Jūra & vandenyno gyvūnai yra nuostabūs Dievo sukurti padarai. Jie taip pat įkvepia ir žavi. Padėkite savo vaikui išprotėti savo vaizduotę ir lengvai namuose sukurkite amatų iš jūros gyvūnų.

Geriausios jūros gyvūnų amatų ir dizaino idėjos ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažiems vaikams:

Čia yra keletas 9 geriausių jūros gyvūnų amatų ar vandenyno gyvūnų amatų ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažiems vaikams,

1. Spalvingas aštuonkojis:

Spalvingi aštuonkojai

Pusė apelsinų ar saldžiųjų kalkių liko pašalinus sultis ir spalvingus blizgučius, klijus / segiklį / lipnią juostelę. Prieš naudojimą išdžiovinkite saldžią kalkę arba apelsiną. Iškirpkite blizgučius pagal reikiamą ilgį ir susegkite juos arba priklijuokite prie vidinės apelsinų / saldžiųjų kalkių pusės. Tiesiog įsitikinkite, kad naudojate tik 8 juosteles, nes aštuonkojis turi tik 8 rankas. Taip pat galite pasinaudoti senu sulaužytu teniso kamuoliuku.

2. Ryškios spalvos žuvys:

Ryškios spalvos žuvis

Paimkite keletą spalvotų ledų lazdelių ir klijuokite. Įklijuokite juos žuvies pavidalu ir pritvirtinkite sukiojančią akį arba didelę ir ryškią mygtuką. Galite pakabinti juos ant virvelės arba tiesiog priklijuoti prie vaiko kambario sienos. Jei nerandate spalvotų ledų lazdelių, tiesiog paimkite paprastas ledų lazdeles ir nuspalvinkite jas taip, kaip norite.

3. Popierinis maišelis želė žuvis:

Popierinis maišelis želė žuvis

Norėdami pagaminti želatinę žuvį iš popierinio maišelio, jums reikia vieno popierinio maišelio vienai želė žuviai, šiek tiek sukiojančių akių, klijų, teptukų, dažų spalvų, blizgančių klijų ir žirklių nelygiais kraštais. Jūsų vaikas pirmiausia nudažo popierinius maišelius įvairių spalvų mišiniu – kaip jam patinka. Nereikia jokių dizainų. Tiesiog dažykite atsitiktinai. Kai dažai šlapi, pridėkite blizgučių – tai suteikia nuostabų efektą. Iškirpkite juosteles iki pusės su dantytomis žirklėmis. Priklijuokite akis. Ir pakabink!!

4. Drabužių kaištis ryklys:

Drabužiai Pin Shark

Norėdami paruošti šį jūros gyvūnų meną ir amatus, pirmiausia surinkite pilką drabužių kaištį & balti atvirukai. Sukiojančios akys, dantų krapštukas ir šiek tiek klijų. Viršutinę ryklio kūno dalį nupjaukite pilka kortele ir apatinę – balta spalva. Prieš pjaustydami nepamirškite nupiešti pelekų. Priklijuokite juos prie atidaromo drabužių kaiščio šonų. Priklijuokite mažą žuvį prie dantų krapštuko ir pritvirtinkite prie kitos pusės taip, kad atrodytų taip, lyg ją suėstų ryklys. Paverskite pavojingą ryklį savo augintiniu …

5. Jūros ežiukas:

Jūrų ežiai

Tai labai lengvi amatai jūros gyvūnams ikimokyklinio amžiaus vaikams. Tiesiog paimkite netoksišką molį ir keletą dantų krapštukų. Paprašykite vaiko susukti molio gabalėlį į rutulį. Įdėkite keletą dantų krapštukų į molį ir voila, jūsų jūros ežiukas paruoštas. Taip pat galite dažyti dantų krapštukus pagal molio spalvą.

6. Kiaušinių dėžutės banginis:

Kiaušinių dėžutės banginis

Jūros gyvūnų amatų idėjose šis yra puikus amatas mažyliui. Tam jums reikia kiaušinių dėžutės, mėlynos spalvos dažų, šiek tiek mėlynos ir baltos spalvos vamzdžių valiklių, judančių akių, mėlynos kortelės lapo ir klijų. Supjaustykite vieną kiaušinių dėžutės gabalėlį ir apverskite jį aukštyn kojomis. Dažykite mėlynai ir palikite išdžiūti. Tuo tarpu nupjaukite banginio pelekus ir uodegą. Kai dažai išdžiūsta, viršuje pradurkite skylę ir uždėkite mažus mėlynų vamzdžių valiklius, kad būtų parodytas vandens daigas. Sulenkite juos ant viršaus. Priklijuokite uodegą, pelekus ir akis. Nubrėžkite burną ir jūsų šypsenų banginis yra paruoštas.

7. Spalvotos popierinės plokštelės žuvys:

Spalvotos popierinės lėkštės žuvys

Vandenyno gyvūnų amatuose, skirtuose ikimokyklinio amžiaus vaikams, galite naudoti popierines lėkštes, kad ant sienos išsipūstų akvariumas. Jums reikės lotsa popieriaus plokščių ir dažų. Leiskite savo vaikui piešti žuvį. Nepamirškite nupjauti ir dažyti uodegos ir pelekų pagal popieriaus plokštelės spalvą. Priklijuokite šias žuvis prie sienos. Galite įklijuoti nuotraukas ant jo ir jis taps nuostabiu sienų dekoru.

8. Popierinės plokštelės Walrus:

Popierinė plokštelė

Tai gali būti vienas iš lengviausių vandenyno gyvūnų meno ir amatų mažiems vaikams. Viskas, ko jums reikia, yra vieno didelio dydžio popieriaus plokštelės ir vienas mažas, baltas kortelės lapas arba plastikiniai šaukštai, rudi dažai, sukiojamos akys ir šiek tiek baltos vilnos. Dažykite 2 mažas popierines lėkštes ir vieną didelę popieriaus plokštę rudais dažais. Palikite išdžiūti. Iškirpkite rankenas iš 2 plastikinių šaukštų ir mažų virvelių baltos vilnos ūsams. Perpjaukite vieną iš mažų popierinių plokščių per pusę. Tai bus kojos. Kitą mažą popieriaus plokštelę priklijuokite didesnės viršuje, kad susidarytų galva ir kūnas. Klijuokite kojas & suktos akys. Nubrėžkite nosį ir burną. Klijuokite baltą vilną kaip ūsus. Šaukštų rankenos bus graužikų dantys.

9. Tualetinio popieriaus žuvies amatas:

Tualetinio popieriaus žuvies amatas

Surinkite tualetinio popieriaus ritinius arba popieriaus rankšluosčių ritinius, perpjautus per pusę, dažų, blizgučių, teptukų, žirklių, klijų ir sukiojančių akių. Dažykite tualeto ritinį. Blizgučius galite paskleisti, kai dažai yra šlapi, arba galite pridėti blizgučių prie dažų prieš dažydami tualeto ritinius. Kai ritiniai išdžiūsta, įstumkite vieno vamzdžio galo šonus, kad taškas taptų, ir paspauskite vamzdelį, kad jis būtų plokščias. Vamzdžio gale, tada viduryje, padarykite du įstrižus pjūvius. Dabar priklijuokite akis, tada tai taps geriausiu jūrų gyvūnų amatu ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Jūros ir vandenyno būtybės yra tikrai spalvingos ir užburiančios. Laukinę jūsų vaikų vaizduotę galima pamatyti jų amate. Jie gali padaryti tikrai kerinčius ir gyvus jūrų gyvūnų amatus, dėl kurių galite tapti nekalbūs.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.