Sakallar, görünümlerinde ve seçimlerinde önemli bir rol oynar ve bu boyun sakal stilleri gerçekten de karşılaşmış olabileceğiniz yakışıklı ve ateşli görünümler arasındadır. İster resmi bir olay, ister gündelik bir ya da partiler olsun, bu boyun sakalı stilleri şüphesiz çeşitli tercihlere ve yüz özelliklerine uyacaktır. Klasik ve zamansız görünümle iyi gidebilirler..

En trend boyun sakalı görünümlerinin bu listesi size bir fikir verecektir.

Modada Erkekler İçin Modern ve Şık Boyun Sakal Tasarımları:

İşte en iyi 9 sakal dekoltesi stili.

1. Mükemmel Boyun Sakal:

Mükemmel sakal boynu verilmiş ve düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Bu adam bıyıklı kalın sakallı. Adam ayrıca iyi taranmış güncel saç stiline sahip ve sakal kıllarının uzunluğunu korudu. Küpeler de modern görünümüyle uyum sağlıyor.

2. Çene Kayışı Boyun Sakal:

Bu adamın boyun sakalı, sakalın çenesine destek verdiği gibidir. Sadece çenede, kalan temiz traş alanı ile birlikte çubuk şeklinde bir sakal çizgisi vardır. Arada boşluk bırakmadan bir kat frak kılı ile gider. Çenedeki bu hafif saç çizgisi gençler arasında yeni bir trend oluşturacak.

3. Kalem Boyun Sakal:

Bu, Fransız kesim bıyıklı, kalem tasarımlı kesilmiş boyun sakalıdır. Sakal, kulakların yanındaki küçük sakal çizgisiyle başlar ve çenede biraz genişler. Fransız kesim bıyık da bu sakal şekliyle eşleştirilen ince bir kalem şekli gibidir..

4. Profesyonel Boyun Sakal:

Bu profesyonelce kesilmiş sakal yaka stilidir. İnsanın sağlıklı yüzünde rengarenk çiçeklerin asılı olduğu sakal vardır. Sakalda asılı olan bu çiçek yeni bir konsept ve inanılmaz tepkiler alacak. Bu boyun çizgisi diğerlerinden öne çıkacak.

5. Dekolte Boyun Sakal:

Bu sakallı yaka, bir erkeğin tüm yüzünü kapladı. Adam kılların her iki tarafını da düzeltti. Sakal çeneye indirilmiş ve tüm tüyler çene altında toplanmış gibi görünüyor. Bir erkek yüzü zayıfsa ince denemeli.

6. Yamalı Boyun Sakal:

Bu sakal şekillendirici ense, belli aralıklarla yüze bazı kılların yapıştırılması gibidir. Sakal yeni çıkmaya başladı ve bir süre sonra uzayacak gibi görünüyor. Bu hafif saç çizgisi bir erkeğin güzel yüzünü aydınlatıyor ve erkek hafif sakallıyken gerçekten yakışıklı görünecek..

7. Çene Boynu Sakal:

Bu, bıyıkların yukarı ve aşağı dönük sakalın olduğu Ram-Leela tarzı boyun sakalıdır. Bu kocaman sakalın aşağı doğru giden düz tüyleri var. Boyun üzerinde oda kalmadı. Bu geniş boyunlu sakal, erkeğin yüzüne yumurta gibi bir şekil veriyor..

8. Şık Boyun Sakal:

Kısa saç boyutuna sahip olan sadece şaşırtıcı boyun sakal stili. Adam çok ince bıyık şekline sahip ve başın her iki tarafındaki sakallara da düzeltici verildi. Çene üzerinde tüm boynu kaplayan ve yüze çağdaş bir görünüm veren biraz daha sakal var.

9. Asılı Sakal Boyun Çizgisi:

Bu, boyun altına yapıştırılmış yapay sakal çizgisine benzeyen belirgin tam sakal yakasıdır. Tüm yüz temiz tıraş olur. Uzun tüyler, tarak bile yapabileceğiniz boyun çizgisinde asılıdır. Bu tam kapalı boyun çizgisi diğer sakallı boyunlardan ayrı görünüyor.

Herhangi bir uzmanı ziyaret ettiğinizde de sakalda çeşitli tasarımlar bulacaksınız. Sakal tarzında benzersiz bir konsept yaratacaklar. Sakal tutmaya ilgi uyandırır. Sakal tutma hobisi olanlar, sakal bakımına biraz daha zaman ayırmalı. Sakal da dikkat ister.