Amatai iš karvių yra dar vienas puikus gyvūnų tematikos amatas, kurį vaikams patinka daryti. Padarykite šias gražias idėjas, kad jie galėtų linksmintis.

Geriausi karvių amatai ir idėjos vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Čia yra keletas karvių amatų, kurie jums tikrai patiks,

1. Karvės firminiai blankai:

Karvių firminių blankų amatas

Padėkite vaikams pasigaminti šį mielą karvės amatą mokyklos veiklai. Ant šio firminio blanko paprasto firminio blanko viršuje yra karvės paveikslėlis. Vaikai gali papuošti karvę lipdukais ir žymekliais.

2. „Candy Stick Cow Craft“:

Karvių amatų saldainiai

Kitas šaunus ir paprastas dizainas yra karvių saldainiai. Vaikai turi pritvirtinti karvės galvą prie saldainių lazdelės. Jie taip pat gali pridėti žalios popierinės žolės šalia burnos. Tai šauni karvių amatų idėja. Jei turite mažai ledų lazdelių, taip pat galite padaryti šį amatą savo vaikams

3. Drabužių kaiščių karvės:

Drabužių kaiščiai karvės amatai

Šis lengvas ūkinių gyvūnų amatas yra pagamintas iš karvių. Kiekvieną karvę galite pastatyti naudodami keturis drabužių segtukus. Tai mielas, kaip karvių amatai ikimokyklinukams, nes galite vienodai pastatyti visą ūkio kiemą su skirtingais gyvūnais. Tai gera idėja papuošti stalą namuose.

4. Šokanti karvė kaip amatas:

Šokanti karvė kaip amatas

Padarykite šią nuostabią šokančią karvę, parodydami karvės kojas kaip plonas linijas. Kitos karvės dalys gali būti pagamintos iš popieriaus. Galima pridėti ir žolės. Tai malonu vaikams kaip karvių amatai mažiems vaikams. Juokingi amatai tikrai suteikia mylią jūsų vaikų veidui, išbandykite šią idėją.

5. Grąžinti dovanų karvių krepšius:

Grąžinkite dovanų karvių krepšius

Čia yra puikus būdas baigti gimtadienį. Padėkite vaikams pasigaminti šiuos mielus grąžinimo krepšius, dekoruotus kaip karvės. Karvių amatas vaikams bus populiarus ir įdomus. Pasibaigus vakarėliui, jie gali išdalinti tiek, kiek reikia savo draugams. Tai gera ir graži idėja įteikti tokio tipo dovaną savo vaikų gimtadienio vakarėlyje.

6. 3D karvė:

3D karvė

Tai puikus būdas perdirbti seną dėžę. Ši dėžutė paverčiama karve, kaip kojas naudojant tualetinio popieriaus ritinius. Galite pridėti veido iškirptę ir papuošti dėžutę juodomis dėmėmis. Tai linksmi karvių amatų projektai, kurie patiks daugumai vaikų.

7. Karvės kaukė:

Padarykite šią gražią karvės kaukę kostiumų vakarėliui ar tiesiog karvės įvertinimo dienai. Popierinė plokštelė dekoruota juodomis dėmėmis ir išpjauta akims. Taip pat galite pridėti juostelę. Padarykite rausvą burną ir užpildykite šypseną. Šis karvių menas ir amatai yra puikus būdas įtraukti vaikus.

8. Karvių vakarėlio skrybėlės:

Karvių vakarėlio skrybėlės

Tai šauni vakarėlio kepurės idėja, kurią mielai dėvės visi vaikai. Kūgio vakarėlio skrybėlę puošia juodos dėmės ir akys. Kūgio viršus nudažytas juodai, o ausys pritvirtintos. Rožinė burna užbaigia prisilietimą. Amatai iš karvių raštų yra paprasti.

9. Tualetinio popieriaus ritininė karvė:

Tualetinio popieriaus ritininė karvė

Vos keliais paprastais žingsniais pakeiskite tualetinio popieriaus ritinį į gražią karvę. Rulonas iš viršaus dekoruotas plonu popieriumi, kuris formuoja priekyje esančias kojas ir veidą. Norėdami visiškai atrodyti, pridėkite karvės dėmių. Šis karvių popieriaus amatas taip pat yra labai populiarus.

Amatai iš karvių yra puikus būdas išmokyti vaikus apie šį universalų gyvūną. Gaminkite karvės galvos apdangalus taip, kad vaikai galėtų juos nešioti.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.