Taikyti akių makiažą nėra taip baisu, kaip atrodo, ypač kai stovi makiažo praėjimo centre. Išmokę pagrindą, galite pasidaryti savo akių makiažą kaip profesionalas. Yra daug išbandytų akių makiažo patarimų ir gudrybių, kuriais šiandien pasidalinsiu su jumis. Atkreipkite dėmesį į šiuos pagrindus ir jų laikykitės…. Tai visai nesunku.

Kaip pasidaryti akių makiažą:

Kaip pasidaryti akių makiažą

Paruoškite akis: Pirmasis žingsnis yra akių vokų gruntavimas naudojant akių gruntą. Akių vokai yra riebiausia veido dalis, todėl makiažas ilgai neišlieka, jei prieš makiažą nušviesite akis, jis išliks ilgiau. Taip pat galite sumažinti riebumą, tepdami makiažo valiklį be alkoholio, o po to ant vokų nuvalydami birias pudras. Tai suteiks jums akių vokų be riebalų ir padidins jūsų akių makiažo galią.

Akių pieštukas: Akių makiažas niekada nėra baigtas be akių kontūro pieštuko, tačiau pradedantieji klysta taikydami akių pieštuką ir tai gali sugadinti visą išvaizdą. Taikymui galite naudoti skystą, pieštuką ir gelio akių kontūro pieštuką.

• Skystas įdėklas: Skysti akių kontūro pieštukai yra intensyvūs, blizgūs ir ilgai išliekantys, tačiau skystų kontūro pieštukų uždėjimas gali būti sudėtingas. Norėdami atrodyti tvarkingai, alkūnę padėkite ant lygaus ir stabilaus paviršiaus. Dabar užtepkite trumpas linijas, užuot tepę akių kontūro pieštuką vienu kartu, tai suteiks jums lygų ir tiesų akių kontūro pieštuką.

• Pieštuko akių kontūro pieštukas: pieštuku padengtą akių kontūro pieštuką labai lengva uždėti, brūkštelėkite tiesiai ant vokų ir viskas. Taip pat galite nudažyti pieštuku pagamintus akių kontūro pieštukus, kad atrodytumėte dramatiškiau.

• Gelio akių kontūro pieštukai: gelio akių kontūro pieštukai yra naujausia tendencija, o taikant tokį akių pieštuko aplikatorių svarbiausia. Naudodami gelinius akių kontūro pieštukus, turėtumėte naudoti gerą ploną ir kampuotą šepetėlį. Nuvalykite aplikatorių į gelio akių kontūro indelį ir pradėkite tepti nuo akies voko vidurio, nes šepetėlyje yra papildomos priemonės ir jei pradėsite nuo akių kampučio, jis neatrodys tvarkingas ir švarus. Dabar išskleiskite akių pieštuką į kairę ir į dešinę. 😀

Norėdami švariai uždėti, pirštu patraukite akies kampą į išorę ir tada pradėkite tepti akių kontūro pieštuką tiesia linija. Ir aš siūlau jums naudoti pieštuką akių kontūro pieštuku, nes tai lengviausia naudoti ir jums nebus jokių problemų jį naudoti.

Savarankiškas paspaudimas:

Akių šešėlis: Niekada netepkite akių šešėlių pirštais ir kempine, visada naudokite gerą akių šešėlių šepetėlį, kad atrodytumėte profesionaliai. Visada tepkite šviesius akių šešėlius ant antakių kaulų, vidutinio atspalvio raukšles ir tamsius akių šešėlius ant raukšlių. Jei naudojate kreminius akių šešėlius, atminkite, kad „mažiau yra daugiau“ ir naudokite šviesius bei mažiau akių šešėlių. Taikymui naudokite švelnius, švelnius potėpius, nes sunkesni smūgiai gali sukelti netvarkingą akių makiažo išvaizdą. Jei naudojate daugiau nei du akių šešėlių atspalvius, gerai juos sumaišykite pirštais arba kūginiu maišymo šepetėliu. Jei pradedate naudoti akių makiažą, išbandykite vienos spalvos akių išvaizdą, nes tai sutaupys jus nuo dviejų spalvų maišymo. Baigę išvaizdą… .. naudokite akių patarimus, įmerktus į akių makiažo valikliu, ir pašalinkite suteptus akių šešėlius ar bet kokius iškritusius.

