Çoğu evde, erkekler iştedir ve kadınlar her ikisini de yapar, hem dışarıda hem de evde çalışırlar. Kadınların evi, çocukları, evcil hayvanları ve diğer her şeyi yönetmesi nankör bir iş. Kadınlar için evde ve dışarıda her şeyin yerli yerinde olmasını sağlamak günlük olarak bir angaryadır. Onlara mükemmeliyetçi ya da her neyse deyin, eğer bir kadın kendi ihtiyaçlarını feda etmeyi ve evi idare etmeyi umursamasaydı, hayatın lükslerinden, yani uyumak için sıcak bir yataktan, tadını çıkarmak için sıcak yemekten ve en çok iç huzurundan zevk alamazdık. önemli. Bu nedenle, krallar gibi şımartılmak yalnızca kocaların ayrıcalığı değildir, bir eş de eşit miktarda sevgi, özen ve şefkati hak eder, hatta daha fazlasını hak eder. Bu nedenle, nasıl devam edebileceğinize ve karınızın sizin için yaptığı her şeyi nasıl takdir edeceğinize dair birkaç ipucu. Lütfen okumaya devam edin ve aynı konuda bilgili olun.

Onu mutlu et:

1. Arada bir özel bir şey yapın, örneğin ona evde veya mutfakta çalışmayı güvenli, hızlı ve çok verimli hale getiren yeni bir ev aleti alın. Çok pahalı olmayan, ancak kullanıcı dostu, temizlemesi kolay ve kullanımı verimli olacak bir şey satın aldığınızdan emin olun..

2. Belirli günlerde eve erken dönerseniz, evdeki evcil hayvanları, çocukları veya diğer aile üyelerinin ihtiyaçlarını yönetmek için gönüllü olun. Bu onun yükünü bir süreliğine de olsa hafifletecek ve akşam yemeğine, en önemlisi kendi ihtiyaçlarına odaklanmak için zaman bulacaktı. Evcil hayvanları ve çocukları bir gezintiye çıkarın, onlara kitap okuyun, evcil hayvanla oynayın ya da diğer aile üyeleriyle onlara eşlik etmek için oturup sohbet edin. Bunu yaptığınızda, karınız mutlu olacaktır; sevildiğini ve önemsendiğini hissedecek.

[Daha fazla gör: Öpücük Resimleri Türleri ]

3. Her sabah sıcacık bir kahvaltının hazır olduğundan, kıyafetlerinizin ütülendiğinden ve çocukların okula zamanında hazırlandığından emin olmak için erken kalkar. Haftada bir gün, her haftayı onun için özel yapın. Belki bir Pazar günü, ailenizi akşam yemeğine veya öğle yemeğine çıkarabileceğiniz veya belki de o gün evi pişirmeye ve temizlemeye gönüllü olarak, onun biraz daha uyumasına veya tüm gün dinlenmesine izin verebilirsiniz..

4. Hafta sonu, zihnini, bedenini ve ruhunu canlandırmasına yardımcı olacak bir spa randevusu ile onu şaşırtın. Her gün yapması gereken şeylerden çok yorulmuş olmalı, öyleyse neden bu rutini aylık yapmıyorsun. Minnettar olurdu ve devam edip ona ne kadar değer verdiğinizi ifade edebilir ve sizin için yaptığı her şeyi takdir edebilirsiniz..

Daha fazla gör: İyi Bir Eş Nasıl Seçilir

5. Onun için küçük bir sürpriz yapın; Onu bir tatile götürün, belki sadece ikiniz için olan bir hafta sonu için çiftlik evinde. Geçmiş günleri geri getirin, romantizminizi aşılayın ve renklendirin, yatağı gül ve karanfillerle, kokulu mumlarla doldurun, küveti aromatik sabunlar ve yağlarla doldurun, ona ayak masajı yapın. Uzun zaman önce ikinizin yaptığı gibi onun bedeni ve ruhuyla bağlantı kurun. Kadınlar insan vücudundaki süper makinelerdir ve bazen gençleşmek için yardıma ihtiyaçları vardır. Hayatınızdaki kadına birazcık ekstra sevgi ve özen, geniş bağlamda ilişki ve aile için harikalar yaratacaktır.?

Sessizliğini hafife almayın, onun da ihtiyaçları var ve bunu anlamak evin erkeğinin görevidir, karısını her zaman güvende, bakımlı ve korumalıdır..

Daha fazla gör: Karınıza Nasıl Bakarsınız