Hepimizin bir arkadaşı var mı ya da gizlice aşık olduğumuz ya da aşık olmayı hayal ettiğimiz bir arkadaşımız olabilir mi? Bu gün ve çağda, insanlar arkadaş ve güçlü olmanın aşık olmaktan daha iyi olduğunu söylüyorlar, ama bu göründüğü kadar doğru değil. Evet, dostluk bağını aşka dönüştürmek zor ama imkansız değil. Kimya doğru olmalı; aksi takdirde ilişkinin kemiklerini yapmak mümkün olmazdı. İşte bir Arkadaşınızı Nasıl Kendinize Aşık Edeceğinize dair on ipucu.

Bir Arkadaşınızın Size Aşık Olmasını Nasıl Sağlarsınız?

Görünümünüz Önemlidir:

Nasıl giyindiğiniz, yürüdüğünüz, konuştuğunuz ve toplum içinde nasıl göründüğünüz üzerinde çalışın. Kabul edelim; iç güzellik hakkında ne söylersek söyleyelim, hepimiz dış görünüşle de ilgileniyoruz. Akıllıca tımar ederek, tasarıya uymazsanız, çoğu sizinle çıkmak bile istemez. Saçınızı yerinde tutun, dişleriniz temiz olmalı, tırnaklar ve cilt de öyle. Baharatlı ve temiz konuşan bir görünüm, aşık olunacak bir insan olarak hakkınızda çok şey anlatır..

Kişilerarası Becerilerinizi Geliştirin:

İnsanlar iyi iletişim kurmasını bilenleri sever. Bu doğuştan veya öğrenilmiş olmalıdır, çünkü o zaman kiminle hangi durumda nasıl başa çıkacağınızı bileceksiniz. Ayrıca, yanınızdayken onu sihirli bir şekilde önemli hissettirme becerilerini anlamanızı sağlar. Çatışmalardan her zaman kaçınılmalı, başkasını utandırmamalı ve geçmiş ilişkilerinizden bahsederken suçlama oyununu oynamamalısınız..

Dinleyin ve İyi Dinleyin:

Eğer dinlerseniz, eşiniz yalnızca sizi tanımakla veya sizinle birlikte olmakla daha fazla ilgilenecektir. Konuştuklarında, dinlediğinizi göstermek için tekrar tekrar başınızı sallayın. Ayrıca, biri sizinle konuşurken lütfen o telefonu kapatın ve sadece onların söylediklerine saygı duyduğunuzu gösteren göz teması kurun..

Konuşmayı İlginç Hale Getirin:

Telefonda, Skype’ta, whats app veya e-postada olsa ve bire bir olsa bile, ikiniz için de kendinizi şımartın. konuşmanın. Bu, ikisinin açılmasına ve birbirlerine karşı dürüst olmasına yardımcı olur..

Başkası Olmamaya Dikkat Edin:

Kimse eş olarak bir özenti istemez; bunu söylediğimizde bize güven. Bu yüzden sadece kendiniz olun ve kıskandığınız başka birinin sahip olmadığı becerilerinize ve yeteneklerinize odaklanın, bu konuda yüksek sesle veya gurur duymadan..

Esprili Yap:

Kadınlar ve erkekler, hafif yürekli konuşmaları ve sohbetleri sever, yani, bırakın mizah kemiği gıdıklasın.

Damat Ve İyi Giyin:

Durum için giyin ve iyi giyin. Kadınlar çok açık kıyafetler giymemeli, yanlış sinyaller veriyorsa ve erkekler yüz bakımı, sakal düzeltme ve bakımlı bir kot pantolon veya pantolon ve cilalı ayakkabılar için içeri girmeyi ihmal etmemelidir..

Mutluluk Gönderen Birini Seçin:

Eşiniz ne olursa olsun her zaman pozitif ve mutlu olmayı seven biri olmalıdır. Ancak, mutlu olma eylemini aşırıya kaçmayın, içten gelmeli

Akıl Oyunları Oynamak Yok:

Onunla akıl oyunları oynamak bir hakaret ve onların sizi sadakatle sevme konusundaki açık güdülerine bir saldırı olacağından, bu başlangıcın ölümü olacaktır. Birlikte hem sevgili hem arkadaş olamazsınız, aksine olmamalısınız, bu yüzden doğru seçimi yapın.

İtmeyin:

HAYIR, HAYIR anlamına gelir, sevgi için zorlamayın veya aptalca bir şey yaparak dikkat çekmeyin. Lütfen unutmayın, bazen en iyi arkadaşınıza aşık olmak doğru bir şey değildir veya belki uzun yıllar alabilir, bu yüzden bekleyin ve sabırlı olun.

En iyi arkadaşını kazanmada sana şans diliyoruz.