Erkekler için gümüş zincir, on yıllardır ülke genelinde oldukça popülerdir. Metalin herkes için erişilebilir ve bütçeye uygun olmasının yanı sıra, onu giyen tüm erkeklere tuhaf ve benzersiz bir trend ve moda katıyor. Hintçe’de Chandi ki zinciri olarak da bilinen bu beyler süsleri, her yerde artan bir popülerliğe sahiptir. Aynı zamanda birkaç yeni tasarım ve tip de geliyor. Bugün, bu tarz birçok görünüm ve trend arasından kendinize doğru zinciri seçmenin birkaç sırrını açıklayacağız. İster geleneksel bir görünüm, ister moda anlayışınız için modern, parlak tonlar; bu en iyi çeşitler kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

erkekler için gümüş zincirler

Gümüş zincirler, her zaman ve her durumda takabilecekleri hem erkekler hem de kadınlar için her zaman bir moda hitidir. Gümüş zincirler, ekonomik olmasının yanı sıra herhangi bir ten ve giysi rengini en iyi şekilde tamamlayabilir. Hindistan pazarında sayısız tasarım ve stil mevcuttur.

Trend Erkek Gümüş Boyun Zincir Tasarımları:

Erkeklerin toplumlar arası değişimi için temel etkili mücevher türleri ve güzel ve benzersiz gümüş boyun zincirleri, ancak düzenli olarak görünüşte kalıcıdır..

1. Erkekler için Saflık Gümüş Zincir:

Erkekler İçin Saflık Gümüş Zincir

ŞİMDİ AL

Erkekler için bu çapraz bağlı gümüş zincir, dünya çapında trend olan en son tasarımdır. Düzenli olarak aranan çeşitlerden farklı, özgün ve sıra dışı bir tasarım isteyenler, daha çok bu tarz zincirleri tercih ediyor. Bu, 92,5 saflık gümüşü ile gelir ve günümüzde piyasa trendlerinde en iyisidir..

 • Tasarım: Çapraz Bağlı Gümüş Zincir
 • Metal: 92.5 Gümüş
 • fırsat: Günlük Giyim, Bayramlık Giyim
 • Stil İpucu: Şenlikli toplantıların iyi görünmesi için bunu etnik giyimle giyin.

2. Sterling Saf Gümüş Zincir:

Erkek Ve Erkekler İçin Saf Gümüş Zincir

ŞİMDİ AL

Erkekler için bu gümüş zincir çeşidi oldukça kalındır ve kaslı ve hacimli vücutlar için en iyisidir. Bu tür vücut tipleri için uygun ve fit görünüyor ve ayrıca stil ifadesini keskin bir şekilde işaretleyebilir. Geleneksel ve dekoratif dokunuşları tercih eden erkekler bu tarz tasarımları en iyi şekilde tercih edebilirler. Birkaç yıldır devam eden bir trend olmakla birlikte, her daim yeşil stili ile pazara hakim olmaya devam ediyor..

 • Tasarım: Dairesel Birbirine Bağlı Tasarım Zinciri
 • Metal: 92.5 bis Hallmark Gümüş
 • fırsat: Normal Aşınma
 • Stil İpucu: Bunu gündelik ve normal kıyafetlerle giyin.

3. Erkekler için Gümüş Uzun Bordür Zinciri:

Erkek Gümüş Uzun Bordür Zinciri

Daha az narin ve ince görünümlü zincirleri tercih ediyor ve süslemede daha fazla gümüş olmasını istiyorsanız, en yeni uzun bordür zincir tasarımından daha iyi ne olabilir? Saf gümüş damgalı çeşitliliği ile birlikte gelir ve buradaki tüm erkekler için klasik bir tasarım olarak iyi görünür.!

 • Tasarım: Kaldırım Zinciri Tasarımı
 • Metal: 925 Gümüş Zincir
 • fırsat: Parti kıyafeti
 • Stil İpucu: İyi görünmek için süslü parti kıyafetleri veya yarı resmi gömleklerle giyin.

4. Erkekler ve Erkek Çocuklar için Saf Gümüş Zincir:

Erkekler ve Erkekler İçin Saf Gümüş Zincir

ŞİMDİ AL

Bu en yeni gümüş zincir çeşidi, genç erkekler ve şık ve modaya uygun çağdaş bir görünümü tercih eden erkekler için çok uygundur. Zarif ve klasik görünüyor, geleneksel bir görünüm istemeyenler için en uygun olanı. Cesur görünümler istemeyen erkekler için kısa ve küçük bir zincir..