Tušas: Pažvelkite tiesiai ir ištraukite lazdelę iš tušo tūbelės. Padėkite lazdelę ant viršutinės blakstienų pusės ir judėkite pirmyn ir atgal. Tai suteiks jums susiraukšlėjusį efektą ir padidins blakstienų apimtį. Užtepkite 2-3 sluoksnius ir nemirkykite akių, kol tušas nebus išdžiūvęs. Visada pradėkite tepti tušą su apatinėmis blakstienomis, kad išvengtumėte netvarkos. Apatinėms blakstienoms tepkite tušą tik ant aukščiausio, išlenkto taško šalia šaknies, nes tai atvers akis.

Jei norite, kad blakstienos susikauptų, leiskite pirmajam tušo sluoksniui išdžiūti ir tada tepkite tik antrą sluoksnį. Jei blakstienų tušas liečiasi su akių vokais, naudokite patarimus, pamirkytus akių makiažo valiklyje.

Antakis: Antakiai gali padaryti ar sulaužyti visą jūsų išvaizdą, taigi, jei turite plonus ar šviesius antakius, užpildykite juos teisingai, kad atrodytumėte labiau. Norėdami teisingai užpildyti antakį, naudokite rudą lanką-pieštuką…. Niekada nenaudokite juodo pieštuko, nes jis atrodys nenatūraliai ir blogai.

Kaip užpildyti antakius:

Suspauskite papildomus plaukus, netrikdydami akių antakių formos; tai suteiks apibrėžtą išvaizdą. Taip pat galite naudoti antakių skustuvą, kuris yra lengvai prieinamas rinkoje.

Antakių pieštuku pirmiausia užpildykite apatinę antakio dalį pirmyn ir atgal.

Dabar pereikite prie antakio centro ir trumpais teptuko judesiais visiškai sumaišykite akių šešėlius, tai suteiks jums natūralią išvaizdą.

Pabaigoje naudokite skaidrų antakių gelį, kad nustatytumėte antakius.

Dar keletas gudrybių:

Jei akys mažos, plonu pieštuku ištepkite apatinį vidinį voką baltu akių pieštuku, nes tai padidins jūsų akis. Jei esate tamsus, naudokite aukso smėlio spalvos akių pieštuką, nes jis papildys jūsų veido spalvą.

Kad akys atrodytų mažesnės, užtepkite akių kontūro pieštuką ant visų vokų ir naudokite tamsių atspalvių akių šešėlius. Jei turite dideles akis, galite sukrėsti dūminę akį, nes ji atrodys puikiai ir jūsų akys atrodys mažesnės.

Kad kasdienė išvaizda būtų paprasta, naudokite spalvotą akių kontūro pieštuką ir tepkite tamsią spalvą… .. Šis triukas puikiai tinka pradedantiesiems, norintiems gražaus ir švelnaus akių makiažo..

Nubrėžkite savo vandens liniją, kad jūsų makiažas atrodytų dar labiau. Padaro blakstienų liniją tankesnę ir tankesnę.

Jei negalite sukurti tiesios akių kontūro linijos, sutepkite visą išvaizdą ir tai suteiks jums tvarkingą liniją, kuri šiais laikais yra labai „įdėta“.

Jei esate sąžiningi ir turite tamsiai juodus antakius, pašviesinkite juos, šiek tiek balindami, kad jie būtų ne tokie griežti. Naudokite veido baliklį ir užtepkite 3-4 minutes.