Mücevher hakkında bir şeyler bilen herkes, sevimli mücevher yapımında en çok aranan metallerden biri olan platin ile değerli metallerin hiyerarşisini açıkça anlayacaktır. Bunun nedeni platinin muhteşem, dayanıklı ve son derece saf olmasıdır. Platin saflığı, özellikle bir hediye veya sevgi sembolü olarak verildiğinde temsil edebileceği duyguların saflığının bir göstergesidir. Bunlar ayrıca diğer inert metallere göre avantajları nedeniyle sağlık sektöründe de kullanılmaktadır. Platin zincirler, sadece sağlık sektöründe değil, aynı zamanda yüksek çekme mukavemeti ve antioksidan özellikleri nedeniyle sanayi sektöründe de kullanılmaktadır. Platin zincirler, altın ve gümüş gibi diğer malzemelerden daha ağırdır. Platin son derece nadir, hatta altından bile ekstra değerlidir, bu kısmen üstün kabul edilmesinin nedenidir. İşte bilginiz için anlamlarıyla birlikte çeşitli platin zincir modelleri ve tasarımları..

En İyi Platin Zincir Tasarımları:

İşte en iyi 15 platin zincir tasarımımız aşağıdaki gibidir.

1. Mercan ve Taşlı Platin Zincir Kolye:

Mercan ve Taşlı Platin Zincir Kolye

Platin, muhtemelen mücevher yapmak için en iyi malzemedir. Platin zincir, bireyselliği ve özgürlüğü yansıtmalıdır. Platin zincir, kutu zincir tasarımı ile tasarlanmıştır. Platin, uzun ömürlü ve az bakım gerektiren mükemmel bir metaldir. Bu, tek başına veya hafif ila orta kolye ile giymek için mükemmel olabilir. Eşsiz bir görünüm verir ve bu zinciri her türlü etkinlik için takabilirsiniz..

2. Otantik Platin Yuvarlak Bağlantı Zinciri:

Otantik Platin Yuvarlak Bağlantı Zinciri

Güzel ve benzersiz platin yuvarlak bağlantı zinciri hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Bu zincir, diğer zincir tasarımlarından biraz daha büyük ve kalındır. Farklı renkler mevcuttur, ekstra renkli bir kolye ekleyerek boyun zincirine ekstra bir görünüm kazandırabilirsiniz. Erkekler için en iyi platin zincirdir.

3. 1/2 ct TDW Pırlantalı Kadın Platin Tek Taş Kolye:

1/2 ct TDW Pırlantalı Kadın Platin Tek Taş Kolye

Beyaz altının zarafeti ve yuvarlak kesim pırlanta bu kolyeye zamansız bir güzellik katıyor. Yarım karat mücevher, koordinasyon ve stil için sonsuz olanaklara sahiptir. Bu mücevher, gösterişli stillerinizi mükemmel bir şekilde dengeleyen basit bir dokunuş sunan göz kamaştırıcı bir görünüm sağlar. Bu pırlanta kolye, her durum için görünümü tamamlayacak bir gardırop elyafıdır. Ayrıca kadınlar için mükemmel bir aksesuar koleksiyonu olabilir..

4. Pırlanta Üzeri Som Gümüş Kalp Şeklinde Kolye ve Halat Zinciri:

Pırlanta Üzeri Som Gümüş Kalp Şeklinde Kolye ve Halat Zincir

Erkekler için platin zincirler de mevcuttur. Günümüzde platin takılar ve zincirler çok popüler hale geliyor ve bu metalin fiyatı pahalı. Ayrıca resmi giyim ile son derece iyi gider ve kol düğmeleri için de kullanılabilir. Gerçek beyaz taşlarla süslenmiş bu güzel kalp şeklindeki kolye ucu, bir ip zincirden sarkan gümüş üzeri platinden yapılmıştır..

5. Kolye için 16 İnç Platin İz Kadın Zinciri:

Kolye için 16 İnç Platin İz Kadın Zinciri

Gümüş kaplama malzeme ile ayrılmış platin izli kadın bağlantı zinciri. Bu ince, küçük platin, küçük kolye uçları için iz zinciri. Bu, tek başına veya hafif ve orta boy kolye uçlarıyla birlikte takmak için mükemmel, dar bağlantılı, hafif bir kolye zinciridir. Küçük bir yaylı cıvata tarzı toka ile sabitlenir. Bu, diğerleriyle karşılaştırıldığında benzersiz bir görünüm sağlar.

6. Eşsiz 950 katı Platin oval Bağlantı Zinciri:

Benzersiz 950 katı Platin oval Bağlantı Zinciri

Masif platin oval bakla zinciri, her bir bakla oval şekilli bakla ile bağlanmıştır ve bu platin çelik taban zincirleri gümüş kaplama ile yapılmıştır. Bu tür ağır platin zinciri takmak isteyenler, görünümünüzü ve tüm kişiliğinizi geliştiren bu katı platin oval bağlantı zincirleriyle gidin..

