Bu bahar, doksanların nostaljisinde öne çıkıyor. O zamanlar en önemli stil, dramatik koyu dudaktı. Göz korkutucu gölge, renk sevgimizi yeniden keşfedene kadar her yüzü süsledi. Doksanlar görünümüne ulaşmanın sırrı dudak kalemi. Bu baharatlı, aşınmış renk için mat astarlarla başlayın ve bitirin. Ama aynı şeyi rujla elde etmek istiyorsanız, işte en iyi alternatifler için seçimimiz..

Güzel Kahverengi Rujlar ve Tonlar:

1. Dior’un Rouge Dior Çıplak Dudak Allık Şehvetli Bakım Lipcolor – No. 618 Twilll

Diors Rouge Dior Nude Lip Blush Şehvetli Bakım Lipcolor No 618 Twilll kahverengi-dudaklar

Esasen bir ruj, ancak süper nemlendirici formülü ile genellikle dudak balsamı ile karşılaştırılır. Bu, yüzünüzü ışıltılı yapan saf bir kahverengi tonuna sahiptir. 2013 Dior Oscar öncesi partisinde aktris Jessica Chantain onu büyüleyici bir zarafetle taktı..

2. Dior Addict Ruj New York 714 – Kahverengi:

Dior Addict Ruj New York 714 Kahverengi

Dior’un son moda podyum modalarından nemlendirici bir dudak rengi. Bu, dudakları besleyen ve koruyan antioksidanlar ve nemlendiriciler içerir. Dudaklarınızı öne çıkaran pembemsi ışıltılı bir kahverengidir. Dudaklarında her zaman pembe tonu sevenler için en iyisi.

3. M.A.C.’nin Pro Dudak Paleti- Modern Browns:

MACs Pro Dudak Paleti Modern Kahverengi

Nihai stil kurtarıcı MAC, bu harika dudak paleti ile bizi şımarttı. Ruh halimize göre karıştırmak ve eşleştirmek için mükemmel altı farklı renk seçeneği vardır:

a. Saten’de Paramount ve Peachstock;

B. Taupe, Mat;

C. Taze Demleme, Parlaklık;

NS. Çılgınlık, Don ve

e. Yarım Yarım, Güçlendirilmiş Krem.

4. Revlon Süper Parlak Dudak rengi – Baharatlı Tarçın:

Revlon Süper Parlak Dudak Rengi - Baharatlı Tarçın

Turuncu bir ipucu ile muhteşem bir tarçın-kahverengi gölge, bu kahverengiyi güzel tutar ve görünümün gotik olmasını engeller. Nemlendirici bileşenler ve parlak renkler, kahverengi dudaklarınızı gerçekten çekici hale getirecektir..

5. Burberry Dudak Kadife – # 312 Hawthorne Berry:

Burberry Dudak Kadife - # 312 Hawthorne Berry

Bu, Burberry’den dudak şapırdatan çikolata kahverengi rengidir. Her cilt tonunu tamamlayan mat bir son kat uzun süre kalıcı dudak rengidir. Shea yağı ve yabani gül özleri gibi zengin nemlendirici bileşenlere sahip kadifemsi bir son, tüm gün kullanım için mükemmel hale getirir..

6. İşaretler & Spencer İmza Renkli Yoğun -Çikolata:

İşaretler & Spencer İmza Renkli Yoğun -Çikolata

Bu zengin, kremsi gölge Marks’ın izniyle geliyor & Spencer. Pahalı görünüyor ve doksanınızın ilham verici görünümü için trend oluyor. Renk opak, mat ve zengin bir renk tonuna sahiptir. M çubukların altında benzer bir renk mevcuttur.

7. The Body Shop Color Crush Ruj – 325 Darling Blush:

Body Shop Color Crush Ruj - 325 Darling Blush

Body shop, uygun şekilde tedarik edilmiş mineral makyaj ile eş anlamlıdır. Bu ruj bir istisna değildir. Parlak bir renk tonu, bol nem, antioksidanlar ve tekrar tekrar kullanmanız için sizi cezbedecek hafif pembe bir kokuya sahiptir..

8. Estee Lauder Saf Renk – Sonbahar:

Estee Lauder Pure Color - Sonbahar

Kahverengi oldukça gözden kaçan bir nötrdür ve derin bir gölge kullandığınızda – burada olduğu gibi – gerçek bir sofistike hava katar. Oldukça uzun sürüyor ve dudaklarınızı kurutmuyor. Bu muhteşem renk, tüm kış partileri ve doksanların modasının yeniden canlanması için mükemmeldir..

9. Lancôme Rouge Cocoa Couture’a Aşık:

Lancome Rouge Cocoa Couture'da Aşık

Nefis kahverengi renkte bir Ruj, renk tonu koyu kırmızı ve kahverengi arasında bir karışımdır. Markanın imzası niteliğindeki pürüzsüz kaymasına zengin ve sıcak bir doku eklendi. Ultra hafif, ikinci cilt dokusu, size son derece güçlü bir renk verir. Büyüteç etkisi olmadan 4 saate kadar muhteşem bir parlaklık sağlar..

Bu, oynamak için zor bir renk olabilir. Bu nedenle, doğru kahverengiyi bulmak çok önemlidir. Koyu tonlar size uymuyorsa, tayfın bej tarafına gitmeyi deneyin. Aksi takdirde, çok fazla parlaklık ile leke benzeri bir etki yaratabilirsiniz. Doksanlar stili bir süredir burada, bu yüzden imzanızı kahverengi.