Būsimiems tėvams ar naujiems tėvams dažnai sunku nuspręsti dėl žaislų mergaitėms. Taip pat net asmenys, norintys padovanoti būsimą mamą kūdikio duše ar kitomis panašiomis progomis, jaučiasi sutrikę dėl kūdikių žaislų pasirinkimo. Norėdami išspręsti tokią dilemą, mes sudarėme 11 naujausių jūsų mažylės mergaitės žaislų sąrašą.

Žaislai mergaitėms

Mūsų pasirinkimas dovanoms labai priklauso nuo visuomenės ir aplinkos. Įsitikinkite, kad nėra aštrių briaunų, smulkių ar lengvai lūžtančių dalių ir netoksiškų žaislų. Vaikai mėgsta žaislus, tik įsitikinkite, kad žaislai yra tinkami amžiui, intriguojantys ir, žinoma, įdomūs ir saugūs žaisti. Žaislai turi būti lavinantys ir ugdyti kūrybiškumą.

1. Barškučiai:

Žaislai mergaitėms-barškučiai

Barškutis yra vienas iš būtinų žaislų mergaitėms. Garso stimuliacijos atpažinimas yra vienas ankstyviausių kūdikio vystymosi požymių. Barškučiai, specialiai sukurti mergaitėms, yra gyvūnų barškučiai, paprasti spalvingi barškučiai ir skirtingų formų barškučiai.

2. Muzikiniai blokai:

Žaislai mergaitėms-muzikiniai blokai

Kai sunku nutildyti sutrikusį ar susierzinusį kūdikį, muzika dažnai tai daro. Štai kodėl muzikinių blokų rinkinys yra vienas iš tinkamų žaislų mergaitei. Kai ji įdeda kaladėlę į vietą, groja muzikinis kūrinys ir triukšmingas kūdikis kurį laiką nutildomas.

3. Lėlių namas:

Žaislai kūdikiams-mergaičių-lėlių namai

Dauguma merginų mėgsta žaisti su lėlėmis ir lėlių nameliais, jūsų mama ir tetos su tuo sutiks. Lėlių puošimas, pasakojimas apie jų gyvenimą ir įsitikinimai yra labai dažnas augančių kūdikių scenarijus. Lėlių nameliuose, kuriuose yra daug skyrių, rodančių skirtingus namų kambarius, yra daug straipsnių, kuriais kūdikis gali mėgautis ir produktyviai užsiimti..

4. Aktyvumo sporto salė:

9 geriausi žaislai kūdikiams- sporto salė

Veiklos sporto salė arba kūdikių sporto salė yra arka, ant kurios pakabinami žaislai. Kūdikiui patogu ant minkšto ir spalvoto kūdikio kilimėlio ir jis gali naudotis įvairiais žaislais, kabančiais ant arkos. Kai kūdikis bando paliesti ir pasiekti šiuos objektus, ji lavina savo regos ir motorinius įgūdžius.

5. Virtuvės komplektas:

Žaislai kūdikiams-virtuvės komplektas

Tai vienas geriausių kūdikių mergaičių žaislų. Kūdikė mergaitė dažnai imituoja savo mamą ir matydama, kaip mama gamina maistą ir dirba virtuvėje, ji dažnai nori to paties. Akivaizdu, kad dėl fizinių pavojų neįmanoma leisti mergaitei net leistis į virtuvę. Taigi virtuvės komplektas yra geriausias iš visų mergaičių žaislų. Naudodamas plastikinius stalo įrankius ir virtuvės reikmenis, kūdikis mielai dirba su juo ir tuo pat metu mokosi veiksmingo modeliavimo.

6. Dantys:

9 geriausi žaislai kūdikiams

Kai mergaitė pradeda augti ir vystytis dantis, dantenų sudirginimas verčia ją ką nors dėti į burną, kad tai nuramintų. Todėl mergaitėms gaminami įvairūs dantukai, kad būtų užtikrintas saugus dantų problemų sprendimas. Jie būna įvairių dizainų, pavyzdžiui, raktų pavidalu arba su gražiais lankais ir gėlėmis.

7. Spalvų galvosūkiai:

9 geriausi žaislai mergaitėms-spalvoti galvosūkiai

Augančiam kūdikiui svarbu rasti tinkamus kūdikių žaislus. Spalvoti galvosūkiai vaidina svarbų vaidmenį pažinimo vystyme. Kūdikis tiesiog turi užpildyti tam tikro paveikslo trūkstamas dalis, nustatydamas tinkamas spalvas ir įdėdamas jas į tarpus. Tai yra vienas iš mieliausių kūdikių žaislų.