 • Tasarım: Zarif Dairesel ve Oval Zincir Tasarımı
 • Metal: 92.5 Gümüş
 • fırsat: Parti kıyafeti
 • Stil İpucu: Yarı resmi veya parti kıyafeti ile batı kıyafetleri giyin.

5. Çift Bağlantılı Gümüş Erkek Zinciri:

Çift Halkalı Gümüş Erkek Zinciri

ŞİMDİ AL

Erkekler ve erkekler için bu eşsiz ve havalı gümüş zincir şu anda dünya çapında oldukça moda. Çift bağlantılar ve katmanlar halinde gelir, aynı anda desende benzersiz ve modaya uygun görünmesini sağlar. Ayrıca standart gümüş zincirden biraz pahalıdır. Ancak çağdaş tasarımı ve kesimi ile bundan en iyi şekilde yararlanıyor..

 • Tasarım: Çift Bağlantı Zinciri Tasarımı
 • Metal: Saf gümüş
 • fırsat: Partiler ve Şenlikli Geziler
 • Stil İpucu: Bu kış modası giymek kadar iyidir.

6. Oval Top Gümüş Zincir:

Oval Top Gümüş Zincir

ŞİMDİ AL

Erkek ve erkek çocuklara yönelik bu gümüş boyun zinciri, metali aşınma ve yıpranmadan korumak ve zarar görmesini önlemek için en iyi şekilde kararma önleyici bir kaplama ile birlikte gelir. Modern tasarım trendi ve görünümü ile çevresinde bir tasarımcı havası vardır. Bu zinciri kısa ve küçük, orta veya uzun olmak üzere farklı uzunluklarda bulabilirsiniz..

 • Tasarım: Oval Top Tasarım Zinciri
 • Metal: Saf 92.5 Gümüş
 • fırsat: Normal Aşınma
 • Stil İpucu: En iyi görünümü vermek için bunu normal tişörtler ve kıyafetlerle giyebilirsiniz..

7. Erkekler için Spiral Gümüş Zincir:

Erkekler İçin Spiral Gümüş Zincir

ŞİMDİ AL

Sıradan oval ve dairesel zincirlerden sıkıldınız mı? Boho esintileri ile uyum sağlayacak enfes ve gösterişli tat tercihleriniz var mı? Bu tamamen yeni erkek gümüş zincir sizin için en uygun olabilir. Aynı şekilde en son trendlerle birlikte farklı tasarım ve trendlerde gelir. Ne kalın ne de incedir ve ayrıca hafiftir.

 • Tasarım: Spiral Tasarım Zinciri
 • Metal: Saf gümüş
 • fırsat: Partiler ve Düğünler
 • Stil İpucu: Bunu klasik ağır etnik ve geleneksel giyim ile giyin.

8. Bağlantılı Erkekler için Gümüş Zincir:

Interlinkli Erkek Gümüş Zincir

Birbirine bağlı gümüş zincir tasarımının başka bir modeli burada. Kullanılmış veya zaten bir çeşidiniz varsa ve piyasada popüler olan başka bir rahat ve zarif tasarım arıyorsanız, bu en iyi seçim olabilir. Basittir, ancak yoğun bir vibe verebilecek en son yeni görünüme sahiptir..

 • Tasarım: Interlink Tasarım Gümüş Zincir
 • Metal: 92.5 Gümüş
 • fırsat: Düğünler ve Bayramlık Giyim
 • Stil İpucu: Resmi ve geleneksel giyim ile iyi olabilir.

9. Erkekler için Basit Gümüş Link Zinciri:

Erkekler İçin Basit Gümüş Link Zinciri

ŞİMDİ AL

Normal kullanımınız için basit bir zincir tercih ediyorsanız ve çok cesur veya abartılı bir görünüm istemiyorsanız, bu çeşit en iyi ve uygun uyum olabilir. Daha büyük yaş gruplarındaki erkeklere rahatlıkla sığabilir ve zahmetsizce modaya uygun ve genç bir görünüm verebilir..

 • Tasarım: Basit Birbirine Bağlı Zincir
 • Metal: 92.5 Gümüş
 • fırsat: Normal Aşınma
 • Stil İpucu: Bunu hem resmi hem de günlük giyim ile giyebilir.

10. Düz Gümüş Günlük Zincir:

Düz Gümüş Günlük Zincir

ŞİMDİ AL

Son olarak, bu sade gümüş zincir çeşitli nedenlerle kalplerimizi çalıyor – son derece basit ancak tasarımı benzersiz ve hafif bir parıltıyla geliyor. Düz bir gümüş zincir istiyorsanız, bu en iyi çağdaş seçim olabilir. Genç erkekler ve yaş grupları zamansız ve zarif görünmek için bunu tercih edebilir..

