Tek Bileklik hem şalvar hem de sari ile eşleşebilir. Bayanlar, bilezik, halhal, bindi, küpe vb. ile Shringaar yaparak güzelliklerini arttırmayı severler. Tek bileklik tasarımında çok fazla çeşitlilik vardır. Tek bileklik altın tasarımları bayanlarda sıcak favori. Her zaman iki elinde tek takmak için altın bilezikleri tercih ederler. Sari ile kullanabileceğiniz tek sıra pırlanta bilekliğe de sahip olabilirsiniz. Süslü tek bilezikler ve etnik bile var.

Farklı Tek Bilezik Çeşitleri:

Altın rengi bu bileklik tasarımları her fonksiyona çok yakışacaktır. Bugünün genç kızları bile Kurti ve Tayt ile tek bilezik takmayı seviyor. Çoğunlukla altın rengi en yeni tek bileklik tasarımını tercih ediyorlar. Bu nedenle, sevmeleri koşuluyla her yaş grubundaki bayanlar tarafından tek bilezik takılabilir..

1. Tek Şık Altın Bileklik:

Tek Şık Altın Bileklik

Bu, altın rengi şık tek bileklik tasarımıdır. Üniversiteye gitmeyi seven genç kızlar, batılı elbiselerine de çok yakışacağı için en çok bu tasarımı tercih edecekler. Bu tasarım kızlar için gerçekten harika. Ayarlanabilir bandı da var.

2. Tek Sıra Pırlanta Bileklik Tasarımı:

Tek Sıra Pırlanta Bileklik Tasarım

Bu bileklikte, bütün olarak çivili tek sıra elmas var. Bu gerçek altın bileklik ve pahalı da olabilir. Bu tek sıra pırlanta bileklik ile başka renkteki metal bileklikleri de takabilirsiniz. Saree ile çok yakışıyor.

3. Geleneksel Tek Bileklik Tasarımı:

Geleneksel Tek Bileklik Tasarımı

Bu bileklik üzerindeki çalışma, yıllar önce bulunan gelenekseldir. Çok güzel bir tasarıma sahip ve çoğunlukla büyükannemiz tarafından kullanıldı. Bazı ailelerde, kayınvalidenin gelinine böyle bir bileklik hediye ettiği bir ritüel vardır..

4. Tek Bileklikte Eşsiz Tasarım:

Tek Bileklikte Eşsiz Tasarım

Bu tek bilekliğin tasarımı gerçekten harika. Piyasadaki en son modeldir. Moda bilincine sahip bayanlar tarafından çok sevilecek. Sade olsa da, tasarım çok şık. Sadeliği içinde ağır görünecek. Olması gereken bir tasarımdır.

5. Bükümlü Tek Bileklik Tasarımı:

Bükümlü Tek Bileklik Tasarım

Tek bileklikteki bükülü desen gerçekten muhteşem görünüyor. Bu bilekliği yapmak için çok çaba gerekiyor. Bu, üç bileziğin birleşimidir. Biri tam pırlanta, diğer ikisi sade altın. Bu elde süslü ve benzersiz görünecek.

6. Gümüş Tek Bileklik:

Gümüş Tek Bileklik

Bu tek bileklik gümüş rengindedir. Bobin ile büküm oluşturulduğu için yeni tasarıma sahiptir. Hanımlar bu modeli çok sevecek. Sterling Silver herkes için uygun fiyatlıdır ve günlük olarak endişelenmeden takabilirsiniz. Çarpıcı görünecek.

7. Yaprak Serisi Tasarımında Tek Bileklik:

Yaprak Serisi Tasarımda Tek Bileklik

Bu tek bileklikte bir dizi yaprak tasarımı var. Her yaprağın üzerine bir elmas yapıştırılmıştır. Bu model nadiren bulunur ve bu tek bileklikle olağandışı görüneceksiniz. Bu tasarım güzelliğinize zarafet katacak.

