Raudonų akių makiažas šiais laikais tapo gana populiari tendencija. Žmonės tikrai pradėjo eksperimentuoti su šia gražia spalva ir rezultatus aiškiai matome žurnaluose, televizijoje ir laikraščiuose. Atrodo, kad visi jį įsimylėję. Todėl mes sukūrėme jums veiksmingą raudono makiažo pamoką.

Raudonų akių makiažo naudojimas akims:

„Vamp“ raudona išvaizda:

raudonų akių makiažas

Tam jums reikės raudonų ir juodų akių šešėlių. Pirmiausia teptuku nudažykite akis raudonai. Palikite vietą šalia kampo. Dabar ten uždėkite juodus akių šešėlius. Kai tai padarysite, pradėkite maišyti spalvas. Neskleiskite jo per toli. Jūs būsite nustebinti, kaip tai atrodys galų gale.

Vakarėlio išvaizda:

Vakarėlio išvaizda

Norėdami gauti gražią vakarėlio išvaizdą, naudokite raudonus ir juodus akių šešėlius. Įsitikinkite, kad kajal tepate ir apatinę akį. Pabandykite sukurti purvą išvaizdą tiek iš viršaus, tiek po akimi. Padarykite jį kuo storesnį ir sunkesnį. Neleiskite persidengti.

Blogi raudoni atspalviai:

Blogi raudonos spalvos atspalviai

Norėdami išgauti piktus raudonos spalvos atspalvius, pirmiausia užtepkite raudoną spalvą virš akių vokų. Tada ant akių vokų naudokite tamsesnį raudoną atspalvį. Dabar paimkite kajalą ir apjuoskite išorinės akies galą. Dabar sumaišykite abu raudonus atspalvius, bet labai švelniai ir sklandžiai. Pabaigoje pasieksite nuostabių rezultatų.

Paprasta raudona:

Paprasta raudona

Pirmiausia tepkite paprastą pagrindą ant akių, kad makiažas išsilaikytų ilgai. Dabar paimkite raudonus akių šešėlius. Pradėkite tepti abi akis, kol ji taps gili ir raudona. Tačiau nepersistenkite. Įsitikinkite, kad tai gerai kuriate. Taip pat paryškinimui galite naudoti kajal.

Žvilgantis raudonas:

Žvilgantis raudonas

Tokiam makiažui jums reikės raudonų akių šešėlių ir pieštuko. Taip pat galite naudoti gerus blizgučius, bet vėlgi, tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Tinkamai dažykite akių šešėlius ant akių. Įsitikinkite, kad darote ovalo formą. Dabar paimkite įdėklą ir sukurkite gražų ir lygų plaktuvą. Glam jį blizgučiais.

Marso vanduo:

Marso vanduo

Norėdami padaryti Marso vandenį, pirmiausia turėsite uždėti akių kontūro pieštuką. Leiskite išdžiūti. Po to nudažykite akių vokus raudonu šešėliu ir pabandykite aplink jį sudrėkinti. Norėdami sumaišyti, naudokite juodus akių šešėlius. Užtepkite kajal iki galo, kad jis atrodytų patraukliai.

Gana raudona:

Gana raudona

Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia stilingai nudažyti dangčius. Pirmiausia nubrėžkite paprastą kraštą ir tada užpildykite. Įsitikinkite, kad smūgiai yra lygūs ir atliekami labai atsargiai. Taip pat nekeiskite smūgių modelio.

Raudonasis erelis:

Raudonasis erelis

Šiam dizainui naudokite kajalą be dėmių ir sukurkite bangą ant akies voko. Po to nudažykite likusį akių voką raudonais akių šešėliais. Vėl naudokite kajal ant apatinės akies ir apjuoskite raudona spalva. Jūsų raudonojo erelio akis bus paruošta.

Kūrybinė raudona akis:

Kūrybinė raudona akis

Norėdami tai padaryti, turėsite dažyti akis baltais akių šešėliais ir tada naudoti tam tikrą pieštuką. Sukurkite storą raudoną kraštą po akimi ir viršuje. Sumaišykite su juodais akių šešėliais ir jūsų kūrybinės raudonos akys bus paruoštos nakčiai.