Valio! Jūsų vaikui pagaliau suėjo 1 metai ir tai akivaizdžiai reikalauja gimtadienio. Kūdikis iki to laiko taip pat juokėsi, šliaužė ir bandė šiek tiek kalbėti. Yra keletas nuostabių žaislų, kuriuos galite padovanoti savo 1 metų berniukui ar mergaitei. Veiksmingiausi būtų žaislai, kurie jiems padės ateinančiais metais ir taps geresniais asmenimis žinių, fizinės išvaizdos ir pan. Šiame straipsnyje jums bus pateikti 9 geriausi žaislai, kuriuos galite pateikti metų su.

Vienerių metų žaislai:

1. Formos rūšiuotojas:

Šis formų rūšiuotojas padeda jūsų vaikui tyrinėti įvairias formas ir dydžius. Tai moko juos koordinuoti rankų ir akių veiksmus eksperimentuojant su įvairiais objektais.

2. Stumiamas žaislas:

Jūsų kūdikis ką tik pradėjo vaikščioti ir dabar mėgsta išlaikyti šį mažą postūmį, kad ir kur jis eitų. Šis stumiamas žaislas palaiko jūsų kūdikį ir užtikrina saugumą. 

3. Vonios antys:

Padarykite kiekvieną maudymosi laiką smagų su šiomis mielomis girgždančiomis antimis. Šios plaukiojančios guminės antys yra geriausi jūsų kūdikių vonios bičiuliai. Jie būna įvairių formų, tokių kaip žuvys, laivai ir kiti linksmi gyvūnai.

4. „Sharp Shooter“ žaislas:

Žaislai 1 metų kūdikiui - „Sharp Shooter“ žaislas

Tai nuostabus šaulys, kuris labiausiai tiks 1 metų berniukui. Jis taip pat vertinamas kaip vienas garsiausių žaislų 1 metų kūdikiui. Šis žaislas leidžia kūdikiui atpažinti įvairias formas, pvz., Kvadratus, apskritimus ir tt. Tai vienas iš efektyviausių dalykų, kuriuos galite suteikti savo vaikui. Tai tinka beveik kiekvienam kūdikiui, kuris atitinka nurodytą amžiaus ribą.

5. „AND-Generic“ 27 vnt. ABC/123 medinių blokų raidės ir skaičiavimo dėžutė su laikymo dėklu-klasikinis mokymosi rinkinys:

Žaislai 1 metų kūdikiui - klasikinis mokymosi rinkinys

Čia yra nuostabus žaislas, kuris padės kūdikiui augti. Šis žaislas tikrai nuostabus tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tam reikės bendrų emocinių dirgiklių ir proto pastangų.

6. Giggles kamino žiedas:

Žaislai 1 metų kūdikiui - kikena žiedas

Šis įvairiaspalvis žaislas yra kažkas naujo prie stalo. Šis žaislas pasižymi gražia tekstūra ir dizainu bei nuostabiomis ir patraukliomis spalvomis. Tai tikrai brangu vaikams ir galima sakyti, kad tai nuostabus žaislas mažiesiems vienerių metų čempionams.

7. Digger šuo iš Funskool:

Žaislai 1 metų kūdikiui - kasėjas šuo iš Funskool

Atėjo laikas supažindinti vaiką su geriausiu vyro draugu. Šis žaislinis šuo yra toks brangus, kad kiekvienas norėtų jį įsigyti. Jis pasižymi gražiu dizainu ir, galima sakyti, yra vienas garsiausių visų laikų žaislų. Šuo taip pat atrodo labai patrauklus. Tai vienas geriausių kūdikių žaislų 1 metų vaikui.

8. „Funskool“ grandinės nuorodos:

Grandinėlės yra dar vienas gražus žaislas iš garsaus žaislų gamintojo „Funskool“. Šis žaislas yra gražaus dizaino ir, galima sakyti, yra vienas geriausiai parduodamų žaislų 1 metų vaikui.

9. Fisher Price Rain Forest muzikinė sporto salė:

Žaislai 1 metų kūdikiui - Fisher Price Rain Forest muzikinė sporto salė

Šis žaislas garsėja savo grožiu ir tiek vietos veiklai, kad kūdikis gali lengvai judėti. Štai kodėl šis žaislas vadinamas „Rain Forest Gym“. Kilimėlis pagamintas iš geros medžiagos, kuri visai nekenkia kūdikiui, taip pat yra lietaus miško tema.

10. „Sunshine Airbus“ žaislas:

Žaislai 1 metų kūdikiui - „Sunshine Airbus“ žaislas

Tai muzikinis žaislas su patraukliu apšvietimu, taip pat keičiasi spalva. Tai vienas iš geriausių žaislų, kuriuos galite duoti savo kūdikiui. Tai tinka vaikams, kurie mėgsta lėktuvus, taip pat yra vienas geriausių kūdikių žaislų 1 metų vaikams.

11. Pagrindinis pokalbių telefonas:

Žaislai 1 metų kūdikiui - pokalbių telefonas

„Fisher Price“ pokalbių telefonas taip pat yra vienas geriausių žaislų 1 metų vaikams. Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių žaislų, kurį galite padovanoti savo vaikui per pirmąjį jo gimtadienį. Jei ieškote žaislų 1 metų berniukui, tai gali būti tobulas jums.

12. Kūdikių žaislas „Saffire Rain Cloud“:

Žaislai 1 metų kūdikiui - kūdikių žaislas „Saffire Rain Cloud“

Paskutinis sąraše yra lietaus debesies kūdikio žaislas, kuris bus vienas geriausių žaislų 1 metų mergaitei.

Aukščiau buvo vieni geriausių žaislų 1 metų kūdikiui. Šie žaislai yra pagrįsti tėvų efektyvumo įvertinimu ir teigiamais pirkėjų atsiliepimais. Tai yra vieni geriausių žaislų kūdikiams 1 metų amžiaus, ir šis sąrašas, tikiuosi, padės jums išsirinkti tinkamą žaislą jūsų kūdikiui.