Yra įvairių formų makiažas, kurį galite padaryti norėdami sukurti mėlynas akis. Galite padaryti madingą mėlyną arba vakarėlio dūminio efekto išvaizdą. Tai tinka tiems laikams, kai norite eiti į vakarėlį ir norite dėvėti panašios spalvos aprangą. Taip pat galite sujungti juos su kai kuriais blizgučiais. Norėdami palengvinti techniką, galite nusipirkti blizgančių mėlynų įdėklų ir violetinių ar purpurinių šešėlių rinkinių, su kuriais galite gauti kitų tų spalvų atspalvių. Paprastai gausite 3 skirtingus spalvų atspalvius ir juos galima tinkamai sumaišyti, kad gautumėte spalvingą išvaizdą. Taip pat galite naudoti sidabrinius blizgučius, kurie yra gana brangūs, taip pat galite naudoti kai kuriuos lipdukus su cirkoniu, kurie gali tapti kostiumų vakarėlio išvaizda. Jie gali būti derinami su liustra auskarais arba sunkiais papuošalais ir lehenga. Taip pat galite juos dėvėti bet kokioms šeimos funkcijoms.

akių makiažas mėlynoms akims

Norėdami sukurti mėlynų akių makiažo išvaizdą, galite atlikti toliau nurodytus veiksmus ir atrodyti taip, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Nuostabus akių makiažas mėlynoms akims:

 •  Turėtumėte tinkamai išvalyti veidą, kad pašalintumėte nešvarumus ir riebalus. Jei paviršius nėra tinkamai išvalytas, makiažas neišsilaikys ilgas valandas. Atlikite tai drėgna servetėle ir nuvalykite paviršių nuo kitų makiažo likučių. Vėl galite nuplauti veidą kitu veido prausikliu, kad atsikratytumėte nešvarumų pėdsakų. Nenaudokite jokio losjono paviršiui valyti, kitaip jis gali tapti riebesnis
 •  Tada galite naudoti gruntą. Tai svarbu, jei norite, kad jūsų išvaizda išliktų ilgiau, tada prieš tepdami maskavimo priemonę, turite sumaišyti gruntą. Tai labai svarbus pagrindo ingredientas.
 •  Tada galite tepti maskuojamąją priemonę, o profesionaliai technikai – naudoti kreminį korektorių. Taip pat galite naudoti maskuojančią pudrą, kuri tinka senstančiai odai.
 •  Turėtumėte naudoti pagrindą ir tinkamai susimaišyti ant vokų ir veido. Tada pagrindui galite naudoti kompaktišką. Galite naudoti skaistalus ir dėvėti lūpų dažus pagal jūsų dėvimos aprangos spalvą.
 •  Naudokite blizgantį ar blizgantį sidabrinį šešėlį visai sričiai nuo antakio kaulo iki viso akies voko. Taip pat galite tai pritaikyti vidinėse pusėse.
 •  Dabar naudokite juodą šešėlį ir nubrėžkite liniją išilgai raukšlės. Naudokite jį apatiniame krašte žemiau vandens linijos.
 •  Dabar naudokite tamsiai mėlynos spalvos akių šešėlius ant viso dangtelio iš išorės ir mažiau tepkite juos vidinėmis pusėmis. Paimkite kitą tamsesnį šios mėlynos šešėlio spalvos atspalvį ir tepkite išilgai juodo šešėlio ir išorinėje viršutinio voko pusėje.
 •  Galiausiai paimkite blizgantį sidabrinį šešėlį ir užtepkite jį vidinėse dangčio pusėse. Papildomai galite tepti daugiau blizgučių.
 •  Dabar galite paimti gelio pamušalą ir nupiešti sunkų pamušalą viršutiniam ratlankiui. Tą patį padarykite su apatiniu ratlankiu.
 •  Jei norite, tokio tipo išvaizdai galite uždėti netikras blakstienas. Galite naudoti su jais pridedamus klijus ir atitinkamai tepti.
 •  Naudokite rietiklį, kad sulenktumėte blakstienas, tada užtepkite tušą.
 •  Norėdami sukurti kažką panašaus į kostiumų vakarėlį, galite naudoti tos pačios spalvos vandens lipdukų lipdukus.