8. Düz Altın Tek Bileklik:

Düz Altın Tek Bileklik

Bu yuvarlak kesim düz altın tek bileklik. Herhangi bir çalışma ve tasarıma sahip değildir. Günlük kullanım için kadınlar için mükemmeldir. Kızlarda da çok güzel duracaktır. Sade bileklik takmayı seven bayanlar olabilir ve bu onlar için olabilir..

9. İncili Tek Bileklik:

İncili Tek Bileklik

Bu bileklikte altın ve inciden bir eser var. Geniş bir bilekliktir ve sadece bir tanesi elinizi doldurmaya yeterlidir. Bu model Rajasthan’da oldukça mevcuttur. Rajasthani hanımları bu tür bilezikleri işlevlerde giyerler. Bu kadar küçük bir altın işi var.

10. Antik Tek Bileklik Tasarımı:

Antik Tek Bileklik Tasarım

Tek bileklikte antika bir tasarımdır. Taşlar ve pırlantalarla süslenmiştir. Tasarım insanların dikkatini çekecek. Diğer hanımlar kesinlikle bu tasarımı övecekler ve hatta böyle güzel bir bileklik aldığınız için sizi kıskanacaklar. Pembe taş hepsinin favorisi.

11. İkiz Tavus Kuşu Tek Bileklik Tasarımı:

Twin Peacock Tek Bileklik Tasarım

Bu altın tekli bileklik, ikiz tavus kuşu deseniyle çok hoş görünüyor. Bu renkli taşlarla iki tavus kuşu yaşıyor. Geri kalan tüm bileklik üç dizi inci ile kabartılmıştır. Bayanların elinde çekici görünecek ve Evlilikte harika görünecek.

12. Etnik Altın Tek Bileklik:

Etnik Altın Tek Bileklik

Bu altın tek bileklikte etnik bir tasarımdır. Çok küçük altın ve mor taş işçiliği vardır. Büyüleyici bir tasarım vermek için çok ince altın kesimi var. Bu da pahalı olmalı. Muhteşem ve olağanüstü görünecek.

13. Tasarımcı Tek Bileklik:

Tasarımcı Tek Bileklik

Bu özel olarak tasarlanmış tek bir bilekliktir. Büyüleyici bir görünüme sahip olan altın ile inanılmaz boncuklar yapılır. Tasarımcı tekli bileklik doğrudan insanların zihnine yerleşecek. Bu tasarımı gören herkes çıldıracak. Her bayan bunun için can atacak.

14. Düğüne Özel Tek Bileklik Tasarımı:

Düğüne Özel Tek Bileklik Tasarım

Bu, tek bileklik tasarımında çok popüler bir tasarımdır. Bir gelin bu tek bilekliği düğününde takabilir. Tamamen parlayacak ve gözleri yakalayacak küçük elmaslarla süslenmiştir. Hanımların aklı, elmasların parıltısını görmeye devam edecek..

15. Ayık Tek Bileklik Tasarımı:

Ayık Tek Bileklik Tasarım

Bu tek bileklik tasarımı, her aralıkta pırlanta ile ayıktır. Bu bilekliğin tasarımı da çok hoş ve güzel. Şalvar ile de çok güzel duracaktır. Tasarım klas ve yüksek standarttır. Akıllara hitap edecek.

Altın ve pırlantalı tek bileklik tasarımları o kadar estetik ve çekici ki, örneğin beğeneceksiniz. Tek bileklikte hem geniş hem de ince olabilir. Ne giyeceğin zevkine bağlı. Günlük kullanım için tek bir bileklik güzel görünecek. Ve işlevler için geniş tek bileklik, ağır sari ile çarpıcı görünecek. Muhteşem tasarımları ile bayanların kalbini çalacak. Hanımlar, tekli bileziklerin muhteşem tasarımlarını beğenmekten kendilerini alıkoyamazlar. Ve onu güzel takılarla süslemek hanımların hakkıdır..