Vaikams siūlomi įvairūs amatai, skirti tėvo dienos dovanai. Vaikai tikrai norėtų ką nors padovanoti savo ypatingam asmeniui – tėvui.

Geriausi amatai ir dovanos vaikams ir mažiems vaikams:

Štai keletas tėvų dienų amatų ir tėvo dienos amatų dovanų idėjų, kurias vaikas gali padaryti savo tėvui,

1. 3D popieriaus amatas:

3D popieriaus amatas

Tai paprastas mielas popierinis amatas, kurį vaikai gali padaryti tėvo dienos proga. Tai yra vaikų dienos amatai mažiems vaikams. Tai paprastas amatas, kurį galima pakabinti po kambarį Tėvo dienos proga. Tai galima padaryti naudojant popierių, žirkles, spalvas, visą perforatorių ir ploną kartoną. Tai paprasta ir lengva padaryti.

2. Tėvo dienos angelo amatas:

Tėvo dienos angelo amatas

Šios tėvelių dienos amatų ikimokyklinio ugdymo įstaigos gali būti laikomos panašiomis į sveikinimo atviruką. Čia reikia tiesiog parašyti pranešimą savo tėčiui ant popieriaus amato nugaros.

3. Tėvo dienos padėkliukai:

Padėkliukai Tėvo dienai

Jei kas nors nori, kad jo tėtis puoselėtų savo senus prisiminimus, tuomet tai galima padaryti padedant padėkliukus. Tai panašu į nuotraukų albumą. Visų pirma, įklijuokite savo šeimos nuotraukas į atviruką, tada užriškite mažą juostelę ar siūlą ir tėčio dienos dovana bus paruošta įteikti tėvui.

4. Kaklo kaklaraiščio popieriaus amatas:

Kaklo kaklaraiščio popieriaus amatas

Tai turėtų būti geriausios tėvų dienos vaikų amatų idėjos tėvams, nes jie mėgsta ją dėvėti. Jį galima lengvai padaryti iš popieriaus ir kartono, tik atlikus kelis veiksmus, galima padaryti popierinį kaklaraištį amatui.

5. Pėdų atspaudų menas Tėvo dienai:

Pėdų atspaudų menas Tėvo dienai

Tai yra dovanų rūšis, kurią kiekvienas tėvas vertins daugelį metų. Tam reikės drobės, dažų ir teptukų bei įkrovos. Visų pirma, ant lėkštės užpilkite audinio dažų, tada tepkite dažus ant bagažinės pado. Ir tada paspauskite ant drobės. Tada leiskite išdžiūti, galite pridėti daugiau rašydami specialų pranešimą ant plokštelės. Leiskite išdžiūti. Dabar ji paruošta.

6. Tėvo dienos žymė:

Tėvo dienos žymė

Šios rūšies dovaną tikrai pamėgs visi tėvai, kuriuos jiems sukūrė jų vaikai. Tai vaikų dienos amatai vaikams. Padėkite žymių rankdarbius ant knygos, kurią jis skaito, ir dabar jūsų dovana padaryta.

7. Tėvo dienos amatų dovanų rėmas:

Tėvo dienos rėmelis

Tai puiki dovana, kurią tėčiai su pasididžiavimu demonstruos Tėvo dienos proga. Pirmiausia atspausdinkite modelį ant kortelės ir iškirpkite kvadratą, kuriame įdėsite nuotrauką. Padėkite paveikslėlį taip, kad jis matytųsi per angą. Tada užklijuokite nuotraukos kampus ir įkiškite į rėmelį. Tai yra tobula jūsų dovana.

8. Golfo medžio Tėvo dienos atvirukas:

Golfo medžio Tėvo dienos atvirukas

Šią kortelę iš esmės sukūrė vaikai ir jiems patinka tai padaryti. Ši kortelė puikiai tinka tėvams, kurie mėgsta golfą. Tai puiki tėvo dienos dovana. Tėvo dieną gaukite šią individualizuotą kortelę savo tėvui, jūsų tėtis tikrai tai įvertins.

9. Vizitinės kortelės dėklas:

Vizitinių kortelių dėklas

Šis amatas puikiai tinka vaikams, norintiems savo tėčiui padovanoti kažką ypatingo. Tiesiog paimkite tuščią kasetės dėklą ir sulenkite viršų iki galo. Vizitinė kortelė tilps į tą sukurtą kišenę. Pritvirtinkite nuotrauką prie kortelių ir įdomiu būdu iškirpkite. Tada galite pridėti bet ką dekoratyvinio

Padarykite savo tėvo dieną ypatingą, rankų darbo amatas bus labai naudingas norint išreikšti savo jausmus ir meilę tėvui. Pasitelkę savo kūrybiškumą, galite išbandyti internetinę žiniasklaidos priemonę, skirtą dovanai tėvui kurti. Leiskite tėvui žinoti, kaip jam rūpi.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.