Ugniagesiai yra tie, kurie užgesina ugnį ir saugo žmonių gyvybes net ir mirtiniausiose situacijose. Jie rizikuoja savo gyvybe ir stengiasi užkirsti kelią ugnies plitimui aplink pastatus, viešąsias vietas ir tt. Taigi, mūsų vaikai turėtų būti supažindinti su tikra ugniagesių ir gaisrinės koncepcija, naudojant šiuos priešgaisrinės saugos amatus.

Geriausi priešgaisrinės saugos amatai ir idėjos ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažiems vaikams:

Čia yra keletas geriausių 9 priešmokyklinio amžiaus priešgaisrinės saugos amatų,

1. Paprasti ugniagesių amatai:

Paprasti amatai ugniagesiams

Tai elegantiška ir paprasta vaikų priešgaisrinės saugos idėja. Nuorodos paveikslėlyje pavaizduotas ugniagesių grupuotės rankų sujungimas. Ši nuotrauka pažodžiui moko vaikus, kad tai yra tam tikras darbas, kurį galima atlikti tik grupėse.

2. Ugniagesių amatų miniatiūra:

Ugniagesių amatų miniatiūra

Vaikams ikimokyklinio ugdymo įstaigose patinka daryti bet kokius ugniagesių amatus mažiems vaikams, kurie skatina socialinių pagalbininkų veiklą. Priešgaisrinės saugos amatai yra vienas iš jų. Šiame paveikslėlyje parodyta ugniagesių mašina, kuri yra tiksli originalo kopija. Jį sudaro kartoninės plokštės ir spalvoti popieriaus lapai.

3. Priešgaisriniai amatai keliems dalyviams:

Priešgaisrinės saugos amatai keliems dalyviams

Vaikams patinka būti jų pačių idėjų sukurtų amatų dalimi. Taigi, įgyvendindami šią amato idėją, vaikai patys galėtų atlikti ugniagesių vaidmenis, sėdėdami ugniagesių mašinoje. Tai puiki priešgaisrinių amatų, skirtų mažiems vaikams, idėja, kad jie galėtų mėgautis tokia veikla.

4. Ugniagesių amatai koncepcijos rodymui:

„Firemen Crafts for Concept Display“

Ikimokyklinio amžiaus vaikams reikia paprasto ugniagesių ir ugniagesių automobilių demonstravimo. Toje perspektyvoje šią konkrečią ugniagesių amatų idėją ikimokyklinio amžiaus vaikams galima būtų laikyti tiksliu ugniagesių sampratos atvaizdu. Gaisrininkas atlieka savo unikalų darbą su savo savybėmis.

5. Priešgaisrinės saugos amatai mažiems vaikams:

Priešgaisrinės saugos amatai mažiems vaikams

Mažyliai mėgsta užsiimti jiems duotais amatais, kurie yra jų akademinių dalykų dalis. Pavyzdžiui, kiekvienas gali įklijuoti savo momentines nuotraukas į amatus, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Tai rodo, kad tie mokiniai pažodžiui skirti atlikti su jais susijusias užduotis. Tai skatina juos visiškai suprasti koncepciją.

6. Priešmokyklinio amžiaus priešgaisrinės saugos amatai:

Priešmokyklinio amžiaus priešgaisrinės amatai

Tai patogiausias būdas priversti vaikus suprasti tikrąjį ugniagesių žvilgsnį. Tokie ugniagesių amatai ikimokyklinio amžiaus vaikams verčia vaikus susipažinti su šiais gelbėtojų kovotojais. Tuo pačiu metu tai taip pat yra juokingi ir lengvi priešgaisrinės saugos amatai ikimokyklinukams, kad vaikai juos prisimintų.

7. Priešgaisrinės saugos demonstraciniai amatai:

Priešgaisrinės saugos demonstraciniai amatai

Priešmokyklinukai priešgaisriniai amatai gali būti naudojami demonstravimo tikslais, kaip parodyta paveikslėlyje aukščiau esančioje nuorodoje. Priešgaisrinė mašina pagaminta kaip tokia, o patys vaikai – kaip gaisrininkai. Sunkvežimyje yra visos pagrindinės savybės, kurias jis turėtų turėti, o vaikai yra apsirengę ugniagesiais. Tai puikus priešgaisrinių automobilių amatas ikimokyklinio amžiaus vaikams.

8. Priešgaisrinės stoties demonstraciniai amatai:

Priešgaisrinės stoties demonstraciniai amatai

Priešgaisrinės stoties, priešgaisrinių mašinų ir gaisrininkų sąvoką vaikai gali gerai suprasti, kai ji visiškai pademonstruota naudojant nuorodoje paminėtą amatų rūšį. Laivas parodo visą gaisrinės reikšmę su įvairių tipų gaisrinėmis mašinomis su savo priedais. Taigi tai yra tobuliausias priešmokyklinukų amatų amatas, kad jie būtų gerai žinomi apie šią idėją.

9. Patyrę priešgaisrinės saugos amatai:

Išmanantys priešgaisrinės saugos amatai

Šie paprasti ir elementarūs ugniagesių amatai ikimokyklinukams parodo savo darbą atliekančių ugniagesių grupę. Amatas daromas ant paprasto diagramos popieriaus, kurį sudaro ugniagesių automobilis ir ugniagesių grupė, šaudantys vandenį, kad užgesintų gaisrą pastate. Šią paprastą apraišką vaikai gali lengvai suprasti.

Yra milijonai būdų ir idėjų, leidžiančių mažyliams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams suprasti tokio pobūdžio socialinės veiklos koncepciją. Tačiau tik keli iš lengviausių ir paprasčiausių būdų paminėti aukščiau. Taigi galite juos apsvarstyti ir tuo pasinaudoti.

Vaizdų šaltinis: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.