Erkek zincir kolyeler artık farklı stil ve boyutlarda mevcut ve bu nedenle sizin için bilinçli seçimlerini bilmek önemlidir. Erkeğin mevcut erkekliğini güzelleştirmek için artık düzinelerce ve düzinelerce desen var. Bu zincir kolyelerin yüzyıllar öncesinden beri var olduğunu duyunca herkes şaşırabilir..

erkek zincirleri

Erkek zincirlerinin kablo zinciri, Rolo zinciri, Figaro zinciri, Halat zinciri, buğday zinciri, Tilki kuyruğu zinciri, Serpantin zinciri, Bordür Zinciri, Balıksırtı zinciri, Bizans zinciri, Venedik veya Kutu zinciri, Omega zinciri, Omega zinciri, yılan zinciri vb.

Erkek Zincir Takı Tasarımları:

Burada erkekler için 15 Basit ve en yeni zincir Tasarımlarını sunuyoruz:.

1. Elmas Kesimli 14 Ayar Solid Sarı Altın Erkek Zinciri:

Elmas Kesimli 14 Ayar Solid Sarı Altın Erkek Zinciri

Bu klasik İtalyan Küba bağlantı zinciri, sağlam bir görünüm verir ve en iyi kaliteyle uzun ömürlü olan hem günlük hem de iş kıyafetlerine uygundur. Göz alıcı bir tasarıma sahip parlak bir yüzey veren elmas kesim metal ile 14 ayar sarı altından elde yapılmıştır. Çok zarif bir ıstakoz tokasına ve hem resmi hem de gündelik kıyafetlere en iyi şekilde uyan sağlam bir kilidi vardır..

2. El Yapımı Gümüş Erkek Zincirleri:

El Yapımı Gümüş Erkek Zincirleri

Zincir, klasik mat gümüş ile el yapımıdır ve erkeklik ile harika stil ve iyi ağırlık arasında mükemmel bir dengeye sahiptir ve güvenli bir şekilde kapanan bir ıstakoz toka ile klasik olacaktır. Metallerin elle toplanması ve el işçiliği ile birinci sınıf bir işçilik kalitesine sahiptir..

3. Erkekler için Siyah Kaplama Paslanmaz Çelik Halat Zinciri:

Erkekler için Siyah Kaplama Paslanmaz Çelik Halat Zinciri

Bu halat zinciri, üzeri siyah kaplamayla cilalanmış paslanmaz çelik metal bir halattan yapılmıştır. Karmaşık bir şekilde bükülmüş halat zincir, tüm kıyafetlere ve durumlara uygun, modaya uygun ve zarif bir görünüme sahiptir. Ayrıca, ona güzel bir görünüm kazandıran kolye de takılabilir ve bu erkek zincir kolye tasarımını tamamlayan toka gibi ıstakoz pençeleri vardır..

4. Çelik Tavuskuşu Boynuz Kolyeli Siyah Deri Erkek Zincirleri:

Çelik Tavuskuşu Boynuz Kolyeli Siyah Deri Erkek Zincirleri

Bu deri tavuskuşu boynuzu kolye, günümüzün savaşçılarından ilham alınarak tasarlanmıştır. Bu, uzman zanaatkarlar tarafından en yüksek kalitede süslemeyle el yapımıdır ve boynuz şeklinde bir kolye ucuna oyulmuş tavuskuşu esintili bir desene sahip ayarlanabilir bir siyah deri zincire sahiptir. Fetişizmden etkilenir ve kaba moda aksesuarlarınızın siyah etiketli koleksiyonlarından etkilenir. Mücevheratın modern ancak eski tasarımı.

5. Yıldız Kolyeli Erkekler için Bükülmüş Gümüş Zincir:

Erkek Yıldız Kolyeli Bükümlü Gümüş Zincir

Minimalist zincir, günümüz erkeğinin ihtiyacı doğrultusunda son moda tasarımlar ve süsleme kalitesi ile el yapımıdır. Alanında uzman ustalar tarafından elde yapılan gümüş kolye ucu ile birlikte sunulmaktadır. Tüm gündelik kıyafetler için zarif bir görünüm ve en iyi takım elbise veren üst düzey gümüşten yapılmış parlaktırlar. Kullanıcıya ekstra faydalar sağlayan ayarlanabilir metal zincir ve ıstakoz tokaya sahiptir..

6. Erkek Kalın Paslanmaz Çelik Zincir:

Erkek Kalın Paslanmaz Çelik Zincir

Erkekler için kalın paslanmaz çelik kolye zinciri, tüm kıyafetler için en iyi görünüm için tasarlanmıştır ve kaliteyi ve en iyi tasarımı hak eden modern insanların ihtiyaçlarına uygundur. Bu tasarım özellikle Black etiket koleksiyonlarından tasarlanmış ve uzun süre dayanıklı 5 mm genişliğinde zinciri ile zarif bir görünüme sahip uzmanlar tarafından el işçiliği ile üretilmiştir..

7. Erkekler için Cilalı Paslanmaz Çelik 30 inç Halat Zincirleri:

Erkekler için Parlatılmış Paslanmaz Çelik 30 inç Halat Zincirler

Bu zincir, şık ve zarif bir görünüm ve cilalı yüzey oluşturmak için bir halat zinciri oluşturmak için bükülmüş bir dizi küçük ipe sahip klasik bir halat tasarımına sahip paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır ve cilalı kaplama, tişört ve jean kombinasyonu ile en iyi görünümü verir. Bu zincir 30 inç uzunluğundadır ve bu nedenle, ona bağlı bir kolye ile giysiden yıpranmış iyi bir görünüm verir, mükemmel bir Rock yıldızı yapacaktır..

