Kim Kardashian yra žinoma dėl savo skirtingos makiažo išvaizdos. Kalbant apie akių makiažą, žinoma, kad ji sportuoja sunkiomis blakstienomis ir „Smokey“ išvaizda. Tai gana įprasta daugeliui jos išvaizdų, kai ji sportuoja apdovanojimų ar kitų pasirodymų metu. Galite lengvai sukurti tokį stilių. Tai galima padaryti su keliomis ryškiomis šešėlių spalvomis ir jums reikės netikros blakstienos. Šiais laikais tai yra gana įprasta, nors tai kainuoja, jei norite nusipirkti tai, kas suteiks profesionalią išvaizdą.

Kim Kardashian akių makiažas

Žemiau pateikiami žingsniai, kaip Kim Kardashian akių makiažas atrodys taip, kaip parodyta aukščiau:

 • Labai svarbu, kad norint sukurti pagrindinį veido makiažą, ant veido neturėtų būti jokių aliejų ar nešvarumų. Todėl tai yra pagrindinis žingsnis. Norėdami įgyti profesionalią išvaizdą, turėtumėte nusipirkti giliai valantį veido prausiklį ir tuo nuvalyti veidą. Švarus paviršius ilgiau išlaiko kompaktiškumą ir pagrindą.
 • Po to, kai nuvalysite paviršių, turėtumėte užtepti šiek tiek grunto. Šiomis dienomis galite nusipirkti dangtelio gruntus, kurie ilgiau išlaikys šešėlius ant dangtelių. Taip pat galite naudoti gruntą, kurį naudojate savo veidui. Tai turėtų būti tinkamai sumaišyta, kad ji įsitvirtintų porose ir ilgiau išlaikytų makiažo pagrindą be įtrūkimų ar nusidėvėjimo.
 • Turėtumėte nusipirkti maskavimo priemonę, kuri yra labai svarbi ir pagrindinė bet kokios išvaizdos forma. Turėtumėte nusipirkti labai madingą, lengvai tepamą ir pradedantiesiems tinkančią maskavimo priemonę. Galite paimti juos ant pirštų galiukų ir tinkamai tepti, ir ant bet kokios formos dėmių, tokių kaip spuogų žymės ar bet koks kitas dalykas, kurį norite uždengti. Taip pat galite naudoti tam tikrą kremo pagrindu pagamintą korektorių, kuris tinka dirbančioms moterims, kurios turi reguliariai išeiti iš namų. Tai dažniausiai taikoma maskuojančiais šepetėliais arba makiažo kempinėlėmis. Taip pat galite naudoti mineralinį korektorių, kuris tinka senstančiai odai.
 • Tinkamai užtepus maskavimo priemonę, ant dangtelių reikia uždėti pagrindą. Jūs taip pat turėsite tinkamai naudoti pagrindą likusioje veido dalyje.
 • Tada galite pritaikyti kompaktišką ir skaistalų pagal norimą sukurti išvaizdą.
 • Norėdami sukurti Kim Kardashian akių makiažą, jums reikės mažiausiai 3 rūšių ryškių šešėlių. Galite paimti sidabro vario ir juodą šešėlį. Jie gali būti maišomi, kad suteiktų dūminį kvapą.
 • Pradėkite nuo krašto ir uždenkite raukšlių vietą vario atspalviu. Taip pat raukšlei galite naudoti bet kokias dulkių spalvas. Tai turėtų būti šiek tiek šviesesnė nei juodo šešėlio spalva.
 • Paimkite kitą aplikatorių ir naudokite juodą šešėlį išorėje. Sumaišykite tai ir sukurkite uodegą.
 • Naudokite sidabrą ant antakio kaulo ir vidinėje pusėje.
 • Apatinei vandens linijai naudokite minkštą arba sidabrinį įdėklą. Viršutiniam ratlankiui naudokite juodą gelio sluoksnį.
 • Jei naudojate klaidingas blakstienas, jas uždėję tepkite tušą.
 • Naudokite vario arba dulkių spalvos akių šešėlius palei apatinį kraštą žemiau vandens linijos su smulkiu antgaliu. Tai padarys dramatišką dūminį efektą.
 • Užbaikite išvaizdą nuogomis lūpomis ir bronzantu kontūravimui.

Nesvarbu, ar tai būtų sidabras, ar tamsūs tamsūs atspalviai, ar blizgantis auksas, Kim Kardashian atrodo tiesiog stulbinančiai, nes sportuoja su kiekvienu akių makiažo stiliumi, kuris tikrai dera su blaiviu makiažu ant veido ir lūpų. Vienintelis patarimas, kurį divos laikosi, yra tai, kad lūpų makiažas būtų minimalus, kai paryškinamos akys.

Dabar, kai mes jums atskleidėme išskirtinę Kim Kardashian prašmatnią išvaizdą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog išsirinkti madingą blizgančių akių šešėlių rinkinį ir pradėti veikti..