Ar jums reikia žaislų savo 6 mėnesių kūdikiui? Tada jūs atėjote į reikiamą vietą. Šiame amžiuje kūdikiai lavina savo kūrybiškumo gebėjimą kurti ir kurti kažką naujo. Tėvas turėtų suteikti savo vaikui galimybę pritaikyti savo kūrybiškumą žaislų pavidalu, taip pat sudaryti jam geras galimybes užsiimti tam tikra veikla..

Čia yra 9 geriausi žaislai jūsų 6 mėnesių kūdikiui.

1. Sveikatos gido žaislai:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 1

Tėvas turėtų aprūpinti savo vaiką tinkamu sveikų žaidimų rinkiniu, kad vaikas nuo mažens galėtų sveikai gyventi. Kokie dalykai jai bus naudingi, o kas ne, ši idėja bus sukurta dėl sveiko žaidimo rinkinio, kurį galima įsigyti beveik kiekvienoje kūdikių žaislų parduotuvėje arba tiesiog nusipirkti iš interneto.

2. 6 mėnesių mokomieji žaislai:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 2

Šiame etape taip pat reikalingi mokomieji žaislai, nes tai yra psichinio ir fizinio vystymosi etapas. Šiais laikais prieinami įvairūs mokomieji žaislai yra gana pažangūs ir suteiks vaikams reikiamų žinių, kurių jam ar jai reikia tame amžiuje. Lavinamieji žaislai tikriausiai yra viena geriausių dovanų 6 mėnesių berniukui.

3. „Baby Enter“ rinkinys:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 3

Tai proto ugdymas ir fizinis aktyvumas, skirtas 6 mėnesių kūdikiams. Jis užpildytas spalvingomis struktūromis, kurios leidžia kūdikiui linksmintis ir užimti. Dešinėje taip pat yra mažas veidrodis, kuris padės atpažinti kūdikį ir yra savęs įvaizdžio kūrimo programa.

4. Išplėstiniai įdaryti žaislai:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 4

Tai nėra įprasti žaislai. Šie žaislai padės kūdikiui plėtoti savo idėją apie žmogaus kūną. Šiame amžiuje nėra taisyklės mokytis griežtos žmogaus kūno anatomijos. Tai yra mielas ir lengvas mokymosi procesas kūdikiui. Tai vienas geriausių žaislų 6 mėnesių kūdikiui.

5. Muzikinių pramogų rinkinys:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 5

Šiame žaislų rinkinyje yra būgnų, tinkančių 6 mėnesių berniukui. Juos gali lengvai žaisti 6 mėnesių berniukas, taip pat yra patrauklių spalvų ir blizgančių medžiagų. Šį žaislą internete galima lengvai įsigyti, jei dėl tam tikrų priežasčių jo neranda parduotuvėse. Pirma, vaikui bus sunku žaisti dėl aukščio problemų. Taigi, jis gali groti būgnais, laikydamas juos ant grindų. Kai jis pradeda augti, jis gali pasinaudoti kiekvienu šio būgno komplekto kampu. Jis liks su juo iki 6 ar 8 metų.

6. „You Cars“ rinkinys:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 6

„Hot Wheels“ turi nuostabių automobilių žaislų rinkinių mažiems kūdikiams. Automobilių medžiaga taip pat yra labai lengva ir su jais galima lengvai žaisti nepakenkiant sau. Kūdikiai sužino, kaip automobiliai keičia kryptį, o greitas automobilių judėjimas patraukia jų dėmesį. Ši interaktyvi programa jums idealiai tinka kartu žaidžiantiems kūdikiams ir tėvams.

7. Pramogų rinkinys 5 mėnesiams:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 7

Ieškote žaislų 6 mėnesių kūdikiui? Čia yra nuostabus žaislas 6 mėnesių kūdikiui, kuris siūlo daugybę pramogų vaikams. Yra spalvingų kamuoliukų, kurie privers vaiką užsiimti šiuo žaislu.

8. „Move and Crawl Bright Light Ball“:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 8

Galima sakyti, kad ryškus šviesos kamuolys yra vienas iš patraukliausių žaislų vaikams. Šis žaislas turi gražią apvalią tekstūrą su daugybe pramogų ir viliojimo spalvų.