8. Erkek Siyah Paslanmaz Çelik Bilyalı Zincir:

Erkek Siyah Paslanmaz Çelik Bilyalı Zincir

Bu kolye, klasik bilye tasarımı ile siyah kaplama paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. 24 inç ve 30 inç uzunluğunda iki çeşidi vardır ve kimlik kordonu olarak kullanılabilir ve yüzmede anahtarlar için daha güvenli bir yer olabilir. Tüm gündelik giyim ile güzel görünecek ve sert malzemesi nedeniyle strese dayanabilir.

9. Erkekler için Paslanmaz Çelik Spiga Zincirler:

Erkek Paslanmaz Çelik Spiga Zincirler

Bu kolye, ağır paslanmaz çelik malzemeden ve cilalı bir Spiga zincirinden yapılmıştır ve onu favori yapmak için kolye ile birlikte takılabilir. Her türlü kıyafetle giyilebilir ve onunla erkeksi bir görünüm verir. İyi kenetleme özelliğine sahip bir ıstakoz tokasına sahiptir ve üzerine eklenen kolye ile ek akılda kalıcı bir görünüm sağlar..

10. Erkekler için Fremada 14 Ayar Sarı Altın Halat Zincirleri:

Fremada Erkekler için 14 Ayar Sarı Altın Halat Zincirleri

Bu sarı altın erkek ipi, güzel bir doku veren klasik bir halat zinciri oluşturmak için bükülmüş birçok 14 ayar sarı altından oluşan görkemli bir parlak cilaya sahiptir. Sarkıtsız en iyi görünüm olacaktır ancak giyilen kıyafetlere göre kolye eklenebilir ve sert tutuş için ıstakoz toka vardır.

11. Erkekler için 925 Ayar Gümüş Figaro Zincirleri:

925 Ayar Gümüş Erkek Figaro Zincirleri

Bu 30 inç uzunluğundaki Figaro kolye, bazı büyük kolyelerle görkemli bir görünüm veren daha geniş bir genişliğe sahip som gümüşten yapılmıştır. Bu şık gümüş erkek boyun zinciri, uzman işçilik ve ıstakoz tokalı klasik kapatma ile el yapımıdır. Daha uzun dayanıklılık sağlayan ağır 925 ayar gümüş kullanılarak yapılmıştır..

12. Çapraz Kolyeli Erkek Paslanmaz Çelik Bilyalı Zincir:

Çapraz Kolyeli Erkek Paslanmaz Çelik Bilyalı Zincir

İçinde altın sarısı renkli bir haç gömülü olan gümüş haç üzerine yüksek cilalı cilalı erkekler için paslanmaz çelik bir bilye zinciri takılır ve altın haç, ona harika bir görünüm katan paslanmaz çelik vidalarla gümüşe oturtulur. Giymesi kolay ıstakoz pençe toka kapatma ile modern erkeklerin gerektirdiği yeni moda tasarımına sahiptir..

13. Siyah Kaplama Paslanmaz Çelik Bordür Zinciri Erkek:

Siyah Kaplama Paslanmaz Çelik Bordür Zinciri Erkek

Cesur bir görünüm veren ve normal bir tasarıma sahip olan bordür bağlantılı, siyah boyalı paslanmaz çelik kolye, cilalı siyah onu zarif bir görünüme kavuşturuyor. En iyi tasarımcılar tarafından el yapımıdır, çok güvenilir ve katlanması kolay, yüksek mukavemet ve dayanıklılık ile gizli bir tokaya sahiptir. Şık görünümü sayesinde her türlü kıyafete ve her ortama çok yakışır..

14. Erkekler için Siyah Paslanmaz Çelik Jilet Bağlantı Zinciri Kolye:

Erkekler için Siyah Paslanmaz Çelik Jiletli Link Zinciri Kolye

Erkekler için paslanmaz çelik siyah boyun zincirleri, takıya ekstra bir görünüm katan benzersiz bir jilet tarzı bağlantı tasarımına sahip sofistike ve modaya uygun bir aksesuardır. Bu kolye çok dayanıklıdır ve tasarım modadır, en iyi usta tarafından tüm zamanların iyi tasarımını yaratır.

15. Erkek Gümüş Boncuk Zinciri:

Erkek Gümüş Boncuk Zincir

Bu tip erkek zincirleri, basit ve zarif kılan yüksek cilalı cilalı kaliteli gümüşten yapılmıştır, bir zincir oluşturmak için birbirine bağlı birçok gümüş bilyeye sahip bir bilye zinciridir, kapanması kolay giyilebilen yaylı halka tokadır ve güvenli

Spesifikliği dikkate almayan erkekler var ve çok azı ürünü gerekli özelliklere göre kapsamlı bir şekilde araştırıyor. Lütfen belirli bir amaca en iyi hizmet eden belirli bir ürünü satın aldığınızdan emin olun. Tarz ne olursa olsun, neyi sevdiğinize dair bir fikriniz varsa, birkaç dakikanızı birkaç karşılaştırmaya ayırın ve birlikte kullanabileceğiniz çekici bir kolye ucu bulun. Sadece güzel görünmekle kalmayıp aynı zamanda gurur duyacağınız bir kolye bulmaya başlayacaksınız..