Akys yra gražus ir patrauklus moters veido bruožas ir tikriausiai pirmas dalykas, kurį pastebite, kai ji įeina pro duris. Geras makiažas ant jų gali būti tikrai galinga priemonė. Tačiau svarbu žinoti tinkamas technikas ir stilius. Todėl šiame straipsnyje pasidalijome geriausiais iš jų.

Paprastas akių makiažas juodoms akims:

Tradicinės dūminės akys:

akių makiažas juodoms akims

Šaunus juodų akių stilius yra tradicinis dūminis prisilietimas. Tam jums reikia akių kontūro, akių šešėlių ir tušo. Taip pat galite pasinaudoti išgalvotomis dirbtinėmis blakstienomis, kad atrodytumėte dinamiškai. Išbandykite šiek tiek rožinių ir persikų akių šešėlių derinį.

Stilingos ir prašmatnios vasaros akys:

Stilingos ir prabangios vasaros akys

Šis akių makiažas puikiai tinka visiems jūsų vasaros vakarėliams. Pirmiausia naudokite rausvos, persiko ir rožinio aukso derinį ant akių. Po to akių kontūro pieštuku padarykite lygias linijas ir, jei norite, ant viršaus pridėkite šiek tiek blizgučių. Tai suteiks jums labai seksualią ir patrauklią išvaizdą ir sulauks daug komplimentų.

Deivė:

Deivė

Šis makiažas skirtas išraiškingoms akims. Tai atrodo stilingai ir labai atvirai. Nudažykite akis vėsiais mėlynais akių šešėliais, o paskui akių pieštuku sukurkite lygius juodų linijų plaktuvus, o po to palieskite gražų kajalą. Naudokite savo tušą, kad pakeltumėte tas blakstienas.

Juoda akis:

Juoda akis

Kitas įtaigus ir novatoriškas stilius yra juodų akių makiažas. Tam reikės tik juodų akių šešėlių ir akių kontūro. Abiejų mišinys, uždėtas ant viršutinio akies voko, atrodys visiškai patraukliai. Pabandykite sukurti tą purvą išvaizdą viršuje ir žemiau. Nepadarykite jo per sunkaus. Šiek tiek šviesos yra gerai.

Mėlynos akys:

Mėlynos akys

„Ocean Blue Eye“ makiažas yra tai, ko jums reikia, kad atrodytumėte kaip absoliuti diva. Tai neabejotinai tinka vakarėlio išvaizdai ir puikiai atrodo su juodomis suknelėmis. Tai idealiai tinka tiems, kurie turi juodas akis ir yra naudojami kelių makiažo meistrų ir ekspertų.

Vestuvinis makiažas:

Vestuvinis makiažas

Jei kas nors iš jūsų šį sezoną dalyvauja vestuvėse arba pats tuokiasi; šį makiažą turėtumėte išbandyti. Auksinės ir rudos spalvos derinys yra puikus. Ne tik tai; tai taip pat suteiks jums kitokią ir elegantišką išvaizdą. Geras akių pieštukas papildys jo žavesį.

„Dazzler“:

Dazzler

Kitas akių makiažas, kurį galite pabandyti pasipuikuoti, yra akinantis. Šis naudoja tobulą šviesiai auksinės ir violetinės spalvos derinį ir leidžia atrodyti kaip įžymybė. Įsitikinkite, kad pieštuku sukurta linija yra plona. Jūs nenorite padaryti storos linijos; kitaip akių šešėlių grožis neišeis gerai.

Auksinė akis:

Auksinė akis

Auksinis akių makiažas yra stulbinantis tiems, kurių akys juodos. Jame naudojami auksiniai blizgučiai ir gerai apibrėžta linija, sukurta įdėklo pagalba. Įsitikinkite, kad jūsų antakiai buvo labai gerai sriegiuoti, o veido makiažas atliktas tinkamai. Tai pagerins visą jūsų išvaizdą.

Kūrybinė akis:

Kūrybinė akis

Kūrybingame akių makiaže naudojamas puikus penkių spalvų derinys. Kai kurios gražios pilkos dėmės po akimis taip pat atrodo gana novatoriškai ir patraukliai. Tam taip pat reikalingas geros kokybės kajalas ir įdėklas, kad būtų išvengta dėmių.