Vasaros akių makiažas

Vasaros akių makiažas yra tai, ko nenorite būti labai drąsus ar pilnas tamsių spalvų. Norite kažko minkšto, kad atrodytumėte gaiviai.

1) Neutralios akys:

Neutralios akys

1. Galite sportuoti labai paprastą akių makiažą vasarai, kaip aukščiau. Jūs netgi galite visiškai atsisakyti akių kontūro ir vis tiek gali atrodyti gerai be jo. Pažiūrėkime, kaip galite sukurti šią neutralią šviežią išvaizdą.

2. Pradėkite nuo nuvalyto veido, tepdami drėkinamąjį kremą arba dienos makiažą tiesiogiai patepkite kremu nuo saulės. Tai apsaugos jūsų odą ir tuo pačiu palaikys jos drėkinimą. Toliau naudokite tam tikrą veido ir akių vokų gruntą.

Toliau tepkite makiažo pagrindą ir korektorių.

3. Pereinant prie pagrindinio akių makiažo ingrediento yra tinkama akių šešėlių spalva. Jei norite švelnios išvaizdos, išbandykite n atspalvius, tokius kaip ypatingai šviesiai rožinė spalva, kuri turi šiek tiek blizgesio ar blizgesio. Galite išbandyti odos atspalvius, taip pat ekstremalius šviesiai oranžinius atspalvius. Visos šios spalvos puikiai tiks tokio tipo akių makiažui. Jei neturite tokio blizgančio efekto savo akių šešėliams, galite naudoti birius akių šešėlius su sidabru.

4. Šią spalvą tepkite per visą akių voką ir žemiau apatinės vandens linijos.

Raukšlei naudokite šviesiai matinį arba žvilgantį pilką atspalvį. Nenaudokite to per daug. Naudokite tai iš centrinės raukšlės dalies ir sumaišykite su išorine akies voko dalimi.

5. Antakių kaulams naudokite įprastą balkšvą arba sidabrinį atspalvį.

6. Mes nenaudosime jokio akių kontūro ar viršutinio dangtelio. Jei norite pamušalo ir manote, kad be jo makiažas yra labai neišsamus, naudokite pieštuko pieštuką, kad priartėtumėte prie blakstienų pamušalo ir nedarytumėte jokių sparnų.

7. Apatiniam vokui naudokite tik geros kokybės pieštuko įdėklą, kuris nesitepa. Naudokite jį tiesiai po vandens linija. Nenaudoti prie vandens linijos.

8. Užbaikite abiem blakstienoms sunkų tušo sluoksnį. Taip pat galite naudoti garbanojimą.

Norėdami gauti įspūdingesnį efektą, bet labai paprastą išvaizdą, išbandykite klaidingas viršutinio voko blakstienas.

2) Spalvotos akys:

Spalvotos akys

Kartais norisi spalvoto makiažo, kuris reikštų pavasario vasaros laiką. Tais laikais toks akių makiažas, kaip aukščiau, gali būti būtent tai, ko norėtumėte sportuoti.

1. Tam jums reikės pastelinių akių šešėlių spalvų paletės. Galite išbandyti šią išvaizdą naudodami 3–4 spalvas, tokias kaip oranžinė, rožinė, šviesiai mėlyna ir pastelinė balta.

2. Nubraukite bet kurią viršutinio akies voko spalvą. Išplėskite ties raukšle. Norėdami geriau apibrėžti raukšlę, galite naudoti šviesiai rudą spalvą arba jos nenaudoti. Čia dažyta spalva yra oranžinė.

3. Apatinėms blakstienoms sukurkite dviejų tonų atspalvį. Tam naudokite bet kurią iš kitų dviejų spalvų. Čia pusės ir pusės spalvos yra šviesiai mėlynos ir rožinės spalvos.

4. Naudokite „Kohl“ pamušalams tiesiai po apatine vandens linija. Apatinių blakstienų vandens linijai naudokite baltą akių pieštuką arba baltus akių šešėlius.

5. Viršutiniam vokui naudokite ploną pamušalą su gelio arba vandens akių kontūro danga. Iš išorės padarykite nedidelį sparną.

Užbaikite išvaizdą daugybe blakstienų tušo. Taip pat galite naudoti blakstienų rietimą.

Viršutinėms blakstienoms taip pat galite naudoti netikras blakstienas.