Zincirler boyun, bilek ve ayak bileklerinde takılarda kullanılır ve ayrıca dekoratif tılsımlar ve kolyeler asarlar. Zincirler tamamen kişinin görünüşünü geliştirmek içindir. Boynu süslemenin en zarif yolu zincir kullanmaktır. İnce veya kalın, tasarım ne olursa olsun, boyuna güzel bir zincir düşer. Altın, gümüş, metalik, boncuklu vb. tasarımlar, desenler, şekiller ve renkler yaygın ve devasadır. Boynu süsleyen, özel tasarım ve formları ile bu günlerde bir moda ifadesi oluşturuyorlar..

erkek ve bayanlar için en yeni boyun-zincir tasarımları

Bunlara da bağlı bir öneme sahiptirler. Bazı insanlar onu dini nedenlerle giyer, bazıları evlilikten sonra, bazıları iyi şanslar, çalışmalar vb. için giyer. Ancak zincirler bir bütün olarak tüm modacılar tarafından stil bölümünü yükseltmek için kullanılır..

Boyun İçin Farklı Zincir Çeşitleri:

Burada en iyi 25 zincir tasarımına bir göz atacağız..

1. Erkekler ve Kadınlar için Altın Zincirler:

Erkekler ve Kadınlar için Altın Zincirler

En güvenli bahis ve moda renginin asla dışına çıkmaması altın ve altın olan herhangi bir şeydir. Renk, parlaklık, parlaklık ve değer için herhangi bir altın takıdan her zaman emin olabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için altın zincirler, düğünlerde, festivallerde veya her durumda geleneksel kıyafetlerle harika görünüyor. Altın zincirler kelimenin tam anlamıyla herhangi bir kıyafetle eşleşir. Altındaki zincirler ve mücevherlerle asla yanlış gidemezsiniz..

2. Bayanlar için Elmas Zincirler:

Bayanlar için Elmas Zincirler

Elmaslar bir kadının en iyi arkadaşıdır. Hiç şüphe yok. Elmaslar kişinin değerli mülküdür. Pırlanta takılar, bir kişinin takı çeyizinde öne çıkan parça olabilir. Pahalı olabilirler, ancak yine de parlaklıkları, kesimleri ve parlaklıkları için başka herhangi bir mücevher parçasıyla eşleştirilemezler. Boynu zincirin düşüşüyle ​​tanımlarlar. Elmas zincirler her durum için mükemmeldir. Sadece öne çıkıyorlar! Birine bir elmas zincir hediye et ve asla unutulmayacaksın!!!

3. Kız için Gümüş Boyun Zinciri Tasarımı:

Kız için Gümüş Boyun Zincir Tasarımı

Altından sonra zincirler için bir sonraki popüler unsurlar, görünümleri ve zarafetleri için gümüştür. Gümüş zincirler klas görünüyor ve bu günlerde o kadar yaygın ki herkes onları övüyor. Birçoğu, gümüş takıların verdiği his ve görünüm için gümüş giymekte rahattır. Oksitlenmiş gümüş zincirler, gümüş zincirler veya siyah, bu gündelik, çok şatafatlı olmayan ama dünyevi bir görünüm için eşleştirilebilir ve beyaz, siyah veya çok renkli kıyafetlerle güzel görünürler..

4. Kundan Taşları Zincir Tasarımı:

Kundan Taşları Zincir Tasarımı

Kundan, düğünler ve diğer geleneksel günler için çok popüler ve olmazsa olmaz bir mücevherdir. Yeşil, bordo ve beyaz renklerde altın işlemeli pahalı taşlar görünümü tamamlıyor. Kundan zincir ve kolyeler, el zinciri, bilezik, küpe vb. ile gelin görünümünü tamamlayabilir. Kundan takı takan kişide çok görkemli ve güzel dururlar. Bununla birlikte, onlar da pahalı tarafta. Kundan zincirleri düğünler ve evlilikler için en iyi hediye seçeneğidir..

