Viena iš labiausiai pavojingų plaukų ir galvos odos problemų yra pleiskanos, kurios prilimpa ir prilimpa prie galvos odos, neleisdamos poroms tinkamai kvėpuoti. Dėl to užsikimšusios poros verčia galvą sulaikyti riebalų perteklių, todėl plaukai tampa negyvi ir nuobodūs. Šiuo metu jums reikia medicininės priežiūros, pripildytos brangios plaukų SPA dienos. Dabar pasinaudokite šampūno valiklio ir gydomojo negalavimo teikiama nauda jūsų plaukų problemoms, naudodami klasikinį „Selsun“ šampūnų asortimentą.

Selsun šampūnai

Jūsų plaukai visą dieną patiria daug streso ir įtampos. Tai gali būti per didelis saulės spindulių poveikis arba tiesiog dar viena atšiauri oro sąlyga. Tai gali būti chemiškai apdoroti karšto stiliaus plaukai arba tiesiog išorinė plaukų spalva medaus braškėse. Šiaip ar taip, šis nebrangus šampūno prekės ženklas iš tiesų yra draugas sunkiais laikais, kai pasirinkę šį plaukų priežiūros priemonių asortimentą galite ne tik pataisyti, bet ir apsaugoti plaukus nuo tolesnės žalos..

Indijoje parduodami vaistiniai „Selsun“ šampūnai:

Ar bandote namuose atsikratyti pleiskanų. Štai šampūnai iš „Selsun“, galintys amžinai užkirsti kelią pleiskanų ir plaukų slinkimo problemoms.

1. Selsun seleno sulfido vietinis šampūnas:

Selsun seleno sulfido vietinis šampūnas

PIRKITE ČIA

Seleno sulfidas yra antibiotikas, padedantis lengvai susidoroti su tam tikromis galvos odos infekcijomis ir trūkumais, nesukeliant šalutinio poveikio. Štai kodėl šiame šampūne mes sumaišome vietinį tirpalą, kuris ne tik kovoja su pleiskanomis ant galvos odos, bet ir kovoja su pleiskanojimu, pleiskanojimu, niežuliu ir, žinoma, galvos odos spalvos pasikeitimu. Tai medicininis negalavimas, kuris sumažina mielių infekciją ir taip greitai pagerėja.

2. „Selsun Gold“ šampūnas:

Selsun auksinis šampūnas

PIRKITE ČIA

Supakuotas į tinkamą geltoną auksinį buteliuką, „Selsun“ auksinis šampūnas dar kartą yra medicininis negalavimas, padedantis kovoti su pleiskanomis. Auksinis šampūnas, reguliuojantis riebalų gamybą, kontroliuojant galvos odos pH balansą, taip pat padeda gydyti odos ir galvos odos ligas, tokias kaip seborėjinis dermatitas ir Tinea Capitis.

3. „Selsun 7 Flowers“ šampūnas:

Selsun 7 gėlių šampūnas

„Selsun 7“ gėlių šampūnas naudoja keistą egzotiškų gėlių ekstraktų derinį, kurių septyni skaičiai puikiai tinka kovoti su senėjimo požymiais, be akivaizdžių pleiskanų ir galvos odos. Kiekviena iš septynių gėlių pašalina ne tik pleiskanas, bet ir produktų kaupimąsi bei nešvarumus, taip pat atgaivina plaukų pažeidimus ir sukuria minkštą žvilgančią jaunatvišką išvaizdą.

4. Selsun Blue 5 šampūnas:

Selsun Blue 5 šampūnas

Kovodamas su 5 skirtingomis plaukų ir galvos odos problemomis, „Selsun blue 5“ šampūnas išlaiko plaukus lygius, elastingus ir sveikus, o kovoja su 5 skirtingais požymiais. Pirmoji priežiūra apima galvos odos sveikatą, kurią reikia sureguliuoti, kad būtų galima kovoti su antrąja liga – pleiskanomis. Su pleiskanomis plaukai negali likti švarūs, ir tai yra trečias kriterijus. Su švariais plaukais dabar galite pasiekti valdomumą ir žvilgesį, kuris sudaro paskutinius du kriterijus žavingai gražiams plaukams.

5. Selsun Blue šampūnas nuo pleiskanų:

Selsun Blue šampūnas nuo pleiskanų

Seleno sulfidas yra medicininis anti-biotinis galvos odos ir plaukų reikalavimas, kuriuo gydomos tokios galvos odos ligos kaip pleiskanos, spalvos pasikeitimas ir pan. Šampūnas nuo pleiskanų naudoja 1% seleno sulfido, kad kovotų su dažniausiai pasitaikančia plaukų problema-pleiskanomis. Dar viena jo funkcija yra pašalinti gaminių kaupimąsi ir nešvarumus nuo kasdienės taršos.

6. Selsun Blue salono cinko pleiskanų šampūnas:

Selsun Blue salonas Cinko pleiskanos

Kartu su pleiskanomis atsiranda niežulys, pleiskanojimas, o tai gali sukelti rimtų galvos odos būklių, kurios atlaisvina plaukų stiprumą, išraunant plaukų folikulus nuo pat šaknų. Štai kodėl Selsun salonas, norėdamas kontroliuoti pleiskanas ir papildomas problemas, naudoja cinką kaip vieną iš pagrindinių ingredientų, reguliuojančių galvos odos būklę, išskyrus jos valymą..

7. „Oro Suspension Selsun“ pleiskanų šampūnas:

Selsun Oro suspensijos šampūnas

„Selsun Oro“ šampūnas naudoja griežtą pleiskanų priežiūros techniką, kad pašalintų pleiskanų pėdsakus ar likučius, kad užsispyrusios pleiskanos neatsisakytų tokių problemų kaip seborėja. Suspensijos šampūnas yra kreminės sodrios formulės su minkštu putojančiu putplasčiu, kuris leidžia nuplauti plaukus apsaugine priežiūra.