8. Dangling straipsniai:

9 geriausi žaislai mergaitėms, besikabinantys straipsniai

Jaunesnių vaikų mergaičių žaisluose yra kabančių daiktų, kuriuos galima pritvirtinti prie kūdikio lovelės, vežimėlio ir vaikiško vežimėlio ar net ant sienos. Jų yra įvairių variantų, kai kurie yra spalvingi ir muzikalūs, o kiti skleidžia triukšmą kiekvieną kartą, kai jie yra paliesti.

9. Muzikiniai telefonai:

9 geriausi žaislai mergaitėms-muzikiniai telefonai

Atsiradus technologijoms, telefonai tapo neišvengiama kasdienio gyvenimo dalimi. Norėdami tą patį pristatyti kūdikiams be kenksmingos spinduliuotės, muzikiniai telefonai yra tinkami žaislai mergaitei. Jie leidžia kūdikiui eksperimentuoti su skaičiais ir klausytis melodijų, kurios patinka visiems.

10. Makiažo / grožio rinkinys:

Leiskite savo mažosios mergaitės vaizduotei paleisti lauką. Turėdama šį grožio rinkinį, jūsų mažoji princesė gali valandų valandas vaidinti apsimestinį žaidimą, kuris yra specialiai sukurtas. Tai labai mielas ir novatoriškas būdas įtraukti savo mergaitės kūrybiškumą ir motorinius įgūdžius.

11. Lėlės:

Lėlės yra pirmoji mergaičių meilė. Jūs visada galite sužavėti mažas mergaites ir mergaites lėlėmis, nesvarbu, kiek jiems metų. Lėlės kūdikiams ypač patinka mergaitėms, o lėlės Barbės ir princesės yra labai paplitusios tarp vyresnių mergaičių.

Iki šiol aptarėme žaislus, tinkančius mergaitėms; dabar pažvelkime į keletą veiklų, kurių galite imtis su savo mažyliu.

1. „Splish Splash“ su savo kūdikiu:

Mažos mergaitės mėgsta maudytis. Padarykite šį laiką įdomesnį pristatydami naujus žaislus ir kempinę. Taip pat galite pridėti mažų indų, kurie gali priversti juos užpildyti vandeniu ir supilti. Tai padės jai išmokti užpildyti indus skysčiais.

2. Spalva, spalva, kokia spalva tau patinka?

Labai svarbu supažindinti vaiką su spalvomis. Vaikams patinka matyti spalvas, nes tai padidina juos supančio pasaulio vizualinį patrauklumą. Aplink ją padėkite spalvotų žaislų ir padėkite jai rūšiuoti spalvas pagal atspalvius. Per šią veiklą jie tikrai sužinos daugiau apie spalvas.

3. Burbulai, burbuliukai:

Vaikams patinka burbuliukai. Jie seka juos, bandydami juos išpūsti. Šis žaidimas tikrai sužavės jūsų mažas mergaites, kurios bus sužavėtos žiūrėdamos pro šalį skriejančius burbulus. Ji tikrai bėgs už jų, kad sugautų.

4. Padarykite savo maraca:

Užpildykite butelį ryžiais arba ankštiniais augalais ir uždarykite buteliuką. Kai jūsų kūdikis barškėja ir dreba, ji klausosi kitokio garso. Tai pirmas žingsnis supažindinant savo mažąją mergaitę su muzikos pasauliu.

Mūsų pasirinkimas dovanoms labai priklauso nuo visuomenės ir aplinkos. Įsitikinkite, kad nėra aštrių briaunų, smulkių dalių ar lengvai lūžtančių dalių ir netoksiškų žaislų. Vaikai mėgsta žaislus, tik įsitikinkite, kad žaislai yra tinkami amžiui, intriguojantys ir, žinoma, įdomūs ir saugūs žaisti. Žaislai turi būti lavinantys ir ugdyti kūrybiškumą.

Rinkoje tiek internete, tiek mažmeninės prekybos parduotuvėse yra daugybė įdomių žaislų, todėl globėjams svarbu pasirinkti tuos, kurie turi tam tikrą edukacinę vertę, yra saugūs ir verti patirtų išlaidų. Taigi žaislų pasirinkimas mergaitėms turi būti pagrįstas, o ne vien pagrįstas kaprizais ir fantazijomis. Dauguma žaislų, tokių kaip „play-doh“, lėlių nameliai, pieštukai, piešimas pirštais, leidžia jiems panaudoti savo kūrybiškumą ir moko žaisti su kitais.

Įsitikinkite, kad perkate patrauklius ir visiškai saugius žaislus. Laimingas dovanojimas!