Pavasaris prasideda nuo kovo vidurio iki birželio vidurio; tai yra sezono tipas, jo sekanti žiema ir ankstesnė vasara. Tai laikas, kai pasirodo nauji lapai, švieži ir nuo žalių medžių, ir šviežios gėlės, visa tai atjaunėja.

Geriausi ir lengviausi pavasario amatai vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Yra keletas idėjų, kurių galite sekti pavasarį, čia yra keletas 9 geriausių pavasario amatų ikimokyklinukams ir suaugusiems,

1. Paukščių žaislų amatas:

Paukščių žaislų amatas

Su naujais lapais ir gėlėmis, kuriomis džiaugiasi paukščiai, jie taip pat švieži, kad galėtų ilgai skristi nuo vieno medžio prie kito. Tai puikus pavasario amatas vaikams, kuriame galite pasidaryti mažų paukščiukų ir įklijuoti juos ant kartono lapo fone, tai geras amatas, kurį reikia laikyti savo kambaryje.

2. Popierinis gėlių amatas:

Amatas iš popieriaus gėlių

Jūsų vaikams jo mokykloje suteikiama daug veiklos, ką galite padaryti, tai padaryti, kad jūsų vaikas sužinotų apie popierinę gėlę, paimtų popieriaus lapą, skirtą įvairių lapų lapams, juos nupjautų, bet ne visiškai suvyniotų į kartoną ir pabandytų padaryti apvalias gėles . Tai puikūs pavasario amatai ikimokyklinukams.

3. Stick Animal Craft:

„Stick Animal Craft“

Naudodami „stick animal“ galite labai gerai pavaizduoti pavasario sezoną, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra surinkti ledų lazdelę, tada nudažyti juos kita spalva, pavyzdžiui, žalia, oranžine, geltona, nes šios spalvos atspindi pavasario sezoną, tada galite padaryti keletą akių ir nosies ir priklijuokite šiek tiek medvilnės plaukams, šią puikią pavasario amato idėją galima išlaikyti kaip parodos kūrinį.

4. Pompom Spring Craft:

Pompom pavasario amatas

„pom pom“ yra maži kempininiai rutuliukai, naudojami įvairiems dalykams, pavyzdžiui, auskarams ir žiedams, taip pat galite iš jų padaryti kokį nors demonstracinį gabalėlį, taigi, norėdami pasigaminti pavasario pom amatų, galite padaryti debesį, nukirpdami debesies formą ir įklijuodami skirtingų spalvų pom tai, tada galite įklijuoti jį ant jūsų Almira ar net savo kambario sienos, tai yra unikalus pavasario amatas mažiems vaikams.

5. Mason Jar Craft:

Mason Jar Craft

mūrinis indas yra įprastas stiklo indas, kurį jums tereikia nudažyti pavasarine spalva ir įdėti į jį šviežių gėlių, arba galite padaryti popierines gėles kaip pavasario sezono spalvas ir įdėti į jas, tai lengvas pavasario amatas.

6. Duonos lentos pavasario amatas:

Duonos lentos pavasario amatas

Čia yra puikūs pavasario amatai suaugusiems, jūsų namuose yra senas pjaustymo padėklas, kurį galite paversti gražiu padėklu, todėl trokštate skirtingų spalvų zuikio ir priklijuokite jį prie padėklo, ir tai bus gražus pasirodymas kūrinys ir nauja amato idėja.

7. Drugelio pavasario amatas:

Drugelio pavasario amatas

Naudodami kavos filtrą galite lengvai pasigaminti drugelio pavasario amatų, galite tiesiog nudažyti juos skirtingomis spalvomis, tada sutraiškyti ir iš šiaudų pasigaminti nektarą. Tai puikūs pavasario amatai vaikams, kuriuos jie gali pakabinti savo kambariuose.

8. Pavasario vainikas:

Pavasario vainikas

Tiesiog surinkite popierines gėles arba galite pasigaminti popierinių gėlių su skirtingomis pavasario spalvomis, tada priklijuokite jas prie apvalaus kartono ir pridėkite prie jų nėrinius. Iš to gausite gražų gėlių vainiką. Jūs, vaikai, galite lengvai pasidaryti šį vainiką, tai yra geriausios pavasario amatų idėjos vaikams, taip pat ir laiko nužudymui.

9. Sėklų gėlė:

Sėklų gėlė

Taigi iš skirtingų didelių sėklų, pagamintų iš medžio ar gėlės, galite pasigaminti gražių pavasario amatų – tereikia nuspalvinti sėklas įvairiomis spalvomis, pavyzdžiui, pavasario spalvos, ir įklijuoti jas ant popieriaus lapo ir įrėminti, tai puikūs amatai pavasariui.

Yra daug spyruoklių amatų, kuriuos galite pasigaminti patys namuose, galite laikyti juos kaip demonstraciją arba kai kuriuos iš jų įrėminti ir laikyti savo namuose, taip pat galite juos parduoti.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9.