“Eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur” der eski bir atasözü ve bu çok doğru. Annemizin kucağında olduğumuz andan itibaren, hareketlerinizin kim olduğunuzu belirlediği bize öğretildi. Puding tabanı, kanıtın olduğu yerdir, yani içsel eylemler ve duygular bir erkeği veya bir kadını gerçekten tanımlar..

Kelimeler Olmadan Seni Seviyorum Nasıl Söylenir

Zamanla onun hakkında fark ettiğimiz şey budur, aynısı için bir tür tutarlılık gelişir. Sözcükler bazen, onları anlamlandırmak için güçlü bir niyet olmaksızın bile rastgele söylenir. Bu nedenle, size yardımcı olacak bir eylem planınız olsun..

İşte bir sonrakine sevginizi ve gerçek duygularınızı ifade etmenize yardımcı olacak bazı ipuçları. Bu yüzden lütfen Kelimeler Olmadan Seni Sevdiğimi Nasıl Söylerimi okuyun.?

1. Anlamak Amacıyla Dinleyin:

Aktif bir dinleyici, gerçekten umursayan, ancak böyle birini aramak zordur. Sevgiliniz konuşurken gözlerini üzerinizde tuttuğunda, etrafta olup bitenlerden rahatsız olmaz, NOD. Bu onlara, size söyleyeceklerini önemsediğinizi, sevdiğinizi ve saygı duyduğunuzu gösterecektir..

[Daha fazla gör: Öpüşme Türleri ve Anlamları]

2. Sürpriz!!

Sürpriz unsuru, onlara olan sevginizi ve onların da size olan sevgisini arttırır, ancak korkunç olmayın veya sürpriz unsuruyla aşırıya kaçmayın. Fazladan bir mil gittiğinizi, ancak çaresizlik içinde onları etkilemeye çalışmadığınızı gösteren biri olmalı..

3. Partnerinize Yardım Edin:

Bu, yardım için onlara nakit ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelmez, sadece mümkün olduğunda yardım etmek için yanlarında olun, hepsi bu. İkiniz birlikte yaşıyorsanız sorumlulukları bölün, evdeki rolünüzü yargılamayın veya sorgulamayın. Rolleri stereotipleştirmeyin, bir döngünün düzgün çalışması için iki tekerleğin gerektiğini unutmayın..

4. Birbirinizin Fiziksel Sevgisine Duyulan İhtiyacı Anlayın:

İkinizin de sevecen olması gerekiyor, belki ondan biraz daha iyi olabilirsiniz. Ancak bu sadece birinin cinsel ihtiyaçlarının doyurulması, diğerinin kuru ve yüksek kalması anlamına gelmez. Fiziksel yakınlığınızı renklendirin, bu sadece birbirinizi daha iyi keşfetmenize izin verecek ve çarşaflar arasında ve dışında da daha iyi bir anlayışa yol açacaktır. Sonu olmayan sorunlar varsa bir danışmanla konuşun ama pes etmeyin.

5. Aynı Anda Uyuyun:

Birlikte emekli olan ve birlikte uyanan bir çift, ömür boyu bir çift olarak güçlü kalır. İki gözün aynı anda açılıp kapanması gerektiğini söylemiyoruz, sadece benzer bir rutinin ikisi için işleri kolaylaştırdığını bilin. Evet, bunun her zaman olması mümkün değildir, ancak gerçekleştiğinde takdir edin ve harika yapın.

6. Spor Salonuna Birlikte Çıkın:

Çiftlerin birbirleriyle, belki yoga ya da Pilates ile egzersiz yapmalarını izlemek ne kadar harika. Bu, birbirinin bir sonrakini motive etmesine, aynı zamanda güçlü ve sağlıklı olmasına ve birlikte çalışarak kaliteli zamanın tadını çıkarmasına yardımcı olur. İkisi birlikte çalıştığında, stres ve gerginlik de pencereden çıkmanın bir yolunu bulurdu.

7. Yapılan Anlaşmalara Bağlı Kalın:

Acil ve kaçınılmaz olmadıkça, son teslim tarihlerini veya birbirleriyle ve birbirleriyle yapılan anlaşmaları değiştirmeyin. Finans, ev, çocuklar, evcil hayvanlar, büyükanne ve büyükbaba, ebeveynler, ipotek faturaları, masadaki yiyecekler, ev dekorasyonu, tatil planlaması ve işler, çiftlerin oturup bir şeyler karalaması gerekir. Bu, bir sonrakine sevgi ve özeni gösterir, içine atılan bir sürü saygıyla.

Nihayet,

Arada bir, ikiniz de bir araba yolculuğuna ya da iki kişilik romantik bir akşam yemeğine çıkmalısınız, sadece ikiniz bu kadar. Bu size eşinizin zihninde nelerin oynadığını söyleyecektir ve bunu gözlemlediğinizde onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Ruh hallerine, boşluklarına dikkat edin ve bir şeyleri konuşarak işleri daha iyi hale getirmeye çalışın..

Kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak sevdiğinizde, bunu gösterir. Sizi iyi yapan şeyin ne olduğunu bulun ve bunu yapın. Sevgilin seni mutlu gördüğünde o da merak eder ve sen ona söylemeyerek onunla dalga geçebilirsin. Bu, daha fazla romantizm kelimelerinin konuşulmasını sağlar.