Bu yüzük iki kişinin taahhüdünü andırdığı için özel ve gösterişli olmalıdır. Böylece ışıltılı, parıldayan zümrüt taşlı yüzükler bu durum için mükemmel bir seçimdir. Zümrüt taşın sevgiyi koruduğu ve hatta umudun sembolü olduğu ve hatta mutlu ve başarılı evlilik hayatını sembolize ettiği söylenir. Bu taş bu özelliklere sahip olduğundan, pek çok genç nişan yüzüğü zümrüt taştan tasarlamayı sever..

Farklı Metallerde Zümrüt Kesim Nişan Yüzükleri:

En iyi 9 zümrüt nişan yüzüğüne bir göz atalım.

1. Kalp Şeklinde Pırlantalı Zümrüt Nişan Yüzüğü:

Zümrüt Kalp Pırlantalı Nişan Yüzüğü

Büyüleyici ve çekici bu kalp şeklindeki yüzük için doğru kelime olurdu. Nişan yüzüğü, kalp şeklinde bir pırlanta ile 14 ayar pembe altından tasarlandı ve her yerinde küçük cızırtılı zümrütler çivili, ona akıllara durgunluk veren bir görünüm kazandırıyor. Yüzüğün her tarafında kesilmemiş beyaz pırlantalar ve zümrütler, onu büyük, şişman ama sevimli bir nişan yüzüğü haline getiriyor..

2. Pırlantalı Beyaz Altın ve Zümrüt Nişan Yüzüğü:

Beyaz Altın Pırlanta ve Zümrüt Nişan Yüzüğü

Bu muhteşem ve çekici nişan yüzüğü, merkezde taçlandırılmış oval şekilli parlak zümrüt ile beyaz altından tasarlanmıştır ve her iki tarafında da ışıltılı tektaş oyulmuştur. Etkinliğin göz alıcı ve en çekici nişan yüzüğü.

3. Narin Yaprak Zümrüt Nişan Yüzüğü:

Narin Yaprak Zümrüt Nişan Yüzüğü

Zarif ve narin bu yüzük için uygun bir kelime. Yüzüğün üzerinde harika görünen zümrüt çivili, yanlarda olduğu gibi küçük elmasların yaprak deseninde kabartmalı olması onu muhteşem görünümlü bir nişan yüzüğü yapıyor.

4. Beyaz ve Zümrüt İncili Geniş Nişan Yüzüğü:

Beyaz ve Zümrüt İnci Taşlı Geniş Nişan Yüzüğü

Yüzük, beyaz inci ve zümrütün çarpıcı bir kombinasyonunda yüzüğün üzerinde tasarlandığı ve böylece muhteşem görünmesini sağlayan, uğurlu, cızırtılı altındır. Yüzük oldukça geniştir ve parmaklara takıldığında görünür hale gelir..

5. Vintage Asimetrik Zümrüt Nişan Yüzüğü:    

Vintage Asimetrik Zümrüt Nişan Yüzüğü

Zarafet ve asil görünüm bu yüzük için mükemmel kelimeler olabilir. Yüzüğün ortasında kare şekilli zümrüt kabartmalı, yanlarında ise değerli asimetrik şekilli elmaslar oyulmuş, nişan yüzüğüne benzersiz ve muhteşem bir görünüm kazandırılmıştır..

6. Zümrüt Kelt Nişan Yüzüğü:

Zümrüt Kelt Nişan Yüzüğü

Zümrüt ile mükemmel nişan yüzüğü, eğer üstte belirgin bir şekilde çivili. Yanlarda Kelt desenli pırlantalar, onu en popüler nişan yüzüğü haline getiriyor. Bir çiftin hayatında çok önemli bir gün olduğu için bu durum için çok şık ve görkemli görünüyor..

7. Platin Kare Zümrüt Nişan Yüzüğü:

Platin Kare Zümrüt Nişan Yüzüğü

Bu çarpıcı yüzük, cennet gibi görünen kare zümrütün sabitlendiği ve yanlarında üçgen şeklindeki elmasların çengelli olduğu platinden tasarlanmıştır ve bu nişan yüzüğüne ekstra gelişmiş bir görünüm kazandırır. Bu tür yüzükler klişe görünüyor ve nişan için özel olarak tasarlandı.

8. Gümüş Zümrüt Çapraz Nişan Yüzükleri:

Gümüş Zümrüt Çapraz Nişan Yüzükleri

En klas nişan görünümlü yüzüklerden biri yeşil zümrüt ve beyaz pırlantalı bu çapraz yüzüklerdir. Her ikisi de çok güzel ve muhteşem görünmesini sağlayan çapraz desene gömülüdür.

9. Zümrüt Kesim Nişan Yüzüğü:

Zümrüt Kesim Nişan Yüzüğü

Zümrüt kesim, zarif ama zarif görünen zarif kesimlerden biridir. Bu kesim halkalar, taşın kusurlarını yansıtan açık kesimdir. Yüzükler, kullanıcının etrafında bir aura yaratır ve yüksek ses çıkarmadan şık nişan yüzüklerinden biridir..

Zümrüt nişan yüzükleri, üzerinde bazı büyüleyici elmaslar ve diğer renkli taşlarla süslenmiş altın, gümüş, platin ve daha pek çok farklı metalden yapılır. Enfes ve klas bir görünüm veren ve onu mükemmel ve göz alıcı bir nişan yüzüğü yapan birçok farklı kesimde bile mevcuttur. O yüzden artık kendi zevkinize ve isteğinize göre birini seçebilir ve o gün için muhteşem görünebilirsiniz..