7. Platinum.950 Erkekler için 26 İnç Kablo Bağlantı Zinciri:

Platinum.950 Erkekler için 26 İnç Kablo Baklalı Zincir

Platin, uzun süre dayanıklı ve değerli bir metaldir, bu da onu bir kişi isterse her gün düzenli olarak sürecek ve giyilecek parçalar yapmak için harika kılar. Platin tasarım zincirleri günlük olarak altın veya gümüş gibi diğer metal türlerinden daha iyidir ve ardından platini gerçekten özel günler için saklar. Kablo tasarımlı zincir, kullanıcılara ilham hissi verir.

8. Erkek Platinum.950 18 İnç Kablo Baklası:

Erkek Platinum.950 18 İnç Kablo Baklası

Platin erkek zinciri kendine has bir kaliteye sahiptir ve birçok sektörde kullanılabilir. Platin zincir yapımında kullanılan malzemeler çok sayıdadır, her türlü malzemenin kendine has bir parlaklığı ve kalitesi vardır. Bu kablo bağlantılı platin zincir benzersiz bir görünüm sağlar.

9. Erkekler ve Erkek Çocuklar için Elmas Küba Bağlantı Zinciri:

Erkek ve Erkek Çocuklar için Elmas Küba Bağlantı Zinciri

Cilalı platinden yapılmış muhteşem elmas Küba bağlantı zinciri yaklaşık 95 gram ağırlığındadır ve ışıltılı yuvarlak elmaslarla süslenmiştir. Birkaç lüks bağlantı tasarımı ile öne çıkarılabilir ve fantastik kombinasyon kesinlikle katı platin ve göz kamaştırıcı elmasları bir araya getirecektir. Bu küp tasarım boyun zincirleri, yaklaşık 21 inç uzunluğunda ve 6 mm genişliğinde olan geleneksel işlevler için uygundur..

10. Kadınlar için Montebello Platin Prenses Kesim Boyun Zinciri:

Montebello Platin Prenses Kesimli Kadın Boyun Zinciri

Platin zincirler gerçekten kadının kendisini özel hissetmesini sağlayabilir. Kadınlar için sayısız, Platinum zinciri web mağazalarında mevcuttur. Tırnak ayarında zarif ve şık prenses kesim beyaz pırlanta elde edebilirsiniz. Platin zincir, uygun bir kutu zincir ve yaylı halka toka ile platinden üretilmiştir..

11. Palm Beach Platinum Üzeri Pırlanta Hareketli Daire Kolye Kolye:

Palm Beach Platin Üzeri Pırlanta Hareketli Daire Kolye Kolye

Pırlantanın hareketli daire kolye zinciri üzerindeki Palm Beach platin, en güzel görünümü verir ve her türlü duruma uygun olabilir. Bu, gümüş üzerine cilalı platinden yapılabilir; Bu mücevher benzersiz bir tarza sahiptir. Zincir kusursuz bir elmas tasarımı sergiliyor.

12. Fremada Platin 18 inç Kablo Kolye:

Fremada Platin 18 inç Kablo Kolye

İnce platin zincir, günlük kullanım için klasik bir görünüm yaratır. Bu basit bir bakış sunar ve hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Bir kolye eklerseniz, kesinlikle size kıyafetiniz için harika bir aksesuar verecektir..

13. Fremada İtalyan Platin Yuvarlak Zincir:

Fremada İtalyan Platin Yuvarlak Zincir

Bu Fremada gümüş yuvarlak buğday zinciri ile gardırop koleksiyonunuza şık bir mücevher parçası ekleyin. Güzel cilalı bir yüzeye ve klasik bir yuvarlak buğday zincirine sahiptir. Çok yönlülük ve zarafet getiren sekiz farklı uzunluk ve parça arasından seçim yapabilirsiniz. Istakoz pençesi kapatma ile sabitlendi ve her gün giyilebilir.

14. Eloquence Platinum 2 1/2 ct TDW Geometrik Kolye:

Eloquence Platinum 2 1/2 ct TDW Geometrik Kolye Ucu

Bu kolye, kalkan şeklini oluşturacak şekilde düzenlenmiş iki elmastan yapılmıştır. Uzmanlar tarafından, dayanıklı, yüksek kaliteli platin ile üretilmiştir ve günümüzün “savaşçılarının nazik zamanlarında” ilhamıyla tasarlanmıştır. Üçlü zincir üzerinde ıstakoz toka ile kolyede ışıltılı yuvarlak kesim taşlara sahiptir..

15. Çift Kalp Kolyeli Kadın Platin Zinciri:

Çift Kalp Kolyeli Kadın Platin Zincir

Çift kalpli kolye ucu parlak yuvarlak kesim pırlantalarla gömülüdür ve 10 ayar beyaz altından yapılmıştır. Sonunda yaylı halka toka ile donatılmış 18 inçlik bir halat zinciridir. Şık tasarımlı gelinliklere en uygun takım elbiselere ve sevdiklerinize kalplere dokunan hediyelere sahiptir. Bu, kadınlar için mükemmel bir platin zincir.

Günümüzde platin kullanımı giderek artmaktadır. Platinum’un bir elektrik iletkeni olması, onu elektrik kontakları ve sayısal endüstriyel amaçlar için oldukça kullanışlı bir malzeme haline getirdi. Üstelik platin doğal olarak beyazdır ve hava ile reaksiyona girmez, bu nedenle takılarınız her zaman satın aldığınız ilk günkü gibi beyaz kalacaktır..