 • Tasarım: Arasında Küçük Birbirine Bağlı Tasarımlı Düz ​​Gümüş Zincir
 • Metal: 92.5 Gümüş
 • fırsat: Partiler
 • Stil İpucu: Parti kıyafetleri ve resmi kıyafetler burada en iyisi olabilir.

11. Onun İçin Ağır Figaro Gümüş Zincir:

ağır-figaro-zincirler-1

Erkekler için mağazalarda daha birçok boyunlu gümüş zincir kullanışlıdır. Bu tam gümüş kaplama ağır Figaro Zinciri, kalıcı parlaklık için lazerle kaplanmış ve som gümüşle parlatılmıştır. Erkekler için Figaro gümüş zincir, yüksek kaliteli ve geniş bir parçadan oluşur. Bu sansasyonel Figaro zinciri ile hayatınızdaki özel adamı şaşırtabilirsiniz. Bu, herhangi bir kıyafete şık bir görünüm katabilir.

12. Vintage Çapraz Siyah ve Gümüş Zincir:

vintage-siyah-gümüş-çapraz zincir-2

Siyah ve gümüş, klasik bir Latin stiline sahiptir ve gümüş tonlu hafif malzemeden yapılmıştır. Kolye ucu kabartmalı, oymalı ve yuvarlak kabartmalı desenlere sahip parlak gümüş tonlu metalden oluşuyor. Hem erkek hem de kadın için uygun olan bu çapraz boyun zinciri, mükemmel vintage durumda harika bir eşleşmedir..

13. Hunky Chunky Erkek Gümüş Zinciri:

iri-tıknaz-erkek-zincir-3

Hafif gümüş zincirle tasarlanmış ve mavi ve beyaz girdaplı cam boncuklar ve gümüş alaşımlı boncuk kapaklarla vurgulanmış, iri, tıknaz erkek zinciri. Bu iri tıknaz zincir erkeksi bir görünüm sunar. Bu gümüş zinciri takabilirseniz, kişiliğinizi diğerlerinden daha fazla geliştirir. Erkeksi görünümü ile tüm erkekler arasında popüler bir tasarımdır..

14. Erkek için Uzun Gümüş Kutu Zincir Tasarımı:

uzun kutu-gümüş zincir-4

Erkekler için gümüş zincir birkaç çevrimiçi mağaza var ve zincirler için birçok tasarım mevcut. Bu farklı genişliklerde gelir; çevrimiçi olarak kendi stilinizi seçmek için birçok seçenek var. Bu gümüş zincir, uzun kutunun bir modelini içeriyor. Kullanıcının boynu için basit ve şık bir görünüm sağlar..

15. Erkekler için Gümüş Zincirler:

sterling-gümüş-zincir-5

Gümüş zincirin iyi yanı, çekici ve modaya uygun görünmesini sağlamak için gümüş bir kolye ucuyla takılabilecek çok yönlülüğüdür. Erkekler için bu som gümüş zincirler, parlak gümüş kaplama veya eskitme gümüş kaplama ile yapılır. Zincir, çok ağır olmadan çok güzel bir ağırlığa sahiptir ve moda bilincine sahip bir erkek için ideal bir hediyedir..

16. Erkek Çocuklar için Gümüş Zincirli Kafatası Kolye:

kafatası-kolye-gümüş-zincir-6

Ünlülerden ilham alan çoğu genç, kafatası kolye zincirlerini sergiliyor. Zincirlerin çoğu özel yapımdır ve yapımlarının arkasındaki zor işi gösterir. Bu kafatası kolye, izleyicilere dehşet ve ilham verici bir görünüm kazandırdı. Birçok ünlü bu tarz benzersiz bir zincir takabilir..

17. Erkek Çocuklar için Gitar Kolye Gümüş Zincir:

çarpıcı-rock-and-roll-gitar-kolye-gümüş-zincir-7

Çarpıcı rock and roll gitar kolye gümüş zincir, kaliteli paslanmaz gümüşten güzel hazırlanmış olağanüstü bir gitar tasarımına sahip, etkileyici ve modaya uygun bir dokunuşla görünümünüzü kesinlikle yükseltecek. Gümüş zincirin kolye ucu, enstrüman severler için harika bir tasarım olan sarı renk cilalı tasarımdan oluşmaktadır..

