Burrrr !!! Tai žiemos laikas !!! Negalite išeiti žaisti, pučiant šaltiems vėjams? Jokiu problemu!!! Štai keletas žavių amatų, kad jūsų mažieji žiemą būtų užsiėmę namuose. Šie amatai padės nužudyti laiką ir greitai paruošti nuostabias dovanas.

Paprastos ir lengvos žiemos amatų idėjos vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Peržiūrėkite 9 geriausias žiemos amatų idėjas mažiems vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams,

1. Veltinio monstrų pirštinės:

„Felt Monster“ pirštinės

Tai labai paprasti ir lengvi žiemos amatai ikimokyklinio amžiaus vaikams. Atsekite kumštinės pirštinės šablonus ant veltinio gabalėlių ir susiuvkite. Siuvinėkite nosį ir siūkite sagas akims. Šie šablonai yra lengvai prieinami daugelyje svetainių. Kaip šablonus galite naudoti drakono veidą / liūto veidą / ryklio veidą. Vaikams tiesiog patinka juos dėvėti ir kurti savo siaubo istorijas

2. Plastikinis puodelis Snieguolė:

Plastikinė taurė Snieguolė

Tai labai lengvi žiemos amatai suaugusiems su lengvai prieinama medžiaga. Viskas, ko jums reikia, yra balti plastikiniai puodeliai, segiklis ir spalvotas diagramų popierius. Susegkite puodelius vienas šalia kito, kad gautumėte apskrito formos kamuoliukus – vieną didelį kūnui, kitą – galvai. Iškirpkite du didelius apskritimus iš juodos kortelės. Nosiai galite naudoti oranžinį diagramos popierių arba tiesiog klijuoti morką. Tai labai puikus projektas įtraukti vaikus.

3. Pirštų tapybos žiemos medis:

Pirštų tapybos žiemos medis

Laimingas laikas mažiems vaikams klysti, jums tereikia mėlyno popieriaus lapo, juodo žymeklio ir netoksiškų baltų dažų. Nupieškite medį juodu žymekliu arba galite liepti vaikams padaryti medžio rankos atspaudą. Fone nuleiskite baltus dažus, kad matytumėte, kaip krenta sniegas, ir jūsų vaikas gali ant sniego atspausti pirštą. Tai puiki idėja, kad jūsų vaikai būtų užsiėmę šaltomis dienomis.

4. Popierinis puodelis Sniego žmogus:

Popierinis puodelis Sniego žmogus

Šiems žiemos popieriaus amatams jums reikia 4 popierinių puodelių, juodos, baltos ir kitų spalvų vamzdžių valiklių, juodų dažų, žirklių, pompų, žymeklių, klijų, kaiščio, mėlyno, balto ir juodo statybinio popieriaus. Nubrėžkite akis, burną juodu žymekliu ir priklijuokite oranžinį nosies valymo vamzdelį. Klijuokite rankoms juodus vamzdžių valiklius ir apsirenkite sniego senį pagal savo vaizduotę. Tai labai kūrybinga spektaklio idėja.

5. Popierinis puodelio kaimas:

Popierinio puodelio kaimas

Viskas, ko jums reikia, kad sukurtumėte savo kaimą – popieriniai puodeliai, eskiziniai rašikliai ar žymekliai, ryškių spalvų diagramos popierius, veltinio debesų lipdukai, gofruoti amatų lakštai, klijai, dvipusė lipni juosta ir žirklės. Kaimą labai lengva sukurti; viskas, ko jums reikia, yra jūsų laukinė vaizduotė. Iš spalvoto diagramos popieriaus padarykite plokščius kūgius ir klijuokite juos kaip stogus. Klijuokite juos ant žalios diagramos lapo ir pridėkite keletą augalų, pagamintų iš diagramos popieriaus, ir ant jų priklijuokite spalvotų gėlių.

6. Ledų lazdelė Sniego žmogus:

Ledų lazdelė Sniego žmogus

Jums reikia ledų lazdelių, lipnios juostos, baltos ir juodos spalvos dažų, oranžinės ir juodos spalvos žymeklių, dviejų juodų sagų ir raudonos satino juostelės. Dažykite maždaug 6 lazdeles baltais dažais. Kai dažai išdžiūsta, klijuokite juos greta lipniais dažais. Nubrėžkite liniją ir viršutinę pusę nudažykite juodais skrybėlės dažais. Prie skrybėlės priklijuokite raudoną satino juostelę. Priklijuokite juodus mygtukus akims ir nubrėžkite išlenktą liniją su juodu žymekliu burnai. Nubrėžkite nosį oranžiniu žymekliu ir voila, jūsų ledų lazdelė Snieguolė yra paruošta, tai yra paprastas ir malonus amatas vaikams.

7. Tualeto ritininis poliarinis lokys:

Tualeto ritininis poliarinis lokys

Neišmeskite tualeto ritinėlio vamzdžio. Tiesiog naudokite jį norėdami sukurti mielą ir mielą baltąjį lokį. Tai paprasta ir paprasta padaryti. Tiesiog perduokite daiktus vaikams ir jie gali tai padaryti akimirksniu. Viskas ko jums reikia – tualetinis ritinys, baltas diagramos popierius, juodas žymeklis, klijai, rožinis eskizinis rašiklis ir 2 juodi mygtukai. Vaikas gali tai padaryti tik pažvelgęs į paveikslėlį. Tęsk!! Padėk jam!!

8. Žiemos aksesuarų rėmas:

Žiemos aksesuarų rėmas

Fantastiškos vaikų žiemos meno ir amatų idėjos yra papuošti jūsų namus naudotais vilnoniais aksesuarais, tokiais kaip kepurė, duslintuvas, kojinės, pirštinės ir tt Įdėkite vilnonius aksesuarus į dėžutę su dideliu rėmu. Tai puikus būdas parodyti seną, nenaudotą vilnonį gaminį. Pirmyn ir pabandykite.

9. Aukso plunksnų karoliai:

Auksinis plunksnų karoliai

Paaugliai & Suaugusiesiems nuobodu sėdėti namuose, nes jie negali išeiti šaltu, šaltu oru. Tiesiog pasidarykite auksinių plunksnų karolius kaip žiemos amatų veiklos dalį. Jums reikia molio, auksinių dažų, peilio, auksinės grandinėlės ir, žinoma, kočėlo. Iškočiokite reikiamą dydį, kuris turėtų būti maždaug. 2 mm storio. Peiliu nubrėžkite liniją per plunksnos centrą. Nubrėžkite daug mažų linijų nuo centrinės linijos iki išorinio plunksnos galo. Viršuje pradurkite skylę, kad grandinė praeitų. Leiskite molio išdžiūti. Tada dažykite jį aukso spalva. Ei, Presto, tavo auksinių plunksnų karoliai yra paruošti. Mikčioja aplink jį dėvėdama. Taip pat galite pasidaryti porą derančių auskarų.

Išmeskite žiemos bliuzą kurdami nuostabius amatus perdirbdami senus daiktus. Sienų dekorai, dovanų dirbiniai, Kalėdų eglutės puošmenos gali būti gaminamos taip, kad nuobodžiautumėte vėsiu žiemos oru.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.