5. Kendisine Özel Zincirler:

Kişiye Özel Zincirler

Üzerine kişinin adı, bir alıntı, bir söz, belirli bir kelime veya bazı önemli tarihlerin yazılı olduğu kişiselleştirilmiş zincirler boyuna takıldığında çok hoş görünür. Size de ilham verecek. Eşyaları kişiselleştirmek çok moda ve bu nedenle zincirler modaya uygun görünüyor. Herkes bu stili kolayca gösterebilir. Bunlar metallerden yapılabileceği gibi farklı renklerde iplerle de bağlanarak kullanılabilir. Onlar da mükemmel bir hediye seçeneği.

6. Kızlar için Charm Zincirler Kolye:

Kızlar için Charm Zincirler Kolye

Modaya uygun takı denince akla gelen en önemli şey tılsımlardır. Takılar bilezik, saat, halhal vb. ürünlerde oldukça popüler hale geldi. Altın, gümüş gibi renkli zincirler ile birden fazla veya tek biblolar, yıldız, ay, güneş, kalp, yaprak, kelebek vb. takılar kullanılarak kendi tarzını oluşturabiliyor. Git kendi zincirini yarat ve herkesi büyüle!!

7. Basit Beyaz İnci Zincirleri:

Basit Beyaz İnci Zincirler

Kadınlar yüzyıllardan beri inci takıyorlar. İnciler, kraliçelerin görünüşlerinde gösteriş yapar ve kraliyet soyunun bir sembolüdür. İnciler bir statü sembolüdür ve şık bir görünüm verir. Beyaz, kırık beyaz veya pembe inci zincirler bir boyunluk olarak güzel görünür. İnci zincirler takmak da boyuna güzel bir tanım verir. İnci takılardan her zaman emin olabilirsiniz. Bu, Hint giyiminde, batı giyiminde, önlüklerde vb..

8. Pırlanta ve İnci Beyaz Zincir:

Pırlanta ve İnci Beyaz Zincir

Bir kadına elmasları ve incileri gösterin ve kalbi zaten erimiş. Kadınlar hem pırlantaları hem de incileri severler. Bu zincirler, ölümcül bir kombinasyon ve cennet gibi bir nefes alıyor. Çok pahalı taraftalar ama sadece fiyatına değer. Bu ifade boyun parçasını havalandırın!

9. Kristal Boncuklu Zincirler:

Kristal Boncuklu Zincirler

Kristalli ve boncuklu zincirler, gündelik görünüm veya sade bir akşam görünümü ile iyi gider. Metalden yapılabilirler veya kristaller altın ve gümüş iplerle bağlanabilir. Genel görünüme hoş bir görünüm verirler ve aynı zamanda şık görünürler. Kristaller, parlaklıkları ve ışıltıları nedeniyle her zaman akşamları öne çıkar..

10. Kızlar için Nazar Boyun Zinciri:

Kızlar için Nazar Boyun Zinciri

Arabalara nazar asmak, anahtarlık olarak kullanmak ya da nazar bilezik, zincir, yüzük vb. olarak takmak artık çok yaygın. Nazarlı zincirler, talihsizlik veya kötü şansa neden olduğuna inanılan insanların kamaşmasını önlemek için kullanılır. Nazarı ipe veya ipliğe bağlamak yerine altın veya gümüş zincir olarak da kullanabilirsiniz..

11. Hint Antik Zincirler Takı:

Hint Antik Zincirler Takı

Birçok nesilden nesile aktarılan antika zincirler, gurur ve mirastır. Maddi ve manevi olarak kendilerine bağlı bir değere sahiptirler. Onlar gerçekten çok özel ve değerli varlıklardır. Üzerinde güzel desenler, oymalar, tapınak desenleri, tanrıça desenleri, değerli taşlar, değerli madenler vb. vardır. Birinin çeyizinde antika zincirler ve mücevherler olduğu için gerçekten kutsanmıştır..

