Aşkını teklif etmeyi mi düşünüyorsun? Ya da bu Sevgililer Günü’nde onun için değerli bir aşk duşu hediyesi mi arıyorsunuz! Aşkınızı sonsuza kadar sürecek bir söz olarak ifade etmek için, birkaç çift söz yüzüğü tasarımı mevcuttur. Evet, geleneksel nişan yüzüklerinin yerini artık tasarım açısından küçük olabilecek, ancak sevgiyi ifade etmek için her sevimli deseni içeren söz yüzükleri alıyor..

Çiftler için Eşleşen Söz Yüzükleri:

Önemlerini bilmek için söz yüzüklerinin bazı şehvetli tasarımlarını gözden geçirelim..

1. Safir Çiftler Söz Yüzükleri:

Safir Çiftler Söz Yüzükleri

Ortasında küçük bir safir pırlanta bulunan çiftler için platin söz yüzükleri, yeni evli bir çift için mükemmeldir. Yüzük ayrıca birbirlerine duydukları sevginin derinliğini gösteren sonsuza kadar sevgi vaat eden sözler de taşıyor..

2. Elmas Kalp Çift Söz Yüzüğü:

Pırlanta Kalp Çift Söz Yüzüğü

Bu sezon sevgilinize hediye edebileceğiniz gerçek bir tasarım, kırmızı ve mor pırlantalı iki kalple süslenmiş yüzük. Kalpler bir çiçek dalı ile birbirine bağlanırken, yüzük ayrıca onun için gizli bir aşk vaadi içeriyor..

3. Kalp Çift Söz Yüzüğü Paylaşımı:

Kalp Çift Söz Yüzüğü Paylaşımı

Bir söz yüzük çiftinin ortak kalp tasarımıyla platin tasarımı, yeni evli bir çifti sunmak için en iyisidir. Her iki halkada da yarım işlenmiş bir kalp tasarımı içerir, bu da birbirleri olmadan eksik oldukları anlamına gelir..

4. Kral ve Kraliçe Söz Çift Yüzükleri:

Kral ve Kraliçe Söz Çift Yüzükleri

Onun hayatının kraliçesi olduğunu ve onun kral olduğunu ifade etmek ister misin? İşte bir kraliçe ve bir kral için bir taç yüzük tasarımı. Aşkınıza kraliçeniz olmayı teklif ederken söz yüzüğü en iyisidir. Onun için yüzüğe üzerinde pırlantalı bir kalp taç tasarımı verilirken, yüzüğe çapraz tasarım verilir..

5. Çift Söz Yüzüğü Sunmak:

Çift Söz Yüzüğü Sunan

Herhangi bir özel gün için teklif vermenin benzersiz bir yolu, kalbi elleriyle tutan bir söz yüzüğü sunmaktır. Yüzük gümüş ayar metalden yapılmıştır. Yüzüğü ayrıca sevimli el tasarımı ile kalın bir zikzak dokusu verilir..

6. Kişiselleştirilmiş Çift Söz Yüzüğü:

Kişiye Özel Çift Söz Yüzüğü

Sevdiklerinize unutulmaz bir gün hediye etmek ister misiniz? İşte çiftin isimleriyle birlikte hafıza gününün tarihi ile kabartmalı bir söz çift yüzük tasarımı. Platin yüzük hem ona hem de ona verilebilir..

7. Gül Altın Çift Söz Yüzükleri:

Rose Gold Çift Söz Yüzükleri

Kalp ve sonsuzluk sembolleri ile tasarlanmış pembe altın çift yüzük, gelecek vaat eden aşklar için uygun olandır. Yüzükteki Kalp tasarımına, ortasından pırlantalı bir örgü sonsuzluk tasarımı verilmiştir. Yüzük, gerçek aşkın, kabulün, duygusallığın ve bitmeyen ilişkinin sembolüdür..

8. Mickey Mini Çift Yüzük Tasarımı:

Mickey Mini Çift Yüzük Tasarımı

Arkadaşlığınız aşka mı dönüşüyor? İşte bu tür çiftler için özel olarak tasarlanmış çiftler için şirin bir söz yüzükleri. Yüzük, Mickey ve birbirini öpen mini yüzlerin tasarımını taşıyor. Ayrıca sevgiyi kabul etmenin içinde gizli bir mesaj taşır..

9. Kalp Atışı Çift Söz Yüzüğü:

Kalp Atışı Çift Söz Yüzüğü

Onun kalp atışınız olduğuna dair bir mesaj iletmek istiyorsunuz ve tam tersi! Gümüş alaşımdan yapılmış bir çift eşleşen söz yüzüğü tasarımı, aradığınız şey. Siyah yüzüğe beyaz kalp atışı tasarımları verildi, bu da hayatlarının artık birbirine bağlı olduğu anlamına geliyor..

Çiftler için sevimli gelecek vaat eden yüzükler altın, gümüş, platin veya başka herhangi bir metalden yapılabilir. Yüzük çifte hediye edildiğinde onlara bir nimet olarak sevgi dolu bir hayat diler. Çift söz yüzüklerinde yeni bir trend, üzerinde kişiye özel yazılar bulunan mıknatıslı söz yüzükleri. Her iki halkayı da birbirine çeken manyetik bir etkiye sahiptir..