Ancak son zamanlarda erkeklerin yüzüklere, özellikle de altın yüzüklere ilgi gösterdiğini görüyoruz! Günümüzde yüzükler erkekler için düğün sembollerinden çok daha fazlasını ifade ediyor. Eskiden erkekler sadece nişanlandıklarında ya da düğünlerinde yüzük takarlardı. Ancak şimdi, altın yüzükler yalnızca bir zorunluluk veya evlilik işareti değil, daha çok bir moda ifadesi haline geldiği için birçok resmi ve gayri resmi vesileyle erkekler tarafından giyilmektedir..

Erkek yüzükleri çeşitli tasarımlarda ve çeşitli gümüş, altın ve pırlanta malzemelerde mevcuttur. Çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalarda mevcuttur. Şu anda, erkeklerin yüzüklerde yeni bir stil ve tasarıma sahip olma olasılığı daha yüksekti. Bazıları ayrıca gelişmiş bir görünüm vermek için değerli taşlarla işlenmiştir..

Dünya çapında yükselen fiyatlar nedeniyle, altın yüzükler genellikle toplumdaki üst sınıf insanlar tarafından takılacak. Ancak bugün durum değişti, çünkü sıradan bir adam da yüzüğünü takabilir..

erkekler için altın yüzükler

Bugün erkekler için altın yüzükler, küçükten büyüğe farklı desen, ayar, stil ve tasarımlarda her boyutta mevcuttur. Bu yüzükler, yüz dolarlık basit altın bantlardan, son derece dekoratif, benzersiz ve binlerce dolarlık tasarım yüzüklere kadar değişebilir. Kültürel değerleri nedeniyle altın takıların, özellikle de erkek yüzüklerinin yerini hiçbir şey alamazdı. Altın, ten rengine ve ten rengine rağmen tüm bireylerle iyi gitti..

Altın Yüzük Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Temel Şey:

Altın, erkek yüzüğü için popüler bir seçimdir, ancak, herkesin teninin altın tonuna uymadığını ve bu nedenle, bir tane satın almaya karar vermeden önce sadece birkaç şeye bakmak gerektiğini unutmayın! İşte göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şeyler:

Karat:

Farklı kompozisyonlar ve pariteler altın yüzükleri oluşturur. Sünekliği ve dövülebilirliği nedeniyle saf altın süs yapımında kullanılamaz. Mukavemeti arttırmak için bir kirlilikle karıştırılırlar. Altın pariteleri 24k, 22k, 18k, 14k ve 10k seviyelerinde ölçülür.

Tasarım:

Erkek yüzükleri, genellikle erkeklerin tüm gereksinimlerini karşılamak için farklı şekil ve boyutlarda sağlam, kaslı bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanır. Bazı kuyumcular, güzelliğinizi süslemek için tüm ihtiyaçlarınız için özel tasarımdan yararlanıyor..

Boy:

Size uyan mükemmel bir tane sipariş edin. Bir kuyumcu ile siparişinizi verirken, size zar zor uyan en yeni tasarımı bulun. Yüksek bir yatırım olduğundan, kullanımınız için uzun süre dayanan doğru boyutta gitmelisiniz. Yumuşak bir metal olduğu için altın yüzükleri çok dikkatli kullanmalısınız..

Erkekler İçin Farklı Altın Yüzük Çeşitleri:

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı mağazalarda birçok tasarım mevcuttur. Burada, erkekler için en iyi 25 altın yüzük tasarımını alabilirsiniz. Sizin için en iyi tasarımı keşfetmeye başlayın!

1. Palm Beach Erkek Prenses Kesim ve Yuvarlak Kübik Altın Kaplama Sekizgen Şekilli Yüzük:

palmiye-plaj-erkek-prenses-kesim-ve-yuvarlak-kübik-altın-kaplama-sekizgen-şekilli-halka1

14 Ayar altından yapılmış prenses kesim ve yuvarlak kübik altın sekizgen yüzük ile cesur bir moda ifadesi yapacaksınız. Üzerindeki taşlarla zarif bir görünüm yaratacak sekizgen bir tasarımdır. Parmağa takıldığında bunu giymek çok güzel ve ışıltılı olacak.