12. Modern Gül Altın Zincirler:

Modern Gül Altın Zincirler

Gül altın, mücevher yapımında kullanılan bir altın ve bakır alaşımıdır. Gül altın takılar çok popüler hale geliyor ve genellikle zincirler, yüzükler, bilezikler ve diğer takılar için kullanılıyor. İçindeki bakır içeriğine bağlı olarak kırmızı altın ve pembe altın olarak da bilinen bunlar, pahalı oldukları için lüks ve üst düzey insanlar içindir. Genel kişiliğe bu klas ve zarif görünümü verirler..

13. El Yapımı Bakır Zincirler:

El Yapımı Bakır Zincirler

En iyi kendin yap projesi, kişinin kendi fikirleri, tasarımları, desenleri ve malzemeleri ile zincirler yapması olabilir. El yapımı zincirler yapmanın ve bunları kullanmanın daha iyi bir yolu! Yaratıcılığı keşfetmek harika bir hobi olabilir, bir hediye seçeneği olabilir ve aynı zamanda mükemmel bir iş girişimi olabilir. Güzel ve renkli görünüyorlar. Öyleyse hayal gücünüzü çalıştırın ve sizin için bir tane yaptırın.

14. Swarovski Kristal Zincirler:

Swarovski Kristal Zincirler

Swarovski kristallerinin sare’lerde, aksesuarlarda, saatlerde, mücevherlerde vb. yalnızca pırlantaların yanında yer almasıyla Swarovski unsurları bugünlerde en iyi şey. Aynı şekilde Swarovski kristal zincirler de modaya uygun bir aksesuar olarak hızla yerini alıyor. Kristalli bu zincirler, içindeki tasarım öğesiyle en klas görünümlü zincirlerdir. Eşleşen bilezik ve küpe seti ile muhteşem görünümü tamamlamak için kullanılabilir..

15. Rodyum Kaplama Zincirler:

Rodyum Kaplama Zincirler

Rodyum moda takı yapımında çok popülerdir. Takılar, bir bakıma gümüşe yakın görünen rodyum kaplama ile yapılmıştır. Rodyum kaplama zincirler çok zarif ve trend görünüyor. Rodyum kaplama bugünlerde altın ve gümüş takılarda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Rodyum kaplama zincirler şık görünüyor ama aynı zamanda cepleri de sıkıştırmıyor.

16. Birine Hediye Edilecek Platin Zincirler:

Birine Hediye Edilecek Platin Zincirler

Zincirlerde en pahalı olanlardan biri platin olanlar olabilir. Platin bir element olarak taşıdığı zarafet nedeniyle takılarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda çok hassas ve çekicidirler. Bu platin zincirler incelikle hazırlanmış ve sınıfı yansıtıyor. Platin zincirler yeni evli çiftler, genç kızınızın, oğlunun doğum günü vb. için mükemmel bir hediye seçeneğidir..

17. Çiçekli Chevron Zinciri:

Çiçekli Chevron Zinciri

Chevron zincir, birçok varyasyona sahip ağ şeklinde bir dikiş modelidir. Çiçekler zincirlerin teması olabilir. Bu narin şerit zincirler, çeşitli desenler ve çoklu renklerle zarif görünüyor. Tüllü ve tunikli genç kızlara çok yakışıyorlar. Küçük kızlar, gençler vb. için önemli olabilirler..

18. Yüzüklü Zincir:

Yüzüklü Zincir

En moda trendlerden biri, kolye şeklinde parmak yüzüklü ince zincirdir. Bu aralar çok trend oldular. Partiler, toplantılar veya düğünler olsun, herkes tarafından gösteriş yapılır. Boynu vurgulayan güzel görünüyorlar ve çok hafif oldukları için hoş bir düşüşe sahipler..

19. Taşlı Gümüş Zincirler:

Taşlı Gümüş Zincirler

Değerli ve yarı değerli taşların kullanıldığı zincirler güzel ve şık görünebilir. Tarzda kesilmiş yakutlar, safirler veya zümrütler altın veya pırlanta zincirle süslenebilir ve sanatsal bir şekilde yerleştirilebilir. Bağımsız bir mücevher parçası olarak takılabilirler.

