Menas ir amatai buvo svarbi ikimokyklinio ugdymo ir mokyklų dalis. Jie patinka ne tik mažiems vaikams, bet ir suaugusiems, nes jie suteikia jiems naują būdą padaryti ką nors kūrybiško iš atliekų. Tarp jų, kengūrų amatų idėjos turi įdomų vaidmenį proto darbe.

kengūros amatas

Paprastos ir lengvos kengūros amatų idėjos mažiems vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Štai keletas privalumų, kuriuos reikia išbandyti lengvai pagaminamus ir paprastus kengūrų amatų daiktus,

1. Kartoninė kengūra:

Kartoninė kengūra

Kortų lentos daro gražią ir aštrią kengūrą, kuri dar labiau dekoruota dizaino žavesiu, kad padarytų akis, nosį ir kitas kūno dalis. Jie gali būti pagaminti iš įvairių spalvų kortelių lentų.

2. Taškuota kengūra:

Taškuotas kengūros amatas

Taškuoti kengūrų amatai mažiems vaikams skustis buvo įdomus būdas sukurti skirtingus dizainus naudojant spalvas ar perlus. Kengūros sukurtos su taškeliais, suteikiančiais kengūrai puikią formą įvairiomis spalvomis.

3. Kengūra iš popieriaus indo:

Kengūra iš popieriaus indo

Taip, popieriniai indai taip pat naudojami gaminant kengūrų amatus vaikams. Jie dar nudažyti ruda spalva, o kojos, rankos ir veidas pagaminti iš rudos spalvos kartoninio popieriaus. Maišelis taip pat gaminamas naudojant popierinį indą. Jei norite ką nors patiekti savo vaikams, išbandykite tokio tipo amatus ant popieriaus indo.

4. Kengūros lėlės iš dokumentų:

Kengūros lėlės iš dokumentų

Kengūrų popieriaus amatai yra populiarūs gaminant kengūrų lėlės. Pagaminti iš kieto ir minkšto popieriaus, jie puikiai puošia lėlės ir taip pat leidžia judėti pagal poreikį. Jie gali būti tiek stačiakampiai, tiek apvalūs.

5. Kengūros maišelis:

Kengūros maišelio amatai

Norite turėti maišelį, panašų į kengūros maišelius! Jo gamybai geriausiai tinka kietas kartoninis popierius. Atsižvelgiant į pusiau apskritimo formą, maišelis yra susiuvamas plonomis virvėmis aplink kraštus.

6. Medinė kengūra:

Mediniai kengūros amatai

Medinis kengūrų menas ir amatai suaugusiems suteikia naują išvaizdą, kai jie pagaminti iš medžio. Kengūra pirmiausia pagaminta iš medžio, o tada išpjauta su tamsiai juodais eskizais veidams ir kitoms dalims padaryti. Jei žinote medinius amatus, būtinai išbandykite šį kengūros amatą.

7. Išgalvotas kengūros rašiklio laikiklis:

Išgalvotas kengūros rašiklio laikiklis

Kengūros amatas ikimokyklinukams, pagamintas iš kartono ar bet kokios kitos spindinčios kietos medžiagos, suteikia tvirtą ir dekoratyvią išvaizdą. Rašiklio laikiklis dedamas ant maišelio dalies, kurios viršutinė dalis yra panašaus modelio. Atrodo šiek tiek sunkiai, tačiau tai padaryti labai paprasta, reikia tinkamai apsvarstyti, kai gaminate šį rašiklio laikiklį iš kengūrų amato, taip pat galite padovanoti savo jaunesniajam broliui.

8. Medvilnės kengūra:

Medvilnės kengūros amatas

Kengūros amatas, pagamintas iš medvilnės ir padengtas aksomine medžiaga, yra puikus dovanų žaislas bet kokiems vakarėliams. Amatų gaminiai gali būti pagaminti iš įvairių spalvų atspalvių, taip pat gali būti dekoruoti perlais ir pan. Jei turite mažą vaiką, išbandykite šį amatą ir leiskite šypsotis savo vaikų veidui.

9. Kalėdų kengūra:

Kalėdų kengūra

Kalėdinės kengūros, pagamintos iš kartoninio popieriaus, kartu su Kalėdų lazdelėmis, kurios puikiai tinka šventei. Jas dar puošia dažymas kreidelėmis. Vaikai gali mėgautis šiuo amatu savo Kalėdų vakarėliuose, tėvai gali padėti ir jiems vadovauti kurdami šį kengūros amatų.

Kengūros amatų idėjos paprastai apima tokius ingredientus kaip medvilnė, kartonas, vaškas, tekstilės medžiagos ir daug daugiau. Jie taip pat yra pagaminti patrauklių maišelių, skirtų iškyloms, durelėms. Šokinėjančios kengūros, maišeliai, popieriniai maišeliai, popierinės lėkštės kaukės ir kt. Dažniausiai gaminami su kengūra susiję amatai..

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.