„Lakme“ yra vienas iš pirmaujančių kosmetikos prekių ženklų ir siūlo platų paslaugų spektrą. Šios paslaugos reikalingos ne tik reguliariai, bet ir ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės, labai svarbu turėti patikimą žmogų, kuris prisiimtų atsakomybę už šias smulkmenas, kad nuotaka jaustųsi ypatinga.

Čia yra garsiausi „Lakme“ vestuvių paketai, kuriuos siūlo „Lakme“.

Prieš vestuvių aurą:

Nuotakos turi atrodyti šviežios ir jaustis atsipalaidavusios prieš prasidedant visoms ceremonijoms ir užimant įtemptą vestuvių tvarkaraštį. Į šį vestuvių paketą įeina manikiūras, pedikiūras, veido, siūlų siūlai, pilnas vaškavimas, kūno ir veido balinimas, švytėjimo pakuotė ir plaukų gydymas likus kelioms dienoms iki vestuvių.

Auksinis švytėjimas prieš vestuves:

  • Į paketą įeina du posėdžiai su ekspertais per tris dienas. Paprastai tai būna savaitė prieš vestuves.
  • Pirmasis sėdėjimas apima: plaukų ir odos konsultacijas, balinimą: palaidinės liniją ir veidą, siūlus, momentinį švytėjimą veidui ir plaukams.
  • Į antrąjį sėdėjimą įeina: pilnas vaškavimas, bikinio linijos vaškavimas – priekyje ir gale, kūno masažas, manikiūras ir pedikiūras.

Sužadėtuvės – „Sagan“ – priėmimo paketas:

Šiame pakete pasirūpinta trimis pagrindinėmis funkcijomis prieš pelkės dieną. Tai apima saree drapingą, pagrindinį makiažą, plaukų formavimą ir nagų lako keitimą, kad jaustumėtės švieži ir ypatingi visose funkcijose.

Vestuvių paketas:

Nuotakos savo didžiąją dieną jaučiasi ypatingos, naudodamos saree ar lehenga apmušalus šydu, specialūs plaukai dekoruoti gėlių ar plaukų gabalėlių dekoru, specialiais nagų dažais ir makiažu. Ekspertai deda ypatingas pastangas, kad šią svarbiausią jūsų gyvenimo dieną atrodytumėte ir jaustumėtės ypatingai.

Nuotakos aura:

Prasidėjus ceremonijoms ir funkcijoms, natūralu, kad nuotaka jaučia stresą ir mažai energijos. Ši pakuotė skirta specialiai nuotakai atjauninti manikiūru, pedikiūru ir veido oda 11 valandą prieš paskutinius vestuvių ritualus.

Vestuvinis auksinis švytėjimas:

Ne visos nuotakos gali skirti pakankamai laiko tobulai atrodyti savo didžiąją dieną. Tačiau, turėdami tiek mažai laiko, kiek jie gali skirti, „Lakme“ ekspertai deda visas pastangas į priekį ir iki galo palepina nuotaką. Tai apima tokias paslaugas kaip viso kūno šveitimas, veido valymas, švytėjimo paketas, rankų ir pėdų priežiūros paslaugos, kurios taip pat veikia kaip stresą mažinantys veiksniai, ir apvyniojimo paslaugos.

Vestuvių platinos švytėjimas:

Šis paketas apima platų nuotakos palepinimą iš vidaus, bendrą išvaizdą, plaukų ir odos paslaugas, masažus ir kūno poliravimą, kad su laiku suteiktų odai vidinį švytėjimą.

„Pre-Bridal Premium“:

Šis paketas skirtas tiems, kurie neturi laiko, bet jiems reikia pertvarkymo. Paketas pritaikytas pagal nuotakos poreikius. Paprastai tai užtrunka vieną ar du pasimatymus su nuotaka ir per savaitę siūlo pilną pertvarkymą.

Individualūs ekspertų patarimai:

Tiems, kurie nėra tikri dėl to, ką jie turėtų padaryti prieš vestuves, kad galėtų pasirūpinti, šis paketas skirtas jiems. Jo trukmė yra apie 10 dienų, kai ekspertai pataria visose pagrindinėse nuotakoms rūpimose srityse. Nuo vaškavimo iki veido ir bendro makiažo bei išvaizdos didžiosios dienos konsultacijoje.

Specializuotos paslaugos šeimai ir draugams:

Su nuotakomis kiti šeimos nariai ir draugai taip pat turi atrodyti geriausiai. Šis paketas skirtas tiems svarbiems nuotakos gyvenimo nariams. Vestuvių dieną jiems teikiamos makiažo, šukuosenos ir apipjaustymo paslaugos.

Šie paketai taip pat yra labai naudingi ir pagrįsti. Pagal atliktus pakeitimus jie kainuoja maždaug nuo 3000 iki 35000. Tačiau yra vienas patikinimas, kad kai tik perduosite atsakomybę „Lakme“ ekspertams, galėsite atsisėsti ir atsipalaiduoti.