20. Modern Kolyeli Metin Zincirleri:

Modern Kolyeli Metin Zincirleri

Arkadaş, aşk, güven, inanç, umut vb. gibi benzersiz, tek bir kelimeye sahip zincirler günlük kullanım için iyi görünüyor. Bilezikteki benzersiz kelime, bize her zaman hayatında kalan birkaç önemli şeyi hatırlatabilir. Bize her gün ilham verebilir.

21. Son Tavuskuşu Zincirleri Takı:

Son Tavuskuşu Zincirleri Takı

Bu geleneksel görünüm için en popüler tasarımlardan biri tavus kuşundan ilham alan zincirler ve varyasyonları olan tavus kuşu tasarımları olabilir. Tavus kuşu gurur, zarafet ve güzelliğin sembolü olarak duruyor. Kadınlar tüm bu niteliklere sahiptir ve bu nedenle bu sevimli, büyülü tavus kuşu bilezikleriyle bağlantı kurabilirler. Geleneksel kıyafetlerle gerçekten büyülü görünüyorlar.

22. Mavi Sardunya Zincirleri:

Mavi Sardunya Zincirleri

Bu Blue Sardinia zincirleri, Stella and Dot adlı ünlü ve büyük bir mücevher markasına aittir. Bu şevkli ve çok moda zincirleri yeşil ve mavi değerli taşlarla yapıyorlar. Farklı aksesuarlarla iyi harmanlanmış sadece iki benzersiz mavi ve yeşil renge sahiptirler. Tüm dünyada ünlüler tarafından hava atılıyorlar; moda ikonları vb. ve boyunda göz alıcı görünün.

23. Bayanlar için Tüylü Boyun Zincirleri:

Bayanlar için Tüylü Boyun Zincirleri

Sıradan görünen, benzer türden zincirler değiller. Tüylü zincirler, kadınlar için gösteriş yapmak için güzeldir. Tüyler kuşlar için semboliktir ve bu nedenle özgürlüğü temsil eder. Kadınlar artık çok bağımsız, özgür ve hayatın her alanında erkeklerle eşit durumdalar. Siz kadınlar bu şık tüylü zincirlerle bu özgürlüğü sergileyin..

24. Erkek Çocuklar İçin Deri Zincirler:

Erkek Çocuklar İçin Deri Zincirler

Baykuş, kartal, şahin desenli hakiki deri zincirler modada son derece popüler. Zincir şeklinde, kemer kancası vb. farklı şekillerde kullanılabilirler. Batı kıyafetleri ile çok iyi uyum sağlarlar. Bu deri zincirleri kıyafete göre şekillendirin ve o maço görünüm için tüm erkekler arasında bir hit..

25. Erkekler için Yılan Zincirleri:

Erkek Yılan Zincirleri

Moda aksesuarlarının en yenisi ise sadece erkeklere özel yılan zincirleridir. Bunlar paslanmaz çelikten yapılmıştır ve normal ince zincirler değildir, ancak kalındır ve bu nedenle yılan zincirleri adı verilir. Tercihe göre bakır, altın, pas, tuğla vb. çok farklı tonları olabilir..

Moda hem erkekler hem de kadınlar için sembolik hale geldi ve moda günlüklerini her zaman güncel tutmak için zaman ayırıyorlar. Yaşlı, genç, hatta küçük çocuklar ve yeni doğanlar kendi tarzlarını ve görünüşlerini sergilerler. Bu nedenle, bu güzel görünümlü zinciri gösteriş yapmak, istenen görünümü oluşturmak için en iyi çözüm olabilir. Denemeler yapın ve zincirler olan boyunlar için en iyi aksesuardaki daha yeni seçenekleri keşfetmeye hazırlanın. Dikkat edilmesi gereken devasa bir dizi ile zincirler, aynı elbisenin tamamen farklı bir şekilde görülmesi için o kadar küçük bir ince ayar olabilir..