Japonų akių makiažas labai skiriasi nuo beveik visų kitų akių makiažo formų. Nesvarbu, ar tai vakarėlio išvaizda, ar tradicinis stilius, tai labai skiriasi, nes tai daroma ne „Smokey“ ar paryškintu formatu. Naudojamos spalvos yra labai panašios į žmogaus odos spalvą ir šešėlio minkštumą, o naudojamas rausvas arba rausvas atspalvis.

Japoniškas akių makiažas

Šio atspalvio taip pat negalima padaryti tais laikais, kai išvaizda turi būti labai tradicinė. Tokiais atvejais atliekamas paprastas uodeginis pamušalas, kad akis būtų ryški. Tokio tipo pamušalas gali būti padarytas lengvai ir tuo pačiu metu veidas turi būti padarytas taip, kad nebūtų daug su skaistalais ar bronzantu. Tai lengva padaryti net pradedantiesiems, norintiems eksperimentuoti su įvairiais makiažo formatais.

Žemiau pateikiami žingsniai, kaip lengvai priversti japoniško stiliaus žvilgsnį vakarėliui ar tradiciniam susibūrimui.

1. Pagrindinis žingsnis norint padaryti gerą makiažo pagrindą yra veido valymas ir veido valymas nuo visų aliejų, nešvarumų ir taršos. Jei norite labai švaraus paviršiaus, turite naudoti giliai valantį veido prausiklį. Švarus paviršius padės pagrindui ilgiau išlikti ant odos. Akių sritį taip pat reikia gerai ir kruopščiai nuvalyti veidą plaunančiu vandeniu. Neem valiklį galite naudoti riebiai ir nešvariai linkusiai odai, spuogams ar bėrimams.

2. Tada paviršių galite išdžiovinti medvilniniu tamponu ir tada naudoti gruntą. Gruntavimas yra labai svarbus, kai norite viso veido profesionalios išvaizdos. Jei nenorite, kad pagrindas ilgai tarnautų ir tai būtų eksperimentinė išvaizda, tuomet galite išvengti odos gruntavimo. Jei tai skirta scenos spektakliui ar vakarėliui, turėtumėte nugruntuoti dangčius ir veidą.

3. Korektorius yra esminė pagrindo dalis. Tose vietose, kuriose yra dėmių, turite naudoti gerą korektoriaus sluoksnį. Dangtelis dažnai laikomas gana sidabrine žuvimi arba tik su maskuojančiu efektu, todėl jis atrodo kaip odos spalva. Todėl labai svarbu naudoti labai rausvą ar gelsvą maskavimo priemonę, kuri nėra daug tamsesnė už veido spalvą.

4. Dabar reikia naudoti pagrindą. Turite naudoti pagrindą, kuriame yra blizgučių arba yra sidabro spalvos. Jūs taip pat turite tai padaryti ant dangtelio.

5. Naudokite kompaktą ir užtepkite pakankamai miltelių ant akių vokų. Dėl to dangtelis atrodys labai panašus į odą.

6. Dabar galite pasirinkti rausvą atspalvį arba naudoti tik sidabrinės žuvies šešėlį. Jei norite rausvo atspalvio, naudokite rausvą atspalvį ant viso dangčio ir antakio kaulo. Žemiau antakio kaulo galite papildomai naudoti sidabrinį atspalvį. Išilgai raukšlės ir viso dangčio naudokite rausvą atspalvį.

7. Jei norite tradicinės išvaizdos, venkite bet kokių spalvų. Visą akių plotą naudokite paprastą sidabrinį šešėlį ir ant vokų naudokite tam tikrą minkštą atspalvį.

8. Paimkite gelio įdėklą ir nubrėžkite ploną liniją, tada išorėje pakreipkite liniją aukštyn.

9. Naudokite tik nedidelį kiekį tušo. Venkite klaidingų blakstienų.