Daugelis iš mūsų buvo situacijose, kai neturime ką padovanoti. Šios paskutinės minutės dovanos suteiks jums idėją, ką galite padaryti, kad išeitumėte iš keblios situacijos. Kadangi paskutinės minutės dovana nėra gerai apgalvota, šis sąrašas suteiks jums galimybę per minutę pasirinkti kažką ypatingo.

Geriausios paskutinės minutės dovanų idėjos mamos ir brangiųjų gimtadienio proga:

Peržiūrėkite šią 9 geriausių paskutinės minutės dovanų idėjų savo artimiesiems ir būsite išgelbėti nuo keblios situacijos.

1. Ledų „Sundae“ dėžutė:

„Icea Sundae“ dėžutė

Tai nuostabi ir skani paskutinės minutės dovanos idėja, kurią galite sugalvoti. Čia yra dėžutė, pripildyta gėrybių, kurios puikiai dera su ledais. Taigi galite įdėti saldainių, pabarstų, sausainių ir tt Į dėžutę supakuokite spurgų, puodelių ir šaukštų.

2. Saldainių dovanų įvyniojimas:

Saldainių dovanų įvyniojimas

Gaukite saldainių, kuriuos myli asmuo, kurį ketinate dovanoti. Apvyniokite saldainius spalvingais kaspinais ar virvelėmis. Pridėkite nedidelę pastabą, kurioje yra saldainio pavadinimas, kad jis būtų keistas. Tai geriausia paskutinės minutės gimtadienio dovanos idėja.

3. Recepto puodelis:

Receptinis puodelis

Puiki dovana jūsų mamai yra paskutinės minutės mamos dienos dovanos idėja. Čia jums reikia gauti paprastą puodelį ir užrašyti paprastą puodelio receptą su aštriu. Receptas turėtų būti toks, kuriame naudojamas puodelis ir kurį galima padaryti mikrobangų krosnelėje.

4. Šventiniai šokolado mišiniai:

Šventiniai šokolado mišiniai

Puiki paskutinės minutės Kalėdų dovana yra šis šaunus šokolado mišinys į stiklainį. Turite pridėti visus elementus, kurie sudaro karštą šokolado mišinį, išskyrus karštą pieną ar vandenį. Užriškite mažą juostelę ir pridėkite prie jos užrašą ir būsite pasiruošę dovanai.

5. Slapukų krepšelis:

Slapukų krepšelis

Kita šauni dovana kaip paskutinės minutės gimtadienio dovana mamai yra šis sausainių krepšelis. Tai „pasidaryk pats“ krepšelis, kurį galite pagaminti naudodami vieną popierinę plokštelę. Vadovaukitės instrukcijomis ir sukurkite tobulą krepšelį naminiams sausainiams laikyti.

6. Dažytos plokštės:

Dažyta plokštė

Yra labai miela paskutinės minutės „pasidaryk pats“ mamos dienos dovana, kuri jūsų mamą nustebins. Tai dažyta plokštė, kurią galima laikyti kaip demonstraciją. Lėkštę vaikai piešia naudodami savo rankos atspaudą ar pėdsaką.

7. Arbatos puodelio žvakė:

Arbatos puodelio žvakė

Čia yra puikus būdas panaudoti gražius arbatinukus. Paverskite juos žvakėmis. Tai puiki paskutinės minutės gimtadienio dovanos idėja geriausiam draugui. Į žvakę įpilkite šiek tiek spalvų ir arbatinukas atrodys nuostabiai.

8. Kavos šveitiklis:

Kavos šveitiklis

Pasigaminkite malonų aromatinį šveitiklį mamai ar draugui ir supilkite jį į stiklainį. Tada tai gali būti gražiai pažymėta ir suvyniota. Tai yra nuostabi „pasidaryk pats“ paskutinės minutės gimtadienio dovana, kuri yra naudinga ir sudėtinga.

9. Maisto krepšelis:

Maisto krepšelis

Puikus būdas padovanoti brangų žmogų paskutinę minutę yra maisto krepšelis. Tiesiog užpildykite krepšelį visomis gėrybėmis, kurios yra tokios temos kaip arbatos laikas ir pan. Šiame krepšelyje yra sausainių, uogienės, medaus ir citrinos varškės.

Paskutinės minutės dovanos taip pat yra puikus būdas praskaidrinti kažkieno dieną. Išbandykite šiuos šaunius pasirinkimus ir pažiūrėkite, ką galite padaryti paskutinę minutę. Kai jūsų žmona ar jūsų vyras po sunkios darbo dienos grįš į namus ir gaus jam tokio tipo paskutinės minutės dovaną, jo veidas tikrai nusišypsos. Išbandykite šią idėją bet kurią atsitiktinę ar proginę dieną.