9. Užimtas besimokantis žaislas:

Žaislai 6 mėnesių kūdikiui 9

Čia mes turime dar vieną gražų mokomąjį žaislą 6 mėnesių kūdikiui. Šis žaislas pasižymi gražia tekstūra ir formomis kvadratinėje dėžutėje. 5 šio žaislo šonai, šviečiantys mygtukai ir gyvūnų garsai bei vardai – tai vienas iš idealių žaislų kūdikiams iki 6 mėnesių. Kiekviena kubo pusė turi tam tikrą veiklą ir tai leis kūdikiui užimti ilgą laiką.

10. „VTech Lil“ Critters Moosical Beads:

Šis muzikinis žaislas turi įvairią tekstūrą, skirtą kūdikio lytėjimo ugdymui 6 mėnesių amžiaus vaikams. Kūdikiai gali lengvai suvokti karoliukų žiedą; jame taip pat yra žibintai ir besisukantis kvadratas, padedantys vystytis motorikai. Šis mažas gyvūnas groja daugiau nei 30 žaismingų melodijų, garsų ir frazių. Šis žaislas idealiai tinka lovelėms, sauskelnių maišeliams ir vežimėliams. Muzika yra vienas geriausių būdų sužadinti vaizduotę ir kūrybiškumą 6 mėnesių vaikui.

11. „Baby Einstein Ocean Glow Sensory Shaker“:

Kūdikiai atranda barškutį, kuris džiugina visus jų pojūčius. Jautrios medūzos reaguoja į jūsų kūdikio judesius, keičia spalvas ir groja klasikines melodijas, reaguodamos į jūsų kūdikio judesius. Šio aštuonkojo čiuptuvai tekstūruota virve skatina jūsų kūdikio lytėjimą. Šis žaislas yra skirtas mažoms rankytėms lengvai suimti. Muzikinis žaislas „Ocean Glow Sensory Shaker“ yra puikus jūsų kūdikio kompanionas visur, kur tik einate.

Be žaislų, čia yra keletas užsiėmimų, kuriais galite užsiimti su savo mažyliu 6 mėnesių amžiaus.

1. Pilvo laikas:

Svarbu, kad jūsų kūdikis investuotų energiją į savo pilvą, nepriklausomai nuo to, ar ji nesutinka.

Nusileisk ant grindų su vaiku. Žiūrėk į ją nesvyruodama, gulėdama ant puodo. Paguldykite vaiką ant rankšluosčio ir švelniai perkelkite jį iš vienos pusės į kitą. Pajudinkite ją sakydami: „Oi, daisy, oi, daisy“.

2. Padarykime atsisėdimus:

Tai puikus užsiėmimas, jei jūsų kūdikis gali palaikyti kaklą. Švelniai paguldykite kūdikį ant nugaros, padėkite rankas po kūdikio rankomis ir švelniai pakelkite jį į sėdimą padėtį. Kai jūsų kūdikis įgis pakankamai jėgų, galite atlikti šiuos atsilenkimus laikydami už rankų ir pakeldami jį sėdėti.

Jūsų kūdikis netrukus pradės valdyti savo galvą ir tai yra puikus motorinių įgūdžių lavinimas.

Kai jūsų kūdikiui sukanka 6 mėnesiai, jis supranta, kad gali viską padaryti. Jie supranta priežasties ir pasekmės sąvoką, ir jūs galite toliau tobulinti šį įgūdį, nusipirkdami amžių atitinkančius žaislus. Kūdikiai gali sėdėti palaikydami, o kai kurie negali sėdėti. Kūdikiai mėgsta daužyti savo žaislus, nes tai kelia triukšmą ir mėgsta dūkti. Visada laikykitės amžiaus rekomendacijų

Aukščiau buvo pateikti geriausių 6 mėnesių kūdikio žaislų sąrašai. Daugumą šių žaislų labai vertina įvairūs žaislų pardavėjai ir tėvai, kurie aprūpina savo vaikus šiais žaislais. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums pasirinkti geriausius žaislus 6 mėnesių kūdikiui.