Diabetas šiais laikais yra labai dažna sveikatos problema! Kas antras žmogus iš 3 yra diabetu sergantis pacientas! Tai tapo įprasta liga, tokia kaip kosulys ir peršalimas! Ne, diabetas atsiranda dėl to, kad insulino gamyba yra nepakankama, arba dėl to, kad organizmo ląstelės netinkamai reaguoja į insuliną arba abu. Išgydyti šaknies diabetą neįmanoma, kai jis užpuls jūsų kūną, tai bus visą gyvenimą, tačiau neturėtumėte visiškai įsitempti, o verčiau suraskite būdų, kaip subalansuoti cukraus kiekį kraujyje jūsų kūne! Vienas iš būdų kontroliuoti cukraus kiekį yra amla vartojimas! Taip, amla yra labai naudinga padedant labai efektyviai subalansuoti diabetą. Šiame straipsnyje mes siūlome, kaip vartoti amla sergant cukriniu diabetu?

Kaip naudoti (Indijos agrastų) Amla diabetui

amla (mokslinis pavadinimas Phyllanthus Emblica) arba Indijos agrastas yra viena galingiausių žolelių, naudojamų Ajurvedoje. Gydytojai jį rekomendavo sergant keliomis lėtinėmis ligomis, ypač sergant cukriniu diabetu. Tačiau prieš analizuodami, ar amla padeda sumažinti cukraus kiekį, ar ne, čia yra keletas nuostabių „Amla“ privalumų, kuriuos turite žinoti:

Amla mitybos faktai:

 • „Amla“ yra mažai kalorijų ir yra turtingas vitamino C šaltinis, todėl taip pat padeda sumažinti svorį ir yra naudingas jūsų plaukams augti!
 • Viena maža amla turi tiek vitamino C, kiek 2 vidutinio dydžio apelsinai. Kuris yra puikus vitamino C šaltinis?
 • „Amla“ taip pat gausu fenolinių junginių, tokių kaip flavonai ir antocianinai, turintys stiprų antioksidacinį pajėgumą. Tai padeda organizmui normaliai funkcionuoti.
 • Jame taip pat gausu mineralų, tokių kaip kalcis, geležis ir fosforas, taip pat yra sudėtingų B grupės vitaminų. Ir tegul išsipildo kiti jūsų trūkumai!
 • Taigi, apskritai Amla maistinė vertė yra vaistinė žolė, skatinanti gerą visų žmonių sveikatą ir padedanti užkirsti kelią, išgydyti ir stiprinti imuninę sistemą.

Amla nauda diabetui:

Tai yra ištirta ir netgi faktas, kad „Amla“ antioksidacinė savybė yra naudinga diabetikams. Vaisiai, kuriuose gausu polifenolių, iš tikrųjų turi savybių, galinčių apsaugoti organizmą nuo oksidacinių savybių, kai padidėja cukraus kiekis kraujyje. tas pats junginys taip pat veiksmingas siekiant užkirsti kelią atsparumui insulinui, kurį sukelia didelė fruktozės dieta. Tai reiškia, kad vaisiai iš tikrųjų gali padėti tinkamai įsisavinti insuliną ir diabetu sergantiems žmonėms sumažėti cukraus kiekis kraujyje.

Be to, amla ekstraktas yra žinomas dėl sumažėjusio cukraus kiekio sukeltose diabetinėse žiurkėse. Tyrimai parodė, kad stiprus amla laisvųjų radikalų naikinimo aktyvumas ir jo veiksmingumas mažinant oksidacinį stresą padėjo pagerinti diabetu sergančių žiurkių gliukozės metabolizmą. Žemiau yra keletas paprastų ir paprastų receptų, kuriais galite kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, taip pat šie yra naminiai ir grynai ajurvediniai, todėl nesukelia jokio šalutinio poveikio!

Ajurveda tiki, kad cukraus kiekį reikia kontroliuoti tik natūraliu būdu, tačiau jį galima kontroliuoti ir vaistais, laikantis griežtos dietos. Cukrinis diabetas atsiranda dėl medžiagų apykaitos sutrikimo, kurį sukelia kasa, kai ji negali pagaminti reikiamo insulino kiekio arba kai organizmas nėra veiksmingai naudojamas gaminamo insulino. Dabar, norėdami sugrąžinti procesą į įprastą insulino lygio organizme augimo stadiją, turėsite suvartoti šiek tiek trūkumo iš išorės.

Kaip vartoti Amla sergant cukriniu diabetu?

Žemiau parašytas receptas yra labai veiksmingas diabetui:

Jums reikės:

 • 1 delnas pilnas indiškų agrastų
 • Keletas „Amla“ gabalėlių
 • 2/3 tulsi lapų
 • Viena stiklinė vandens

Ką turite padaryti:

 • Supjaustykite amla ir pašalinkite sėklas iš Indijos agrastų.
 • Amla gabalėlius kartu su tulsi lapais per naktį pamirkykite vandens stiklinėje visas amla ir Tulsi savybes.
 • Kitą dieną gausite vandens.
 • Jūs turite gerti vandenį anksti ryte kiekvieną dieną prieš pusryčius.

Privalumai:

 • Amla padeda išgydyti diabetą, akių, šlapimo ir odos problemas.

Jei turite kokių nors rūpesčių ar abejonių, kaip vartoti amla sergant cukriniu diabetu, rašykite mums. Mes suteiksime jums rūpimą informaciją.