2. Erkekler için 10 Ayar Sarı Altın TDW Beyaz Pırlanta Yüzük:

10k-sarı-altın-tdw-beyaz-pırlanta-yüzük-erkekler2

Modası asla geçmeyen erkekler için şık bir görünüm ve şık pırlanta altın yüzüklerden hoşlanıyorsanız, bunu giymek en iyi seçim olacaktır. Bu yüzük, serme setine sahip geniş bir merkeze sahiptir ve yuvarlak kesim beyaz pırlantalar 10 ayar sarı altından yapılmıştır. Tasarım, yüksek cilalı ve benzersiz bir görünümle tamamlandı.

3. 14 Ayar Üç Renkli Altın Erkek Nişan Yüzüğü:

14k-üç renkli-altın-erkek-nişan-yüzüğü3

İki burgulu altın ve pembe altından oluşan sağlam bir tasarıma sahip erkekler için bu 14 ayar üç renkli nişan yüzüğü ile birliğin sembolünü öne çıkarın. Sarı altın ve beyaz altından yapılmış bu klasik tonlu yüzük, en iyi düğün törenlerinde giyilecek..

4. Versil Erkek 14 Ayar Sarı Altın Yüksek Parlak Mühür Yüzük:

versil-erkek-14-karat-sarı-altın-yüksek cilalı-tafta yüzük4

Sevdikleriniz için mükemmel bir hediye mi arıyorsunuz? Yüksek cilalı bu Versil sarı altın yüzüğü almak, sevdiklerinize en iyi hediye olacaktır. Bu, giyen kişiye ekstra destek sağlamak için arkası açık bir tasarımı tıraş ettiğinden gravür için idealdir..

5. Erkekler Yuvarlak 14 Ayar Sarı Altın Amerikan Kartal Yüzüğü:

erkek-yuvarlak-14k-sarı-altın-amerikan-kartal-yüzüğü5

Yukarıda gösterilen kartal tasarımlı 14 ayar sarı altından Amerikan yüzüğünden yapılmış erkekler için yüzük, tüm görünümünde güzel görünecek. Bunu gardırobunuzda bulundurmak ekstra güzellik ve değer getirecektir. Bu, bu göz alıcı halka için iyi görünümlü cilalı kaplama ile sona erdi..

6. Palm Beach Erkek Sarı Altın Siyah Beyaz Pırlanta Geometrik Yüzük:

palmiye-plaj-erkek-sarı-altın-siyah-beyaz-elmas-geometrik-halka6

Pırlantaların geometrik desenine sahip bu sarı altın, siyah ve beyaz erkek yüzük, kullanıcıya ışıltılı görünüm özelliğini kazandıracak. Bu yüzüğü takmak benzersiz ve şık olacak.

7. Yuvarlak Kübik Zirkonya Erkek Altın Yüzük:

erkek-yuvarlak-kübik-zirkonya-altın-ring7

Yuvarlak şekilli Kübik Zirkonya altın yüzük, erkeklerin tutum ve tarzlarında farklı görünmesini sağladığı için muhteşem. Mevcut binlerce tasarım arasından bunu seçmek benzersiz ve kalabalığın önünde durmak için farklı olacaktır. Bu yüzük güzel bir tasarımla biten Zirkonya kübik değerli taşlarla yapılmıştır..

8. 14 Ayar Altın Palm Beach Erkek Oniks Kartal Yüzük, Sterling Gümüş Üzerine:

14k-altın-palmiye-plaj-erkek-oniks-kartal-yüzüğü-üstü-gümüş8

Yukarıda gösterilen, kartal resmiyle yapılmış çarpıcı bir tasarımdır. Bu, özellikle görünümlerini çarpıcı ve daha cesur hale getirecek bir tasarım arayan erkekler için en uygunudur. Zarif ve şaşırtıcı bir görünüm için zümrüt kesimli bir oniks kartalın etrafındaki elmas aksanıyla öne çıkarılmıştır..

9. 14k Altın Kaplama Amerikan Kartalı Madeni Para Çoğaltma Nugget Tarzı Yüzük:

14 ayar altın kaplama amerikan kartalı jetonlu replika külçe tarzı yüzük9

Bugün erkekler kartal tasviri olan yüzükleri takmaya ilgi gösterdiler. Bu yüzüğü takan erkekler, giyildiğinde muhteşem olacağı için diğerlerinden benzersiz olabilir. Bunu giyerek parlak bir görünüm elde edin.

