İtalyan altın takıları, muhteşem el sanatlarıyla ünlüdür. İtalyan 14 ayar altın her zaman altın takılarda dövülür. Yapımında altın garantisi olmayan mücevherlerin üzerine verilen sahte İtalyan altın işaretleri bile var. İtalyan kuyumcular yapımında 18 ayar altın takılardan daha fazlasını kullandıklarından, saf İtalyan altınları 18 ayar ile dövülmüş işaretlere sahiptir..

Farklı Tarzlarda Çekici İtalyan Altın Zincirleri:

Temel olarak İtalyan altın takıları, İtalya’da ikamet eden herhangi bir kuyumcu şirketi tarafından yapılmış ve tasarlanmış ve yaratılmış takı modasında bir sanat eseridir. İşte resimlerle en iyi 9 İtalyan Altın Zincirimize bakın.

1. İtalyan Vintage Tarzı Zincir:

İtalyan Vintage Tarzı Zincir

Birbirine kenetlenmiş vintage tarzı kare biçimli bağlantılar, İtalyan altın zincirlerinin zarif bir tasarımıdır. Kare bağlantılar, kalın bir desen oluşturacak şekilde sıkıca birbirine kenetlenmiştir. Böyle bir tasarımcı altın İtalyan zinciri hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir..

2. İtalyan Miami Bordür Altın Zinciri:

İtalyan Miami Bordür Altın Zinciri

İtalyan Miami bordürlü Küba altın zinciri, yılan zincirlerine benziyor ancak yapımında biraz farklı. İtalyan altın zincir tasarımları, farklı üretim biçiminde benzersiz bir dokunuşa sahiptir..

3. Katı İki Ton Altın İtalyan Zinciri:

Solid İki Ton Altın İtalyan Zinciri

İki tonlu altın İtalyan zincir tasarımları çok benzersiz ve yapımda standarttır. Fantastik eğriler ve bağlantıların birbirine sabitlenmesi akıllara durgunluk veriyor. Bağlantılar, güzel bir desen oluşturan zıt yönlerde birbirine kenetlenir. Böyle kalın bir zincir tasarımı, dinamik bir görünüm için boyut olarak kısa yapılabilir ve tek başına giyilebilir..

4. İtalyan Kalın Franco Altın Zinciri:

İtalyan Kalın Franco Altın Zincir

Altın İtalyan zincirlerinin Franco modeli, erkekler ve kadınlar arasında çok ünlü ve tüm zamanların favori tasarımıdır. İnce veya kalın, uzun veya kısa olmak üzere farklı boyutlarda yapılabilir. Bağlantılar, hem iç hem de dış tarafta bir V şekli oluşturacak şekilde birbirine kenetlenmiştir..

5. Tasarımcı İtalyan Altın Zincirleri:

Tasarımcı İtalyan Altın Zincirler

Her iki boyuttaki küçük ve büyük dairesel bağlantılara sahip, birbiriyle kenetlenmiş bir tasarımcı zinciri, açıkça görülen dairelerin harika görünmesini sağlar. Bunun gibi erkek İtalyan altın zincirlerinin özel bir tasarımı, birçok seçenekten biridir..

6. Telli Bağlantı İtalyan Altın Zinciri:

Telli Bağlantılı İtalyan Altın Zincir

Muhteşem tasarımcı İtalyan altın zinciri, güzel bayanların yakasında muhteşem görünüyor. Basit bir yolla birbirine kenetlenen telli bağlantılar, zengin ve iddialı bir tasarım yaratmak inanılmaz görünüyor. İtalyan zincir takıları, muhteşem kreasyonlarıyla ünlüdür..

7. 14 Ayar İtalyan Sarı Altın Kutu Zinciri:

14 Ayar İtalyan Sarı Altın Kutu Zinciri

İtalyan altın zincir 14k klasiktir. Çoğunlukla ip tasarımı ve kutu zincirler 14 ayar altından yapılmıştır. Zincirleri normal günlerde takmayı seven kişiler için dayanıklılığın iyi olduğu düşünülmektedir..

8. Parlak Tasarımcı İtalyan Altın Zinciri:

Parlak Tasarımcı İtalyan Altın Zincir

İtalyan zincir takı tasarımları birbirini unutturuyor. Tasarımlar o kadar güzel oyulmuş ki, tasarımın altından değil sahte olduğu düşünülebilir. İtalyan ustalar deneysel tasarımları çok seviyor ve muhteşem takılar yaratıyor..

9. Sarı Altın İtalyan Örgü Zinciri:

Sarı Altın İtalyan Örgü Zincir

Altın İtalyan zincirlerindeki ağ deseni inanılmaz görünüyor. İnce örgü zincirler kadınlarda harika görünüyor. Ama erkekler bile örgü deseninde kalın ve geniş zincirleri sever. İtalyan bağı, zincirin parlaklık ve dayanıklılık açısından daha parlak görünmesini sağlar.

İtalyan altın zincir takıları, diğer kuyumcular tarafından nadiren yapılan benzersiz tasarımlarıyla kolayca tanımlanabilir. Tasarımlar benzersizdir ve tek parçadır. İtalya’daki kuyumcular, altın takı yapmalarının sırlarını pek açıklamıyorlar. İtalyan altın ve Floransa tarzı takılar 18 ayar sarı altın ve beyaz veya pembe altın ile görülüyor. İtalyan mirasının uzman yetenekli zanaatkarları ve kadınları, dünyanın diğer ülkelerinin o kadar iyi olmadığı muhteşem altın takı yapımında benzersiz bir yaratıcılığa sahiptir..