18. Erkekler için Eşsiz Gümüş Boyun Zinciri:

benzersiz-gümüş boyunlu zincir-8

Erkekler için gümüş zincirler, başkalarına uygun fiyat ve çekici bir görünüm kazandırır. Gümüş zincirlerin erkekler için sıcak ve sıcak olmasının nedeni budur. Ne kadar basit görünürse, onlar için o kadar iyidir. Bu benzersiz gümüş boyun zincirleri, küçük yuvarlak boncuklardan yapılmıştır ve parlak gümüş malzeme ile parlatılmıştır..

19. Erkekler için Deific Lucent Som Gümüş Zincir:

tanrısal-parlak-gümüş-zincir-9

Bu tanrısal parlak gümüş zincir, ünlüler, yüksek profilli bireyler için güçlü tasarımlar ve en küçük ayrıntılara jilet gibi keskin bir dikkatle en iyi el yapımı takıları yapıyor. İnce gümüş ve minik bir kolye ucu ile tasarlanan bu gümüş zincir, boynunuza sade ve şık bir görünüm kazandıracak. Bu zinciri herhangi bir elbise için takabilirsiniz..

20. Erkek için Gümüş Ton Zincirler:

gümüş tonlu zincir-10

Erkek gümüş zincirleri, özellikle erkekler için insan hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu gümüş tonlu zincirler, Noel, doğum günleri ve düğünler gibi günler ve tatiller için mükemmel bir hediyedir. Bu, kocanız veya erkek arkadaşınız için ideal bir hediye olabilir. Bu zincire bir kolye ucu eklemek isterseniz, kıyafetinize ekstra şık bir görünüm kazandırabilirsiniz..

21. Erkekler için Gümüş Düz Zincir:

düz gümüş zincir-11

Düz gümüş zincir her zaman herhangi bir mücevher kutusunun klasik bir parçasıdır. Geniş ve hafif yassı gümüş zincirler o kadar rahattır ki taktığınızı fark etmezsiniz. Tatillerde sevdiklerinize harika bir hediye olacak. Bu gümüş zinciri normal kullanım ve ofis amaçlarınız için de tercih edebilirsiniz..

22. Kristal Kuvarslı Gümüş Zincir:

gümüş zincirli kristal-kuvars-12

Bir erkek için gümüş zincir tasarımı, resmi veya gayri resmi olsun, herhangi bir giysi tipine iyi uyum sağlar. Sade bir kıyafetle bile gümüşün güzelliğini gölgede bırakabilirsiniz. Bu tasarım, gümüş zincir ve tel ile ilişkili turkuaz ile güzel küçük kuvars kristal zincir.

23. Erkekler için Hint Geleneksel Gümüş Zincirler:

geleneksel-gümüş-zincir-13

Erkekler için geleneksel gümüş zincir benzersiz bir görünüm yaratır; görünüşlerine göre son derece esnek ve akıcıdır. Zincir son derece parlak ve ışığı yansıtan bir parça olabilir. Gümüş zincir, geleneksel karmaşık bir tasarımla yapılmıştır ve günlük kombininize harika bir görünüm kazandırır. Bu geleneksel gümüş zincirler, düğün törenleri ve diğer işlevler için uygundur..

24. Gümüş Kolyeli Deri:

deri-gümüş-kolye-14

Bazı insanlar, uzunluğu hafifçe ayarlanabilen zincirleri tercih eder. Gümüş iki yuvarlak gümüş kolye, hafif gümüşten yapılmıştır ve diğerlerine kıyasla sade bir görünüm veren ve harika ve benzersiz bir görünüm sunan bir deri boyun zinciri ile asılıdır..

25. Süpermen Erkek Gümüş Zincir Tasarımı:

süpermen-gümüş-zincir-15

Erkek çocuklar için gümüş zincir cilalı, rustik ve antika gibi farklı yüzeylerde mevcuttur. Telkari zincirler zarif ve narin olmasının yanı sıra farklı şık tasarımlarda da erişilebilir durumdadır. En kalabalık tasarımlardan biri süpermen kolye gümüş zincirlerdir. Bu tasarımlar, gençler ve ayrıca çocuklar tarafından yaygın olarak beğenilmektedir..

Gümüş zincirler ve gerdanlıklar sadece erkekler tarafından kullanılsa da, gümüş zincirler çoğunlukla kadınlar tarafından kullanılır ve erkekler antikadan rustik ve dövülmüşe kadar farklı yüzeylerde mevcuttur. Bunlar boynunuza kalıcı olarak takılabilir ve herhangi bir kıyafetle kombinlenecek mükemmel bir aksesuardır. Gümüşün modası hiç geçmemişti; bir sonraki nesle aktarabilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun olabilecek mükemmel değerli metal zincir olabilir..