Ar esate naujas akių makiažui? Norite sužinoti keletą pagrindinių gudrybių, kurios gali padėti jums įgyti dramatišką akių porą neįvaldžius meno? Tiesiog susikoncentruokite į tai, kaip gražiai nubrėžti akis, ir būsite pasiruošę užburti kitus savo išvaizda. Akys yra viena iš patraukliausių mūsų veido dalių, todėl privalome jas patobulinti dėvėdami akių kontūro pieštuką. Dabar daugeliui naujokų didžiausias klausimas yra tai, kaip tinkamai uždėti akių kontūrą. Na, per daug nubrėžę akis galite sugadinti visą jūsų išvaizdą. Taigi, praneškite mums iš šio įrašo žingsnis po žingsnio akių kontūro dėvėjimo procedūrą.

Prieš pradėdami, suprasime, kas yra akių kontūro pieštukas.

Kas yra akių kontūro pieštukas?

Akių kontūro pieštukas yra kosmetinis makiažas, naudojamas pabrėžti viršutinius akių vokus. Jie padeda akims atrodyti didesnėms ir ryškesnėms. Paprastai juodos spalvos akių kontūro pieštukai taip pat būna įvairių spalvų, pavyzdžiui, mėlynos, žalios, rudos ir net blizgančio metalo.

Kaip užtepti tobulai atrodantį akių pieštuką

Jums reikalingi produktai ir priedai:

1. Akių kontūro pieštukas (išsirinkite mėgstamiausią iš įvairių atspalvių)

2. Fondas (vienu atspalviu šviesesnis nei jūsų tikrasis odos tonas)

3. Permatomi milteliai (turi būti smulkūs ir lygūs liesti)

4. Šepetėlio ar kempinės aplikatorius

5. Vatos rutulys ir be alkoholio akių makiažo valiklis

Žingsnis po žingsnio tepkite akių kontūro pieštuką:

Atlikite šiuos veiksmus, kad sužinotumėte, kaip patiems tepti akių kontūrą.

Pirmas žingsnis:

Pirmasis akių nubrėžimo žingsnis yra tinkamo akių kontūro pieštuko pasirinkimas. Renkantis akių kontūro pieštuką, reikia atsižvelgti į du svarbiausius veiksnius: odos spalvą ir plaukų spalvą. Jei norite įgauti natūralią išvaizdą, rinkitės minkštą pieštuką, kuris sukuria beveik panašios spalvos blakstienų liniją. Turintiems juodus ar tamsiai rudus antakius ar blakstienas, juodas pieštukas visada yra geriausias pasirinkimas. Tie, kurie nėra palaiminti storomis ir ryškiomis blakstienomis, turėtų laikytis tamsesnių atspalvių, o anglies pilka arba tamsiai ruda gali būti balkšvų moterų spalvos.

Antras žingsnis:

Daugelis moterų mano, kad veido valymas nenaudingas, kai reikia dėvėti akių kontūro pieštuką. Tai gali pasirodyti didžiausia jūsų klaida, nes tokiu būdu atrodytumėte visiškai nenatūraliai. Visada pradėkite valyti veidą, įskaitant subtilią akių sritį. Užpilkite 2-3 lašus akių makiažo valikliu ant medvilnės kamuoliuko ir švelniai nuvalykite veidą. Jis pašalins nešvarumus, aliejų, makiažo pėdsakus ar bet ką kitą, esantį ant vokų ar aplink juos, ir suteiks jums aiškų pagrindą akių dangai.

Trečias žingsnis:

Atėjo laikas visą savo veidą paruošti akių kontūro makiažui. Šiuo tikslu labai svarbu uždėti labai ploną pagrindo sluoksnį. Įsitikinkite, kad pagrindo sluoksnio kraštai gerai susimaišo ir plunksnojami akių srityje. Be to, ant akių vokų tepkite permatomus miltelius, kad sutvirtintumėte akių kontūro sluoksnį ir išlaikytumėte jį šviežią bei nepaliestą visą dieną.

Ketvirtas žingsnis:

Dabar paimkite pieštuko įdėklą ir uždėkite mažus taškus ant viršutinių akių vokų, o ne sukurkite ilgas ištisines linijas. Tai labai naudinga tiems, kurie neturi pakankamai akių makiažo makiažo patirties. Tiesiog tvirtai laikykite linijinį pieštuką, padėkite jį labai arti blakstienų pagrindo ir prispauskite jo galiuką prie akių vokų. Viršutiniuose vokuose sukurkite kuo daugiau taškų nuo vieno akių kampo iki kito akių kampo.

Penktas žingsnis:

Po to gerai sumaišykite taškus, naudodami kempinės aplikatorių arba tiesiog akių kontūro šepetėlį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai vieną ar du kartus perbraukite šepetėlio galiuką ar aplikatorių per taškus. Tačiau užsiėmimo metu neturite nuimti įrankio nuo akių vokų. Arba nesulauksite lygios linijos. Galiausiai pakartokite procedūrą apatiniams akių vokams ir užpildykite akių makiažą tinkamais šešėlių atspalviais ir tušu.

Patarimai, kaip tepti akių pieštuką pradedantiesiems:

Įdomu, kaip uždėti tobulą akių pieštuką? Jei esate naujokas makiažo pasaulyje ir kovojate su akių pieštukais, šie patarimai ir gudrybės gali jums padėti.

  • Pieštuko akių kontūro pieštukai yra geriausi pradedantiesiems, nes jie užtikrina geresnį sukibimą ir patogumą.
  • Prieš piešdami akių kontūrą, padarykite taškus. Taškų sujungimas gali padaryti jūsų darbą paprastą ir sklandų.
  • Jei pastebėjote dėmių, padenkite jas kokiu nors pagrindu ar maskavimo priemone.
  • Norėdami atrodyti dūminiai, nubrėžkite storą liniją ir sutepkite ją medvilniniu tamponu.

Tikimės, kad dabar įvaldėte tobulo akių kontūro piešimo meną. Atminkite, kad menas ateina ne iš pirmo karto. Reguliari praktika ir eksperimentai su skirtingais stiliais gali padėti jums sukurti patvarų akių pieštuką, kuris tikrai patrauks akies obuolius. Tegul jūsų akys kalba už jūsų stilių!