Lapų amatas yra puiki amatų veikla. Šis amatas atrodo gražiai su rudens spalvomis, tačiau tai galima padaryti bet kuriuo metų laiku, naudojant bet kokio tipo lapus. Šių lapų išdėstymas vaikams yra įdomi veikla.

Geriausios kokoso, palmių ir popieriaus lapų amatų idėjos su nuotraukomis:

Čia yra keletas amatų iš lapų, iš toliau pateiktų 9 geriausių lapų amatų vaikams, ikimokyklinukams ir mažiems vaikams,

1. Popieriaus lapų amatas:

Amatas iš popieriaus lapų

Gražus amatas, kurį būtų galima lengvai padaryti naudojant įvairių spalvų popierių. Jums nereikia lapų šablono. Paimkite bet kokios formos popierių ir padarykite gražius lapus. Popieriaus lapai gali būti bet kokios formos ir spalvos Galite pabandyti su jais padaryti keletą rudens lapų. Tai atrodo taip natūraliai ir gražiai. Supjaustykite himną, kad suklijuotumėte, kad iš jų būtų kekės.

2. Palmių lapų amatas:

Palmių lapų amatas

Palmių lapų gamyba yra tokia smagi. Puikus lapų amatas vaikams. Šis sezonas suteikia jūsų namams atogrąžų išvaizdą su nuostabiais palmių lapų amatais. Jis dirba su popieriumi ir suteikia kuo daugiau ašmenų pasirinktam lapui. Pabandykite juos nuspalvinti, kad atrodytų gražiai.

3. Kokoso lapų amatas:

Amatas iš kokoso lapų

Puiki idėja iš kokoso lapų pagaminti ką nors naudingo. Užuot jas išmetę, išbandykite šias gražias kokoso lapų skrybėles. Taip gražiai atrodo. Jų gamybai nereikia specialių įrankių, jie apsaugo jus nuo saulės spindulių. Tai irgi smagu gaminti.

4. Rudens lapų amatai:

Rudens lapų amatas

Jūsų vaikas norėtų padaryti amatų iš lapų. Turite pasirinkti rėmą ir surinkti keletą rudeninių lapų. Turėtumėte pasirinkti paveikslėlį, kurį norite sukurti, ir naudojant klijus šie lapai gali būti suklijuoti, kad būtų sukurtas puikus sienų menas.

5. Lapų saulėgrąžų amatas:

Lapų saulėgrąžų amatas

Ruduo yra puikus metas užsiimti amatais. Pasirinkite gražius lapus, ilgus ir smailus. Priverskite savo vaikus kurti šias nuostabias saulėgrąžas. Paimkite gražų spalvotą apvalų popierių centre ir priklijuokite šiuos lapus. Šių gėlių spalva suteiks gražią šypseną jūsų veidui.

6. Lapų kaukių amatas:

Lapų kaukių amatas

Ši idėja sukurti kaukę iš natūralių lapų yra labai smagi. Puikus lapų amatas ikimokyklinukams. Jiems patiks vaidinti lapų vyrą, dėvintį tokias gražias kaukes. Sukurti paprasta, o vaikai juos dėvės paskutinį kartą. Nupieškite kaukę, supjaustykite ją pagal savo dydį ir atitinkamai sureguliuokite akių skyles. Lapai turi būti išdžiovinti. Norėdami pagaminti šią kaukę, užtepkite klijus ir priklijuokite lapus.

7. Lapų žibintų amatas:

Lapų žibintų amatas

Lapų žibintai yra gera lapų amatų idėja mažiems vaikams. Viskas, ko jums reikia, yra įvairių spalvų rudens lapai. Norėdami pagaminti žibintą, turite turėti laidą ir elektros lemputę. Užklijuokite šiuos lapus ant amatų popieriaus ir juos reikia apvolioti ant sūrio dėžių. Pakabinkite lemputę jų viduje, kad žibintai švytėtų. Vaikams patiks, kai iš lapuočių žibintų sklinda šviesos.

8. Lapų monstrų amatas:

Lapų monstrų amatas

Patikrinkite, ar jūsų mažyliams yra įdomios veiklos. Padarykite keletą lapų monstrų. Vaikai juos mylėtų. Jie galėtų atbaidyti savo mamas šiais nuostabiais lapų monstrais. Vaikams patiks priklijuoti tas baisias akis į šiuos rudens lapus, kad jie atrodytų pabaisingai. Viskas, ko jums reikia, yra klijai ir džiovinti lapai.

9. Tapybos lapų amatas:

Tapybos lapų amatas

Ruduo yra geras metas imtis šio amato. Iš savo kiemo rinkitės daug lapų. Pasirinkite akrilo spalvas. Dažykite juos ant šių lapų, kad suteiktumėte gražią išvaizdą. Taip pat galite sudėti visus šiuos dažytus lapus, kad padarytumėte gražų koliažą.

Lapų amatai suteikia daug įdomumo vaikų veiklai. Ruduo yra metas, kurį galite pasirinkti, kad padarytumėte tokius nuostabius amatus. Pabandykite savo vaikams padaryti tokius paprastus amatus, kaip lapų pabaisos ir lapų kaukės. Jie norėtų su jais žaisti. Žibintai yra tokia gera idėja tiems vėjuotiems vakarams.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.