Bu günlerde çeşitler farklı şekil ve boyutlarda, farklı biçimlerde ve paketlerde gelir ve bu nedenle burada şimdiye kadarki en yaygın saç stillerinden birinin bir varyasyonu var. İster okul sunumu, ister ofis röportajı, parti görünümü veya sadece oyun alanında yürüyüş olsun, at kuyruğu herkes ve herkes için saç stiline gitmek olarak kullanılabilir ama sonra yine farklı yüz yapılarında ve saç tiplerinde geliyoruz ve bu nedenle varyasyonlarımızla birlikte saç modellerimiz de değişir.

Kadınlar İçin 8 Güzel Örgülü At Kuyruğu:

1. Fransız Infused Pony:

örgülü at kuyruğu

Bu, beş dakika içinde yapılabilecek en kolay midilli örgü saç modellerinden biridir, böylece yoğun sabahlarda mükemmel saçı aramak için fazladan zaman harcamak zorunda kalmazsınız. Bunun için saçınızı üstten Fransız demlenmiş bir örgüye bağlayarak başlayın ve ardından orta kısma kadar devam edin. Sonlara doğru onu bir midilliye bağlamaya başlayın.

2. Taç Bandı:

örgülü at kuyruğu2

Bu, örgünün bir kafa bandına dönüştürüldüğü bir saç modeli. Bu, günlük midillinizi renklendirmek için iyi bir saç modeli. Buklelerinizin bir kısmını önden ayırarak başlayın ve saçın bir kısmından bir örgü örmeye başlayın. Tüm örgüyü bağlayın ve ardından sonuna kadar diğer tarafa getirin ve sabitleyin. O zaman midilli.

3. Yan Örgü Midilli:

örgülü at kuyruğu3

Bu saç modeli için saçı bir taraftan örerek başlayın. Saçınızı bir taraftan ayırın ve örmeye başlayın. Şimdi ensenin yarısına kadar gidin ve örgüyü birkaç iğne ile sabitleyin. Bir kez orada saçınızı bir midilli ile bağlayın ve tekrar örmeye başlayın. Şimdi arkadan bir saç getir ve midilli kravatının etrafına sar..

4. Yan Örgü Varyasyonu:

örgülü at kuyruğu4

Bu, saçınızı orta midilliye geri çekerek başladığınız yan örgünün bir başka çeşididir. Bundan önce yandan bir örgü başlatın ve ardından görünüme hacim eklemek için havalandırın. Şimdi midilli bağlandıktan sonra midillinizin bir bölümünü örerek başlayın, ancak bu sefer midilliyi sıkı ve yana doğru yapın, böylece yeni bir görünüm oluşturulur. Görünüme biraz dokunuş eklemek için ön kısımda bazı gevşek teller tutun.

5. Balık Kuyruğu Midillisi:

örgülü at kuyruğu5

Burada basit bir midilli ile başlıyoruz. Midillinizin, yardımcı örgüleri tercih edecek kadar sıkı olduğundan emin olun. Artık midilliniz bittiğine göre balık kuyruğu örgüsünü denemeniz gerekiyor. Midilliyi iki parçaya ayırarak başlayın ve ardından en uçtan bir kilit alın ve diğer tarafa geçin. Diğer kilit için de aynısını yapın ve istediğiniz uzunluğa ulaşana kadar devam edin..

6. Ters Midilli:

örgülü at kuyruğu6

Başınızı ters çevirerek saçınızı ters çevirin. Şimdi alttan Fransız tarzı bir örgü örmeye başlayın ve ortada bırakın. Görünümü düzgün bir şekilde sabitlemek için pimleri kullanabilir ve ardından onunla bir midilli bağlayabilirsiniz. Kravatı gizlemek için midilli sargınızın gevşek bir ipinin kravatın etrafına sarıldığından emin olun..

7. Çiçek Örgüsü:

Çiçek-Örgü-Ve-Düşük-At Kuyruğu-Saç Modeli

Yukarıdaki çiçek örgüsü ile görünüme hacim kazandırmak için saçınıza biraz dalga ekleyin. Şimdi saçınızı yarım midilli şeklinde gevşek bir şekilde bağlayarak başlayın ve ardından ilmekleyin. Şimdi normal örgü işlemine başlayın ve elbette hafif ve gevşek tuttuğunuzdan emin olun. Örgü havalandırılarak yapıldıktan sonra, daha yalın hale getirmek için örgüyü iyice açın. Şimdi örgüyü gül topuzu haline getirin.

8. Çift Taraflı Örgü:

örgülü at kuyruğu8

Bu saçla başlamak için saçınızı ters çevirin ve örmeye başlayın. Yarıya ulaştığınızda, durun ve sabitleyin. Şimdi ön kilitlerle önden örmeye başlayın ve yarıya kadar örmeye başlayın. Saçı ortada toplayın ve sonra midilli yapın.