10. De Buman 14 Ayar Altın Kaplama Kübik Zirkonya Dövülmüş Yüzük:

de-buman-14k-altın-bindirme-kübik-zirkonya-dövülmüş-halka10

De Buman 14k Altın Kaplama Erkekler için Dövülmüş Kübik Zirkonya, kübik zirkon taşlarla dövülmüş bir bantla yapıldığı için diğer tüm tasarımlardan tamamen farklıdır. Bu altınla hazırlanmış ve cilalı bir yüzeyle sonlandırılmıştır..

11. Erkekler için Som Altın Alyans:

som-altın-band-ring11

Bu som altın şerit yüzük, erkekler için geleneksel bir yüzüktür. Erkekler için en iyi seçim bu sade ve gösterişli 24 ayar altından yapılmış olup düğün ve nişan günleri için en iyi seçim olacaktır. Bu altın yüzüğü takmak, düğün günlerinizde sevginizi ve bağlılığınızı temsil edecek..

12. Erkek Yıldız Oyulmuş Altın Yüzük:

yıldızlar-oyulmuş-altın-ring12

Zodyak sembolüne göre bir yıldız sembolü takmak isteyen bir insan kategorisi var. Aynı tasarımı arıyorsanız, başlangıç ​​sembolüne sahip olduğundan bunu satın almak en iyi seçim olacaktır. Diğerleri arasında en çekici tasarım onunki.

13. Erkek Signet Altın Erkek Yüzük:

erkek-mühür-altın-yüzük13

Erkek mühürlü altın yüzük, benzersiz bir desenle hazırlanmış benzersiz bir tasarımdır. Bu tasarım son derece cilalı bir yüzey ile sona erdi. Bu yüzüğü takmak tüm erkeklerin ten rengine uyum sağlayacaktır. Bu sevimli parça ile modaya uygun ve modaya uygun bir tasarıma gidin.

14. Altın Yüzüklü Oksitlenmiş Gümüş:

oksitlenmiş-altın-halka-gümüş-14

İnsanlar, erkekler için altın yüzük ararken genellikle bol tasarım tercih ederler. En sevdiğiniz kişiye hediye olarak sunmak istiyorsanız bu en iyi seçim olacaktır. Bu, görünüşte normal olan diğer tasarımların önünde duran bir dalga düzeninde tasarlandı..

15. Ağaç Kabuğu Sarı Erkek Altın Yüzük:

ağaç kabuğu-sarı-altın-halka15

Binlerce ve binlerce altın yüzük mevcuttur. Bu, arzunuza uyan geleneksel ancak modaya uygun bir tasarımdır. Bu sade ama zarif, sade bir görünüm tasarlamak isteyen erkeklere uygun. Bu yuvarlak ve cilalı bir yüzeyle tamamlandı.

16. Pırlantalı Yılan Altın Yüzük:

yılan-altın-yüzük-elmas16

İnsanlar yılan tasarımlı yüzüklere, özellikle de erkeklerin onları giymeye bayılıyor. Onlar için bunu giymek en iyisi olacak çünkü bu onların özelliklerini cesur ve güçlü olarak gösterecek. Yılanlar cesaretin sembolü olarak kabul edilir ve bununla giderseniz, görünüşte benzersiz olacaksınız..

17. Sarılı Altın Yüzük Erkek:

sarılı altın yüzük17

Mevcut sayısız tasarım olmasına rağmen, sarılmış tasarımlar hepsinden en çok arananlardır. Bu aynı zamanda benzersiz ve basit olacak onlardan biri. Bazı erkekler daha parlak bir yüzük ve ışıltıya sahip olmaktan hoşlanmayacaktır. Onlar için bu en iyi seçim çünkü bu sadece en iyisi olacak.

18. Altından Yapılmış Erkek İsimli Yüzük:

altın-erkekler için-isimli-yüzük18

Erkekler genel olarak, adının baş harfini veya adını takma alışkanlığına sahip olacaklardır. Bu yüzüğün içine isimlerini yazdırabilecekleri için bu onlar için en iyi seçim olacaktır. İsminizi almak istiyorsanız bunu deneyin ama kuyumcuya sipariş verirken bunu belirtmeyi unutmayın..

19. Nawab Altın Yüzük Tasarımı:

the-nawab-ring19

Nawab yüzük, erkekler için mevcut diğer tüm yüzük tasarımlarından tamamen farklı olacaktır. Bu yüzük, Nawab kral halkının, özellikle de bu tasarımı giyebilecek yaş endişesi olanların anısı olarak giyildi..

