Ar esate šiek tiek sutrikęs dėl to, kaip naudoti akių makiažą? Tikriausiai turite visą reikiamą įrangą, bet nežinote, nuo ko pradėti. Na, visa jūsų įtampa baigsis, nes mes suteiksime jums žvilgsnį į kai kuriuos karščiausius akių makiažo dizainus, kurie visiškai paryškins jūsų išvaizdą. Visi šie dizainai atrodo labai profesionaliai ir reikalauja daug pastangų bei tikslumo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai perskaityti šį straipsnį ir išsirinkti savo mėgstamiausią. Viskas prasideda nuo čia.

Gražus akių makiažas su vaizdais:

1. Išleistuvių išvaizda:

įvairių tipų akių makiažas

Taigi pagaliau jūsų išleistuvių vakaras ir jūs vis dar ieškote dizaino, kuris atrodytų pasakiškai? Na, nereikia jaudintis. Šis gražus dizainas neabejotinai suteiks jums fantastišką išvaizdą. Spalvų derinys yra tobulas, o blakstienos labai stilingai pabrėžė jūsų akių grožį.

2. Įžymybių makiažas:

Įžymybių makiažas

Šis makiažas tinka tiems, kurie turi rudas akis. Išvaizda žavi ir labai primena garsenybių stiliaus koeficientą. Skirtingi mėlynos spalvos atspalviai ir puikus pilkos ir baltos spalvos derinys yra tai, ko jums reikia, kad išsiskirtumėte iš minios.

3. Profesionalus prisilietimas:

Profesionalus prisilietimas

Šiam akių makiažui reikės profesionalo pagalbos. Jis ne tik atrodo gerai suprojektuotas, bet ir labai ryškus bei patraukiantis dėmesį. Tai paglostys jūsų akis ir suteiks jums tą ryškią ir madingą išvaizdą, kurios visada norėjote.

4. Katy Perry akis:

Katy Perry akis

„Katy Perry“ yra puikus makiažo dizainas moterims su pilkomis akimis. Išvaizda yra labai žavinga ir moteriška. Stori akių pieštuko potėpiai ir labai ryškūs bei balti akių šešėliai suteiks jums estrados dainininkę ar ikonišką išvaizdą.

5. Mėlyna akis:

Mėlyna akis

Labai paprastas, bet prašmatnus dizainas moterims su mažomis akimis yra mėlynų akių makiažas. Jei matote, ypatingas dėmesys buvo skiriamas įdėklui ir blakstienoms. Išvaizda yra labai miela ir moteriška, ir primena absoliučią divą.

6. Unikalus akių makiažas:

Unikalus akių makiažas

Toks akių makiažas atrodys ne tik mėlynoms ar pilkoms, bet ir žalioms akims. Stilius yra labai unikalus ir kūrybingas. Jei išbandysite tai, tikrai išsiskirsite iš minios. Taip pat pridėkite šiek tiek blizgučių, kad pridėtumėte papildomos kibirkšties.

7. Šokėjos žvilgsnis:

Šokėjos žvilgsnis

Moterys, priklausančios šokių grupėms ir komandoms, gali išbandyti šį akių makiažą. Tai atrodo gražiai, ypač moterims, turinčioms pilkas akis. Geltona spalva jiems yra puikus pasirinkimas. Tai apšviečia visą veidą ir atrodo nepakartojamai bei gražiai.

8. Viliojanti akis:

Viliojanti akis

Ar kada nors žinojote, kad akių makiažas gali būti toks galingas įrankis, kad juo galite ką nors suvilioti? Jei ne, tada pats laikas eksperimentuoti su viliojančiu akių žvilgsniu. Tai idealus dizainas moterims, turinčioms paprastas, bet išraiškingas akis. Blizgučiai ant akių vokų ir žavingas fonas atrodo labai ryškūs ir jausmingi.

9. Lapės akis:

„Foxy Eye“

Moterys su šviesiai mėlynomis akimis turėtų išbandyti lapišką išvaizdą. Jei šį vakarą išeinate su savo vaikinu ir norėtumėte parodyti labai pavojingą, seksualią ir tvankią savo pusę, rekomenduojame tai padaryti. Spalvų mišinys atrodo taip dramatiškai, o puikus apatinių akių makiažas išves jūsų vyrą iš proto!