Lėlės yra mėgstamiausi vaikų žaislai nuo tų tradicinių dienų. Be to, savo lėlių kūrimas suteikia jiems ypatingą pasitenkinimą. Vaikams, kurie nuolat pamišę gamina skirtingus amatus, šie lėlių amatai bus dar vienas puikus pasirinkimas. Atraskite šias geriausias lėlių amatų idėjas, paslėptas šiose nuorodose.

Paprasti ir geriausi lėlių amatai vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Čia rasite paminėtus 9 geriausius lėlių amatus ikimokyklinukams ir vaikams.

1. Popieriaus maišelio lėlių amatas:

Amatai iš popierinių maišelių lėlių

Čia yra patys paprasčiausi, tačiau išskirtiniai gyvūnų lėlių amatai, su kuriais taip pat labai juokinga žaisti. Jie yra pagaminti naudojant popierinį maišelį kaip pagrindinį būtiną elementą, be to, spalvotas popierius naudojamas papildomoms lėlės detalėms.

2. Kojinės kišeninė lėlė:

Kojinių kišeninių lėlių amatai

Kodėl tuščias kojinių kišenes išmesti į šiukšliadėžę? Idealiu atveju mes galime tuo pasinaudoti sukūrę tokio tipo tuščią kartoninę dėžę, paversdami nuostabias lėles. Vaikams bus smagu priversti juoktis tokiais monstrais, kaip čia parodyta.

3. Veltinio piršto lėlė:

Veltinio pirštų lėlių amatai

Taip pat galima pasigaminti veltinio tipo pirštines, kurios gali parodyti bet kokio tipo gyvūnus ar daiktus. Čia paveikslėlyje pavaizduota lėlė iš paukščio veltinio, kuri tinkamai nešiojama pirštuose, kad būtų smagu žaisti. Taip pat yra kitų variantų klasių, įskaitant Heloviną, ūkinius gyvūnus ar net daržoves, kad tikrai parodytų vaikų kūrybiškumą.

4. Vaikų žaisminga lėlė:

Žaismingi lėlių amatai vaikams

Labiausiai priimtinas lėlių amatas ikimokyklinukams atskleidžiamas unikalaus derliaus paveikslėlyje. Vaikai tikrai užsiimtų veikla su dideliu entuziazmu, jei jiems būtų suteiktas toks rankų darbo lėlių amatas. Šie amatai naudoja ledų lazdeles, kad sugalvotų tokią fantaziją.

5. Super smagi lėlė:

Super linksmi lėlių amatai

Mes taip pat galime įsitraukti į nuostabius lėlių amatus pasirinkdami šią pigesnę, pigesnę „Popsicle“ lazdelių medžiagą. Ši medžiaga taip smagiai leidžia vaikams ir jų ikimokyklinio amžiaus, ir mažiems vaikams. Jie tikrai labai pamėgs tokius amatus.

6. Teminė lėlė:

Teminiai lėlių amatai

Jei medžiojate lėles, gaminančias amžių vaikams, kurie yra ankstyvoje vaikystėje, tuomet galite pasirinkti tokio pobūdžio veiklą, pagrįstą tema. Čia naudojama tipinė vaikų rimo „Senojo Macdonaldo“ sąvoka. Atitinkamai naminiai gyvūnai yra sukurti kiekvienam rankų pirštinių pirštui.

7. Unikali pirštų lėlė:

Unikalūs pirštų lėlių amatai

Čia pasirodo visų vaikų mėgstamiausia „Kamanė“. Piršto lėlių abstrakti idėja sujungta su šiuo mielu bičių amatų formavimu. Galite tiesiog išbandyti šį paprastą buriavimo lėlių amatą vaikams ir naujovinti naujomis idėjomis, kad suteiktumėte jo išvaizdą.

8. Taurės drakono lėlė:

Taurės drakono lėlių amatai

Tai yra šiek tiek sudėtingas amatų rūšis, kai popieriniai puodeliai prispaudžiami, kaip parodyta paveikslėlyje, kad būtų suformuotas drakono kūnas. Čia naudojama raudona spalva, ir tai priklauso tik nuo žmogaus. Taigi, pasitelkę ribotą suaugusiųjų pagalbą, vaikai taip pat gali mėgautis tokiomis „Dragon“ lėlių amatų idėjomis.

9. Juokingos paukščių lėlės:

Juokingi paukščių lėlių amatai

Taip pat galima pasiimti įvairių rūšių paukščių, kad būtų pagaminti tokie juokingi lėlių amatai. Čia pelėda sukurta pagal savo vaizduotę, kad ji taptų beprotiška ir silpna pelėdos lėlių amatu. Paprasta medžiaga, vadinama popieriniais maišeliais, naudojama tik čia.

Kiekvieną dieną su jauduliu galite pabandyti gaminti tokius lėlių amatus savo namuose, paversdami jį nauju. Vaikai taip pat gerai praleistų laiką mokydamiesi, kai bus įtrauktos šios smagios amatų kūrimo koncepcijos.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.