Aşkın birçok çağrışımı, tanımı ve teorisi vardır, ama hepsinin üstüne bir göz atalım çünkü aşk çeşitli biçimlerde ve türlerde gelir. Aşk dediğin şey başkaları tarafından aynı görülmeyebilir, dolayısıyla her biri kendine göredir. En iyisi, birini verdiği veya getirdiği aşk için yargılamamak olacaktır, çünkü daha önce de belirtildiği gibi, sevilenin gerçekten böyle bir tanımı yoktur. Aşk birçok şekilde, çeşitli şekillerde ve tüm cinsiyetler, yönelimler, türler ve daha fazlası arasında olabilir. Toplumdaki refahın temel yapısını yıkacak yasal veya kamusal olmayan hiçbir şey yapmadığınız sürece, neye inanmayı seçtiğinizi toplum size tanımlayamaz. Bu yüzden aşkı nasıl tanımlayacağınız konusunda bir fikriniz varsa, bunu eylemleriniz, sözleriniz ve eylemlerinizle olumlu bir şekilde yapın..

Her Şekilde Aşk:

Yeni çağda aşk sadece bir erkek ve bir kadın arasında değildir. Tüm dünyada, aynı cinsiyetten aşk, tanınma, saygı ve eşit haklar kazanıyor. Çünkü herkes aşkın cinsiyeti olmadığına inanır ve aşk önce gelir, insan sonra gelir. Aynı cinsiyetten olan kadın ve erkekleri hayatımıza karışmadıkları gibi alay edecek, alay edecek veya aşağılayacak kimse değiliz. Aşk tamamen anlamakla ilgilidir ve aynı cinsiyetten aşkın gerçek anlamını anlamadığınızda, yargılamak yardımcı olmaz. Sadece bir erkek ve kadının başka birini sevebileceğine dair taşa kazınmış kurallar yoktur, o halde hadi insan oynayalım ve aşkın herhangi bir biçimde yayılmasına izin verelim..

aşk nasıl tanımlanır

Kardeş biçimindeki sevginin de kendi iniş ve çıkışları vardır, ancak bu da en güçlü kısımlarında sevgidir. Bir erkek kardeş bir kız kardeşi veya erkek kardeşi sevdiğinde ve tam tersi olduğunda, sözler, eylemler ve eylemler çok şey anlatır. Aşkı etiketlemek ya da etiketlemek zorunda değilsiniz, çünkü bir kez daha burada bunu yapmak için herhangi bir sebep olmazdı..

Aşkı tanımlamayın:

Aşkın var olması için etiketleme sistemine veya belirli bir tanımlamaya meydan okuyun. Aşk üzerinde sınır oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırdığımızda, barış, uyum ve sevgi kavramlarının bir arada var olmasına ve yayılmasına izin veririz. Dünyanın kurtuluşa, bağnazlıktan, dar görüşlülükten ve nefretten kurtulmaya çok ihtiyacı var. Korku, son üçüne yol açarken, herhangi bir biçimde sevginin aynısı için yeri yoktur. Aşk en sert duyguları, katı kalplileri ve ruh seviyelerinde zayıf olanları da fetheder, öyleyse neden sevginin formda yayılmasına ve dünyanın kontrolünü ele geçirmesine izin vermiyorsunuz?.

Aşkın pek çok biçimde tanımları ve etiketleri olmadan var olmasına izin verildiğinde, savaşlar sona erebilir ve insanlar birleşebilir. Sıradan erkeklerin ve kadınların büyük ordulara doğru yürüdüğü ve bir aşk eylemi olarak çiçek dağıttığı durumlar olduğu görülebilir. Yoksullar yemeklerini başıboşlarla paylaştılar, tanımlamaya ihtiyaç duymayan bir sevgi eylemi ve bunun gibi daha birçok örnek..

Aşkı tanımlamaya gerçekten ihtiyacımız var mı??

Kendine sor neden? Bir cevabınız olmazdı ve bir cevabınız olmadığında, neden sorgulamak istediğinizi anlamadınız mı? Anlamadığınızda yargılamayın, yargısız sevmeyi öğrenin.

Aşk, bahsedildiği gibi, bu evrende sonsuz bir güçtür; Dokunma yoluyla değil, gözlerimizle hissetmedikçe göremeyiz. Şimdi devam edin ve kendinize biraz sevgi verin, bunu duyularınızla hissedin ve olduğunuz insan için minnettar olun. Aşk bolca mevcuttur; bir tanımla sizden çalınmasın.