20. Boulevard Altın Erkek Yüzük:

bulvar-ring20

Bulvar yüzüğü modayı ve trendi seven bir erkek için en iyi seçimdir. Bu yüzüğü takmak sizi zarif ve en güzel görünen biri olarak gösterecektir. Bu tasarımla gitmek gerçekten eşsiz ve şık olacak.

21. Büyük Usta Altın Yüzük Erkekler:

the-grand-master-ring21

Antik çağlardan beri, büyük usta yüzüğü, onu takan kişi için kendi değerine sahip olacağı için var olmuştur. Hem modaya uygun hem de geleneksel olana sahip olmayı seviyorsanız, bu tasarımla devam edin..

22. Moğol Altın Erkek Yüzüğü:

the-mogul-ring22

Mogul yüzük, modaya uygun yeni bir tasarım deneyen moda tutkunları için en iyi seçimdir. Bu yüzük altın ve pırlanta tasarımı ile yapılmıştır ve cilalı cila ile tamamlanmıştır..

23. Sestet Yüzüğü:

the-sestet-ring23

Erkekler için bu Sestet altın yüzük koleksiyonu gündelik, resmi ve diğer modern tasarımlar için uygundur. Harika ve zarif görünen birçok tasarım var. Bu, zanaatkarın becerisini sergilemenin yanı sıra onu giyen kişiye kraliyet ve vintage bir görünüm verecektir..

24. Deniz Mekanizması Halkası:

deniz-mekanizma-ring24

Bu deniz mekanizmalı yüzüğü takmak, hayatınızda fark yaratacak erkekler için günlük yüzüklerinize modaya uygun bir dokunuş olacak. Bu sofistike yüzüğün zarafeti, tasarımın kendisi özelliklerini belirttiği için herhangi bir açıklamaya ihtiyaç duymayacaktır..

25. Fortune Wheel Erkek Yüzüğü:

servet çarkı halkası25

Erkekler için özel olarak yapılmış bu çarkıfelek yüzüğü takmak dünya çapında canlı bir gelenek olmaya devam ediyor. Bu yüzük tasarımı kendi önemini koruyor. Bu yüzük cesur bir tasarımla tasarlanabilir ve onu takan erkekler için benzersiz ve geleneksel bir görünüm kazandıran tamamen altın malzeme ile tasarlanmıştır..

Altın yüzükler, milyonlarca stil ve tasarımda mevcut olduğu için erkek yüzükleri için popüler seçimlerdir. Bunun dışında, erkekler için gümüş yüzükler gibi diğer tüm türler arasında altın yüzüklerin bu kadar popüler olmasının birçok nedeni var. Birincil nedeni, kralların giydiği eski zamanlardan beri var oldukları için kültürel değeridir. Yukarıdaki yazımızda erkek altın yüzük çeşitlerini tasarım açısından inceleyebilir ve elbette erkek yüzük çeşitlerinin her geçen gün arttığını da vurgulamış olacaksınız..

Ancak altın yüzük tercih ederken birçok şeyi göz önünde bulundurursanız daha iyi olur çünkü erkekler için yüzük yapımında kullanılan tek bir tür yoktur. Bazen sarı altın daha sık kullanılıyordu ve altın beyaz altın ve pembe altındı. Beyaz altın bazen platin olarak adlandırılır ve fiyat açısından çok daha pahalı olacaktır. Parlak ve cilalı gümüş tipine benzer zarif ve güzel bir beyaz görünüm verecektir. Öte yandan, pembe altın yüzükler, ilk kez yüzük takmayı seven birçok erkeği kendine çeken hafif pembemsi bir renge sahip olacaktır..

En iyi markalı altın yüzük arıyorsanız, çevrimiçi alışveriş yapmak için en iyi seçimdir, çünkü bu, çevrimiçi olarak sunulan binlerce tasarım arasından ürün yelpazenizin türünü seçmenize olanak tanır. Tek bir altın veya sarı altın veya sarı ve beyaz altın veya sarı ve beyaz altının pembe altın ve üç renkli yüzüklerle kombinasyonu olarak istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz. Ayrıca hazır altın yüzükleri çevrimdışı olarak veya internet üzerinden mağazalardan satın alabilirsiniz. Benzersiz bir şey arıyorsanız, boyut ve seçilen tasarımda sizin için özel olarak yapılmış olanı almalısınız. İyi arama yapmak, kimsenin sahip olamayacağı benzersiz tasarım yüzükleri satın almanızı sağlar.!