Azijos moterys daro kai kurias pasaulio gražiausias ir patraukliausias moteris. Nors jie yra labai modernūs, dauguma jų turi tendenciją išsaugoti šią kultūrą, todėl jie yra unikalūs. Jie labai priklauso pasaulio mados pramonei ir šiandien sugalvojo geriausius modelius bei aktores. Kalbant apie grožį, makiažą ir stilių, jie pirmauja. Jų akių makiažas yra puikus. Nuostabu matyti, kokie jie gali būti inovatyvūs ir kūrybingi savo akimis. Todėl mes sukūrėme straipsnį, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas kai kuriems iš geriausių Azijos akių makiažo.

Akių makiažas Azijos akims su vaizdais:

Korėjiečių akių makiažas:

Korėjiečių akių makiažas

Šis akių makiažas tinka ne tik korėjiečiams, bet ir japonams bei kinams. Tai glosto akis ir suteikia labai paprastą, bet elegantišką išvaizdą. Tokį dizainą galite padaryti, jei vakare ar kitomis oficialiomis progomis išeinate vakarienės su draugais.

Patrauklus akių makiažas:

Patrauklus akių makiažas

Išbandykite patrauklų akių makiažą, kad atrodytumėte žavingai ir prašmatniai. Šiais laikais tai labai madinga ir ją įvertino kelios Azijos moterys. Tavo akys atrodo ryškios, gražios ir žavios.

Azijietiškas raudonų akių makiažas:

Azijos makiažas raudonoms akims

Azijietiškas raudonų akių makiažas yra labai egzotiškas ir stilingas. Išvaizda yra unikali ir graži, ir jūs tikrai galite tai išbandyti, jei planuojate dėvėti raudoną. Šis akių makiažas ypač tinka azijiečiams ir jiems labai patiko.

Drąsi akis:

Drąsi akis

„Bold Eye“ yra labai gražus dizainas jaunoms Azijos moterims. Jei sugebėsite tai tinkamai pritaikyti, atrodysite kaip visiška įžymybė. Pagyvinkite jį geru makiažu. Jums tikrai patiks jūsų išvaizda, kai ji bus paruošta.

Violetinė ir žalia akis:

Violetinė ir žalia akis

Šis makiažas idealiai tinka Azijos madoms. Tai labai subtiliai, bet nuostabiai išryškina akių grožį. Viršuje galite naudoti purpurinę spalvą su purvinu efektu, o žemiau – žalią. Neleiskite spalvai plisti.

Vestuvių Azijos išvaizda:

Vestuvių Azijos išvaizda

Visoms jaunoms ir gražioms Azijos nuotakoms mes turime geriausią akių makiažą, kuris tą ypatingą dieną atrodys geriausiai. Nors tai atrodo labai paprasta, ji turi elegancijos ir žavesio. Padaryti šį makiažą vestuvėms būtų puiki idėja.

Viliojantis blakstienų makiažas:

Viliojantis blakstienų makiažas

Visos Azijos moterys, ieškančios labai jausmingos išvaizdos, gali išbandyti gundantį blakstienų makiažą. Tam reikia dėvėti klaidingas blakstienas, o efektas yra toks patrauklus. Makiažas yra tiesiog puikus, nors tam reikia profesionalios vizažistės pagalbos. Norėdami pridėti daugiau apimties, taip pat galite sriegti antakius.

Atsitiktinis vaizdas:

Atsitiktinis žvilgsnis

Atsitiktinė išvaizda, kaip ir jos pavadinimas, yra labai graži, moteriška ir atsitiktinė. Tai puikus makiažo dizainas, jei išeinate į pasimatymą ar tiesiog išeinate apsipirkti. Tai gana lengva padaryti, todėl galite tai padaryti patys namuose.

Turkio žalia dūminė akis:

akių makiažas azijietiškoms akims

Turquoise žalia dūminė akis reikalauja daug tikslumo. Būtų geriausia, jei tai atlikdami galėtumėte pasinaudoti profesionalų pagalba. Naudokite du skirtingus žalios spalvos atspalvius ir naudokite kajal ir akių kontūro pieštukus, kad paryškintumėte savo išvaizdą.