kullanmak: Yağlı cilde sahip kişiler ürünü seçerken ve kullanırken çok dikkatli olmalıdır. Ürünleri çok nazikçe kullanın ve ovma ile sert masaj yapmayın. Yağ salgısını kontrol etmeye yardımcı olan bir yağlı kil maskesi olduğu için yüz paketini kuruyana kadar tutun..

Fiyat: 675 INR-

7. Preservita Gelişmiş Hassas Cilt – Meyve Yüz Kiti:

Preservita Gelişmiş Hassas Cilt - Meyve Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Bu bitkisel meyve yüz kiti, hassas ciltler için devrim niteliğindeki en iyi bitkisel yüz bakım ürünlerinden biridir. Meyveleri tüm saf besinleri, enzimleri ve vitaminleri ile koruyarak optimum cilt yararları sağlayan karmaşık bir karışımdır. Sonuç olarak, beyaz, parlak ve hafif bir cilt. Perservita Advance Sensitive kitinin bileşenleri; Preservita Toner, Preservita Parlatıcı, Preservita Masaj Kremi, Preservita Maske, Preservita Bearberry Marmelat’tır.

Kullanmak: Hassas cilde sahip kişiler, yüz kitini seçerken ve kullanırken dikkatli olmak zorundadır. En az 7 dakika, en fazla 10 dakika masaj yapın.

Fiyat: 2495 INR/-

8. Vedova’nın Bitkisel Gelin Anında Glow Yüz Kiti:

Vedova'nın Bitkisel Gelin Anında Glow Yüz Kiti

Her gelin, düğün günü olan D-Day’de güzel ve ışıltılı görünmek ister. Vedova’nın Bitkisel Gelin Anında Kızdırma Yüz Kiti, gelinin ışıltılı ve ışıltılı görünmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kit 1 Temizleyici, 1 Ovma, 1 Jel, 1 Krem, 1 Yüz Paketi ve 1 Vitalize’dan oluşur..

Kullanmak: Bu Vedova’nın Bitkisel Gelin Anında Kızdırma Yüz Kitinin, bitkisel içeriği nedeniyle güvenli olduğu bildiriliyor. Işıltıyı ortaya çıkarmak için 10 – 15 Dakika hafifçe masaj yapın.

Fiyat: INR 950/-

9. Kuru Ciltler İçin RevAyur Yüz Kiti:

Kuru Ciltler İçin RevAyur Yüz Kiti

BURADAN SATIN ALIN

Kuru Cilt Bakımı çatlamaya başladığı için çok zordur ve bazen ağrılı olabilir. Kuru cilt bazı ürünlere kötü tepki verir, bu yüzden aynı ürünleri seçerken çok dikkatli olmalıyız. RevAyur ayurveda bitkisel yüz kiti, kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiştir..

Kullanmak: RevAyur yüz kitinde kuru ciltler için özel formüle sahip 7 tüp bulunur. Masaj kremini soğuk suyla yıkayarak en az 10-15 dakika boyundan yukarı doğru dairesel hareketlerle nazikçe kullanın. Cildi yumuşak ve nemli bırakır. Jeli tüm yüzünüze nazikçe uygulayın ve cilt tarafından emilene kadar parmak ucunuzla masaj yapın..

Fiyat: 300 INR/-

Bitkisel Yüz Kitleri, bireyin kullanımına göre birçok boyutta gelir. Ayrıca farklı cilt tipleri için farklı olanlarınız var. Cilt tipinizi kontrol edin ve ona en uygun ürünü alın. Yüzünüzü uygun zamanınıza göre evde yaptırın ve hepiniz her zaman parıldamaya ve parlak görünmeye hazırsınız..