Gümüş, çok yumuşak ve kırılgan bir metaldir, kolayca çizilmeye eğilimlidir ve düzenli kullanımdan sonra bir süre sonra yüzük farklı bir şekle ve eski püskü bir dokuya dönüşebilir. Ancak gümüş takıların bitirilmesi çok yönlüdür ve bu da çok parlak ve cilalı görünür. Fiyat açısından, gümüş çok daha az maliyetlidir ve herkes tarafından karşılanabilir..

Birçok insan nişan ve düğün törenleri için güzel hazırlanmış pırlanta gümüş yüzükler satın almayı ve hatıralar yaratmayı tercih ediyor. Gümüş bir pırlanta yüzüğün güzel başlangıcı, gelecek yıldönümlerinde pahalı bir yüzük sözü vermek için güzel bir neden olabilir..

Gümüş Pırlanta Yüzüklerde Özel Tasarımlar:

Burada erkekler ve kadınlar için en iyi görünen nişan ve alyans gümüş yüzükleri paylaşıyoruz..

1. Gümüş Pırlanta Küme Yüzük:

Gümüş Pırlanta Küme Yüzük

Yüzük bandının en üst orta kısmında tasarımcı bir küme görünümüne sahip gümüş bir pırlanta yüzük zarif bir tasarımdır. Aynı zamanda serme pırlantalarla süslenmiş yüzük bandı ve küçük yuvarlak serme pırlantalı küme harika görünüyor.

2. Gümüş Pırlanta Bükümlü Yüzük:

Gümüş Pırlanta Bükümlü Yüzük

Pırlanta gümüş yüzüklerde akıllara durgunluk veren bir tasarım, yüzüğün yapımında kıvrımlar ve dönüşlerle yapılabilir. Tasarımın her bir kıvrımında serme pırlantalarla süslenmiş gümüş pırlanta yüzüğün tamamı büyüleyici görünüyor.

3. Gümüş Pırlanta Çapraz Yüzük:

Gümüş Pırlanta Çapraz Yüzük

Gümüş pırlanta nişan yüzükleri, kişiliğinizi büyüleyen muhteşem tasarımlara sahiptir. Yüzüklerin her yerinde serme pırlantalı çapraz pırlanta gümüş yüzük, şaşırtıcı ve göz alıcı görünüyor. Gümüş yüzüklerin dayanıklılığı, içlerine işlenmiş pırlantalarla da artıyor..

4. Gümüş Pırlanta Dantel İlhamlı Yüzük:

Gümüş Pırlanta Dantel İlhamlı Yüzük

Gümüş pırlanta alyanslar, yüzüğü inanılmaz derecede dünya dışı gösteren dantel esintili tasarımlarla özel olarak tasarlanabilir. Her iki taraftaki bağcıklı pırlanta yüzükle kapatılan yüzüğün orta kısmındaki mükemmel çivili pırlantalar harika görünüyor.

5. Gümüş Pırlanta Açacağı Küme Piramit Band Yüzük:

Gümüş Pırlanta Açacağı Küme Piramit Alyans

Pırlanta gümüş yüzüklerdeki güzel koleksiyonlar birçok kişinin kalbini çalıyor. Som gümüş parıltısı ve piramit biçimindeki pırlanta kümesi, elleri gümüş pırlantalarla parlatan harika bir desen oluşturur..

6. Gümüş Pırlanta Alyans:

Gümüş Pırlanta Alyans

Özellikle asil bir görünümle tasarlanan gümüş pırlanta alyans, ortasında bir pırlanta ve kalan kısmı güzelleştiren serme pırlantalarla tasarlanabilir. Eşleştirilmiş iki gümüş yüzük seti, bir alyans seti olabilir.

7. Gümüş Pırlanta Alyans:

Gümüş Pırlanta Nişan Yüzüğü

Yüzüğün cazibesini vurgulayan merkezdeki bir pırlanta harika görünüyor. İkili bir set olan gümüş pırlanta nişan yüzükleri, güzelce yerleştirilmiş pırlantaların ortasındaki ışıltılı beyaz pırlanta ile tasarlandığında inanılmaz görünüyor..

8. Gümüş ve Dağınık Pırlanta Yüzük:

Gümüş ve Dağınık Pırlanta Yüzük

Gümüş bir pırlanta yüzüğün muhteşem ve ayırt edici bir deseni, düzensiz kenarlı ve bandın her yerinde küçük pırlantaların düzensiz bir ayarı olan yüzük bandı olarak seçilebilir. Gümüş yüzük de farklı ve hafif olacak.

9. Kadınlar için Gümüş Pırlanta Yüzük:

Kadınlar için Gümüş Pırlanta Yüzük

Tavus kuşu motifleri veya benzeri feminen tasarımlarla özel olarak tasarlanmış kadınlar için gümüş pırlanta yüzükler inanılmaz görünüyor. Tavus kuşu, halkada güzel hazırlanmış tüylerle tasarlanmıştır. Ve her iki uçta elmaslar ve gözlerdeki güzel kırmızı yakut akıllara durgunluk veriyor.

Gümüş pırlanta yüzüklerin desenleri koleksiyonunda çok çeşitli tasarımlara sahiptir. İnsanlar altın veya beyaz altın pırlanta yüzüklere kıyasla sadece bir değil birçok gümüş pırlanta yüzük alabilirler. Gümüş her yerde bulunan ve dünyanın her yerinde bol miktarda bulunan bir metaldir. Gümüş ile işçiliği de çok kolaydır. Ve böylece gümüş takılarda çeşitli tasarımlar bulunabilir..

Gümüş yüzükler genellikle belirli bir oranda paladyum gümüşü karıştırılarak yapılır ve daha dayanıklı olarak kabul edilir. Som gümüş, %92,5’inin saf gümüş olduğu bir metal karışımıdır. İçinde paladyum karışımı olan gümüşün içinde belli bir miktar platin vardır. Bu nedenle daha fazla parlak faktöre sahiptir..