Gümüş metaller ayı ifade eder ve hatta dişil bir enerjinin niteliğine benzer. Hatta evli bir yaşamda gerekli olan tüm bu nitelikleri, gücü, netliği ve saflığı ifade eder. Metal gümüş her türlü hava koşullarına, ısıya dayanabilir, ancak yine de göz kamaştırıcı etkisi kaybolmaz, bir düğünde olması gereken budur. Düğün, iki kişinin hayatlarını birlikte yaşama yeminidir. Bu yüzden alyans benzersiz ve unutulmaz bir şey olmalı, çünkü bu çok eski olay ömür boyu bir kez gerçekleşir..

Düğün için İnanılmaz Gümüş Yüzükler:

Erkekler ve kadınlar için gümüş renginde en iyi 9 geleneksel alyanslara bir göz atalım.

1. Üç Katmanlı Gümüş Pırlanta Alyans:

Üç Katlı Gümüş Pırlanta Alyans

Alyans diğer yüzüklerden farklı ve özel olmalıdır. Bu gümüş bilezikler üç katmanlıdır ve hepsinde kesilmemiş pırlantalar taçlandırılmıştır, burada merkezde olduğu gibi büyük parlak parlayan pırlanta kabartma çekici bir görünüm verir..

2. Gümüş Alyans Seti:

Gümüş Alyans Seti

Bazı çiftler alyanslarının benzer görünmesini ister, o zaman bu tür harika gümüş alyans seti ideal olabilir. Gelin yüzüğü harika bir kalbe ve çiçek açan çiçeklere sahiptir, oysa damat yüzüğünde çapraz halka gömülü olduğundan olağanüstü görünmesini sağlar. Verdiği sözü sonsuza kadar canlı tutmak ve mutlu bir evlilik hayatı yaşamak için ayarlanan mükemmel bir yüzük.

3. Swarovski Taşlı Gümüş Alyans:

Swarovski Taşlı Gümüş Alyans

Bu tür gümüş alyanslar çok yaygındır ve bu yüzükler zamanla kararmadığından popülerlik kazanmaktadır. Yüzüğün güzel bir dokusu var ve kenarlarında ve ortasında Swarovski parıldayan küçük kesilmemiş elmaslar ona ekstra bir görünüm kazandırıyor. Yüzük gelinin eline özel görünüyor ve onu tamamlanmış hissettiriyor..

4. Erkekler için Eşsiz Gümüş Alyans:

Erkekler için Eşsiz Gümüş Alyans

Bazı damatlar alyanslarının benzersiz ve diğerlerinden çok farklı olmasını tercih eder. Bu nedenle, bir tür gümüş alyans onlar için idealdir. Gümüş yüzük, özel günlerinde giyildiğinde çarpıcı ve şık görünmesini sağlayan ayırt edici bir tasarıma sahiptir..

5. Erkekler İçin Pırlanta Çivili Gümüş Alyans:

Erkek Pırlantalı Gümüş Alyans

Erkek, o özel günde alyanslarının şık gösterişli olmasını ve elinde şık görünmesini ister. Yüzük, yüzüğün kenarlarında küçük kesilmemiş pırlantaların ayarlandığı muhteşem bir görünüme sahiptir ve merkezdeki harika görünümlü pırlanta, yüzüğe düğün gününde abartılı bir görünüm kazandırır..

6. Çiçek Şekli Gümüş İnci Alyans:

Çiçek Şekli Gümüş İnci Alyans

İnci, pırlanta ve gümüşün düğün için hoş bir karışımı olduğu söyleniyor. Yüzük, bir çiçek şeklinde hazırlanmış ve arkada çivili sevimli beyaz inci, yüzüğü öne çıkarıyor. Hem inci hem de pırlanta gelinin eline harika bir görünüm verir..

7. Basit El Yapımı Gümüş Alyans:

Sade El Yapımı Gümüş Alyans

Birçok genç çift, alyanslarının sade ama şık olmasını ister. Bu nedenle, bu basit gümüş el yapımı gümüş yüzük, sadeliğe inananlar için mükemmel bir seçimdir. Bu tür yüzükler günlük olarak takılabilir ve aşklarını ve romantizmlerini canlı tutar..

8. Kadınlar için Son Gümüş Alyans:

Kadınlar için Son Gümüş Alyans

Bu tür gümüş alyanslar, gelinin gerçekten öne çıkmasını sağlar. Yüzüğün ortasında küçük pırlantalar katman şeklinde ve yanlarda mavi safir ile süslenmiştir, bu da gelin tarafından gününde giyildiğinde muhteşem bir görünüm sağlar..

9. Erkekler için Tasarımcı Gümüş Alyans:

Erkekler için Tasarımcı Gümüş Alyans

Bir erkek, alyanslarının son derece çarpıcı ve olağanüstü olmasını ister. Bu tasarımcı gümüş alyans, yüzüğün her tarafında Celtic knot tasarımına sahiptir, böylece daha erken bir düğümle bağlanacaklarını hatırlatır..

Genç erkekler ve kızlar her zaman düğünlerinin hayalini kurarlar ve bunun harika olmasını isterler ve bir şey diğerlerinden özel ve benzersiz olmalıdır. Gümüş yüzükler, düğünlerini kesinlikle çarpıcı ve özel kılabilecek olanlardır. Yüzükler farklı tasarımlarda, muhteşem incili desenlerde, birçok benzersiz taş ve üzerlerinde pırlantalı pırlantalarla mevcuttur, böylece hayalinizdeki alyansınızı seçmek için size muazzam bir çeşitlilik sunar..