Bu gezegendeki en olumlu insan olmak üzerine belagat kurmayı bırakın, içeriden olumlu insan olun ve kendinize nasıl daha çok sevecen hale geldiğinizi izleyin. Pozitiflik ve sevgi ile hayattaki en iyi bakış açısına sahip olabilirsiniz; bununla birlikte, aynı şeyle başa çıkmak için artıları ve eksileri olacaktır. İçten boş bir bardak olmak varken neden bir gülümseme ortaya çıkarsın? Bu, her zaman yüzde yüz mutlu ve pozitif olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir, gerçek olun. Sevgi ve mutluluk, kendinize hayatın artılarını ve eksilerini kabul etmenize izin verdiğinizde gelir. Bu nedenle, sizi daha iyi sevmenize yardımcı olacak birkaç ipucu.

Nasıl Daha Sevecen Olunur

Kendini Arıyor musun?

Kendinizi sevme isteğine ve arzusuna sahip olmanız gerekir, bu da sizi nihayetinde olumlu bir insan yapacaktır. Bu, ancak büyük resme, sürdürdüğünüz hayata ve sunduğu kaliteye bakmak için zaman ayırdığınızda olur. Belirli bir günde auranızın pozitif olup olmadığını, verdiğiniz şeyler yüzünden insanlar size doğru yürüdüklerinde otomatik olarak anlarsınız. İş yerindeki veya sokaktaki rastgele insanlar size gülümser, sizinle konuşur ve sizi de himaye ederdi. Bu ancak kendinizi sevmeye yönelik içsel arzunuz ortaya çıktığında olabilir..

Hayatta Gerçek Olun:

Herkesi memnun etmek için burada değilsin, bu yüzden etrafta atılacak aziz tavırları yok. Olumlu insanların da hayatta başa çıkmaları gereken olumsuz duyguları ve nitelikleri vardır. Bunun sizi boğmasına izin vermeyin, hiçbir başarısızlığın başarıya giden yolunuza zarar vermesine izin vermeyin ve daha azını bekleyin, çünkü bu aynı zamanda karamsarlığın içinize girmesinin bir nedeni olabilir. Zihinsel olarak istenmeyen ve öngörülemeyen durumlarla da yüzleşmeye hazır olun.

Korkmayın:

Bir gözlemci olarak, hayatta size atılanlardan zevk almalısınız. Günlük rigmarole size çok şey öğretebilir. Ya bu sabah işe gitmek için otobüsü kaçırırsanız? Belki hayat senden erken başlamanı istiyor, bu da artık geç gece yok demek! Bu, başlangıçta denemek için düşmanca bir adım olabilir, ancak hayatın neyi, neden, nerede, nasıl ve ne zaman olduğunu fark ettiğinizde, büyük resim sizi cesur yapar..

Konuşmayı Yürü:

Bir kişinin vücudu ve konuşması, birinin karakteri hakkında çok şey anlatır. Cana yakın ve arkadaş canlısı olun, insanlar konuşurken eğlenin. Buna değer bir şeye gülün; başkalarının da size hikayelerini anlatmasına izin verin. Unutma, dünya senin etrafında dönmüyor, etrafındakileri tanımakla ilgili.

Kendinizi Olumlu İnsanlarla Çevreleyin:

Kendinizi sevmenin en önemli adımlarından biri, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaranlarla birlikte olmaktır. Ancak, onlara bağımlı ve bağımlı olmayın, yoksa sonunda başa çıkmanız gereken huysuz bir grubunuz olur. Varsa karamsarlıkları size dokunmasın mümkün olduğunca. Başa çıkmanız gereken çok çeşitli duygular olacaktır ve her dairenin kendi artıları ve eksileri vardır, bu yüzden daha önce ayrılan gruba katıldığınız veya onunla bir olduğunuz için sizi kınamayın. Anı yaşa ve şimdi mutlu ol!!

Boş Bir Zihin Hayır-Hayırdır:

Kara kara düşünmek ve boş durmak, kendi imajınız hakkında sizi olumsuz etkileyebilir, bu nedenle olumlu faaliyetlerde bulunmanız tavsiye edilir. Arkadaşlarla bir maraton koşun, birlikte yemek kursuna gidin, sağlıklı cinsel ilişkiler yaşayın, köpük banyosu yapın ve daha fazlasını yapın.

Bazen Rahatlayın:

Hepimizin hayatta başa çıkmamız gereken şokları var ve bunu zamanında fark etmek, etkiyi en aza indirmektir. Peki ya arabanın anahtarları kilitlendiyse, peki ya süt taştıysa, bir şeyler olduysa ve sen ölmediysen, o yüzden şu an için sakin ol ve hayatını suçlamak yerine bir çözüm bul.

kendini sev lütfen!