Daugelis merginų mėgsta labai ištaigingai rengtis išleistuvių vakarams. Tokiems proginiams vakarėliams galite sukurti įvairius akių makiažus su blizgučiais ar kitomis rožinėmis ir violetinėmis spalvomis. Taip pat galite naudoti klaidingas blakstienas ir kitokio tipo išvaizdą, dėl kurių efektas gali būti dramatiškesnis. Galite naudoti kai kuriuos paryškintus juodus įdėklus, taip pat galite naudoti blizgančius efektus. Įvairių tipų spalvoms reikia atidžiai pasirinkti akių šešėlių paletę.

Išleistuvių akių makiažas

Yra įvairių būdų, kaip galite sukurti žvilgantį vaizdą, ir paprastai šie su laisvais blizgučiais tinka vakarėlio stiliui, kurio norite išleistuvėms. Tačiau turite atsiminti, kad spalvos tinkamai derinamos su drabužių spalva, kurią ketinate dėvėti vakarėliui. Todėl, jei ketinate dėvėti tamsesnio atspalvio drabužius, tokius kaip purpurinė ar rožinė, galite pabandyti dėvėti akių voką, kaip nurodyta aukščiau. Tai taip pat gana lengva sukurti, ir jūs galite dėvėti tokio tipo išvaizdą bet kokios formos vakarėliams.

Žemiau pateikiami žingsniai, kaip padaryti spalvingą išleistuvių akių makiažą taip, kaip parodyta aukščiau.

• Jei nenorite, kad jūsų makiažas sutrūkinėtų, turite nuvalyti pagrindą, kad pagrindas ar korektorius tinkamai sėdėtų. Jums reikės nuplauti veidą tinkamu valikliu. Tai gali būti jūsų veido prausiklis, tinkantis odos tipui. Taip pat reikia išvalyti akių vokus.

• Nuvalę veidą, nusausinkite. Toliau pasiimkite korektorių. Jei turite riebų paviršių, galite nugruntuoti veidą ir vokus. Jei vis dėlto reikia grunto, jį reikia tepti prieš maskuojant, nes tada pagrindas neskilinės.

• Uždengę visas venas ar tamsius apskritimus ir kitas veido dėmes, turite naudoti pagrindą. Tai priklauso nuo naudojamo pamato tipo. Jei naudojate bet kokį skystą pagrindą, gerai jį naudoti su kempine. Jei naudojate miltelių pagrindą, tuomet turėtumėte naudoti labai minkštą šepetėlį, kad pagrindas patektų į paviršiaus poras.

• Netepkite veido kompaktiškai ar purios pudros. Jei ketinate naudoti skaistalus, tada atitinkamai galite atlikti likusį veido makiažą.

• Turėtumėte turėti 2 žvilgančius spalvotus akių šešėlius. Čia yra vario blizgesys ir tamsiai rausvos spalvos. Galite naudoti tamsiai violetinę arba bet kurią kitą spalvų parinktį. Jums taip pat reikės išblukusio rožinio ir juodo atspalvio. Paryškinimas taip pat yra esminis dalykas.

• Turėtumėte pasiimti aplikatorių ir sumaišyti pirmąjį išblukusį rausvą atspalvį, kad paryškintumėte dangčius. Taikykite visa tai nuo antakių kaulų iki dangtelio.

• Dabar paimkite tamsiai rausvą atspalvį ir sumaišykite jį su visais dangteliais, įskaitant raukšlę.

• Dabar paimkite vario blizgantį atspalvį. Sumaišykite tai ant raukšlių srities.

• Dabar paimkite tamsius arba juodus akių šešėlius. Sumaišykite tai iš 2/3 išorinių pusių, kad gautumėte dūminį efektą.

• Dabar pasiimkite savo pieštuką ir tušą. Galite naudoti gelio sluoksnį. Taip pat galite naudoti skystą įdėklą, priklausomai nuo jūsų patogumo. Sparnuotas formavimas yra tam tinkamas pasirinkimas.

• Šiai išvaizdai pakanka paprasto tušo.

• Baigdami paryškinkite akių šonus ir antakio kaulą.