Kore yüz maskesi, bugün güzellik pazarını süpüren yeni trend. Bu tabaka maskeler, beslenme serumu ve aktif bileşenlere batırılmış kumaştan yapılmıştır. Hayvansal içerik, mineral yağ, parfüm ve renklendirici içermezler. Nemlendirir, fazla yağı giderir, sivilceleri azaltır, cilt tonunu aydınlatır ve ciltte kolajen üretimini teşvik eder. Fazla uzatmadan, güzellik bakımınıza yardımcı olacak en iyi 9 Kore yüz maskesini burada bulabilirsiniz..

Güzellik Bakımı İçin Ünlü ve İyi Kore Yüz Maskeleri:

En iyi 9 Kore yüz maskesi markasına bakalım..

1. Innis ücretsiz Cilt Kliniği Maskesi – Vita C:

Bu Kore beyazlatıcı yüz maskesi, parlatıcı bir madde olan C vitamini içerir. Bu maske yaşlılık lekelerini azaltır ve anında bir ışıltı vermek için cildi nemlendirir..

Fiyat: 20 ml için 150 INR

2. Yüz Dükkanı Gerçek Doğa Shea Yağı Yüz Maskesi:

Shea yağı içeren bu Kore nemlendirici yüz maskesi hassas cildi yatıştırır. Yatıştırıcı özelliklere sahip zengin özler cildi yumuşatır ve nemlendirir, yumuşak ve esnek bırakır.

Fiyat: 20 g için 100 INR

3. Sevgili Packer Kraliyet Siyah Çay & Siyah Gül Hidrojel Maskesi:

Siyah çay ve gül özlerinden yapılan bu Kore siyah yüz maskesi gerçek çay parçaları içerir. Siyah çay, B2, C, E vitaminleri, magnezyum, potasyum, çinko mineralleri ve erken yaşlanmayı önleyen, yenilenmeyi indükleyen ve cilde ışıltılı bir parlaklık veren diğer esansiyel yağları içerir..

Fiyat: 1 paket için 400 INR

4. Mond’Sub Deniz Yosunu ve Hyaluronik Asit Yüz Maskesi:

Bu Kore yüz paketi cilt dokusunu nemlendirir, yeniden nemlendirir, aydınlatır ve pürüzsüzleştirir. Hücre yenilenmesini hızlandıran ve kırışık önleyici bakım görevi gören anında maskedir..

Fiyat: 1 paket için 149 INR

5. LuxaDerme Parlatıcı Biyo Selüloz Yüz Maskesi:

Yüzde 100 doğal fermente hindistan cevizi jölesinden yapılan bu biyo selüloz tabaka, ikinci bir deri gibi yüze yapışır. Bu Kore yüz paketi, cildi nemli ve eşit tonlu bırakarak pigmentasyonu, foto yaşlanmayı ve bronzlaşmayı azaltmaya yardımcı olur..

Fiyat: 1 paket için 439 INR

6. Yüz Dükkanı Gerçek Doğa Yüz Maskesi:

Nar özleri içeren bu maske cildi besler ve temizler. Tüm cilt tipleri için uygun olmasını sağlayan hipoalerjenik niteliklere sahip en iyi Kore yüz maskesidir. Kullanımı çok kolaydır ve dakikalar içinde muhteşem bir cilt verir. Face Shop, çeşitli ihtiyaçlar için aralarından seçim yapabileceğiniz birçok Koreli güzellik yüz maskesi sunar.

Fiyat: 1 paket için 500 INR

7. Cilt Fabrikası – Ampul Maskesi:

Bu maske 30 ml yoğun serumla ıslatılır ve fazla serumu maskeden önce yüze uygulamak için ikinci bir açıklık ile tasarlanmıştır. Özü emmek için selülozdan yapılmıştır. Maske ince çizgileri azaltır, genç bir görünüm vermek için cilt elastikiyetini artırır. En iyi Kore yüz maskesinden biridir..

Fiyat: 1 paket için 206 INR

8. Etüd Evi – Terapi Hava Maskesi:

Bu hafif maske doğal özlerden yapılmıştır. Arıtılmış su ve cildi nemlendirmek için inci özü, şam gülü, salyangoz balçık, aloe veya çay ağacı gibi doğal maddeler içerir. Maske aynı kategorideki diğer maskelere göre daha incedir ve ince bir aroma ile cildi besler ve sağlıklı bırakır..

Fiyat: 1 paket için 249 INR

9. Cilt Yiyecekleri – Günlük Yüz Maskesi Sayfası:

Yaprak maskeler B vitamini, kalsiyum çinko ve laktik asit ile aşılanmıştır. Doğaldırlar ve iyi bir peeling görevi görürler. Çilekten havyara kadar 23 çeşit lezzetle gelirler. Canlandırıcı besinlerle formüle edilmiştir, hücre büyümesini ve yenilenmesini destekler..

Fiyat: 1 paket için 167 INR

Güzellik sadece cilt derinliğinde olabilir, ancak kesinlikle iyi bir bakıma ihtiyacı vardır. Kore yüz maskesi cilt tonunu, dokusunu ve yaşını korumanın kesinlikle hızlı ve kolay bir yoludur ve aynı zamanda ekonomiktir..